Споделена история от Други

Да потърся ли приятелката ми ?
Здравейте хора, момиче на 22 съм и искам да ви ракзажа накратко моята история с една приятелка, която е по-малка от мен от един град сме и бяхме съквартирантки преди около година, поради пандемията се бяхме прибрали и още миналата година тя направи своя избор да прекъсне университет и да отиде в друг град аз разбрах с течение на времето след като видях един чат, реално тя криеше от мен за другия град и т. н но след като разбрах я попитах поплакахме почувствах се предадена не е искала да ми каже, защото живеехме заедно, защото си е мислела че няма да я разбера карахме се често бяхме различни характери. И така с времето пътищата ни се разделиха, търсихме се рядко чувахме се, но ме е яд защото видях, че тя те търси само когато и е изгодно и знам че е така не държи особено на думата си, търси внимание, обаче си бях направила тест един месец да видя дали ще ме потърси и не ме, не сме се чували през новата година, обаче сега много се чудя и мисля за нея имахме и хубави моменти или може би ми е скучно и си търся компания, а може би дори и да нямам свръх очаквани както винаги все пак не съм обсебваща ако така ще ви прозвучи но можеше да си я запаза дори и за кафето както се казва? Какво бихте ме посъветвали? Изпадали ли сте в подобна ситуация

Коментари

1.   Пиши й и виж какво ще стане, но не възлага големи надежди. Има хора с хоито просто се разделят пътищата и това е за добро. Намери си нови и истински приятели