Споделена история от Други

Аз съм на 14 а тя е на 8 какво да правя ?
Здравейте, моят случай е такъв че леко харесвам момиче на 8 години, аз съм момче на 14. Тя живее във моят вход на блока на по горен етаж. Вчера се срещахме случайно в парка и просто и казах че я харесвам и че е симпатична и сладка и тя каза че може да опитаме да сме заедно. Говоря за лека връзка само ще се държим за ръце на площадката и такива неща. Категорично дума не става за с**с и други. П.С тя изглежда че все едно е на 10-11 годиди. Моят главен въпрос е не законно ли е. Родителите и не знаят те си мислят че сме само много добри приятели, моите също. И пак питам не законно ли е да съм със нея ??

Моля да ми отговорите.

Надявам се да сте прочели историята ми.

Коментари

1.   Не е незаконно да сте приятели, но не е морално да сте повече.
Изчакай момичето да стане поне на 13 години и тогава се обвързвайте, ако ви харесва и се дръжте за ръчичка на площадката.
Гаранция, че техните ще ти вдигнат луд скандал, ако разберат какви ги мислиш.

2.   Ей, ще ме подлудите.

Не знам, дали е законно, ама на 14 ти можеш да си или 7-ми или 8-ми клас, а тя на 8 може да е първи или втори клас. Сега ти се постави на мястото на твоите или неините родители. Ти мой човек, по-скоро отстрони изглеждаш като батко на тези деца от квартала. А пък и ти вече си малко на по-друг акъл. Момчетата на твойта възраст са възможно най-отвратителни, и родителите знаят това. И ако я държиш за ръката най-много бащата да слезе да те набие. После и твойт ще извади каиша.

Така че, разликата ви на този етап на възрастта ви е голяма, защото тя е съвсем дете, ти също си дете, но си вече в предпубертетна възраст, когато момчетата харесват нови неща. Харесвай връстнички или максимум 2 години по-малки. Докато момиченцето на 8 до онзи ден е била в предучилищна.
Сега би било странно.
След десет години да имаш връзка с някое момиче на 18, когато ти си на 24 е по-нормално. Но пак като пораснеш, ще разбереш. От личен опит ти казвам, че дори и тогава я има интелектуалната бариера.

3.   Незаконно е. А, баща й ако те набара, ще има голям търкал. Тя е дете, а на теб ти кипят хормоните. Не ти ли стига акъла, да не се увърташ около деца?

4.   Незаконно е. Изчакай да стане малко по-голяма. Дотогава може пак да сте си приятели и да сте близки, но повече не. Всъщност няма нищо лошо да се държите за ръчичка и да се разхождате в парка, но веднага ще ти скочат, че си педофил и прочие глупости. А дори и да не си, с времето ще започнеш да я желаеш, да си представяш как правите секс и тн. Тоест едното води след себе си другото, така че почакай. Желая ви късмет!

Ж,23

5.   Е, глупости, тая е много дърта. Харесай си някой ембрион свежарка. Ще си гукате влюбено през корема на майка и.

6.   Какво незаконно има, момчето не иска секс от детето, защо да не я обича? И аз още в детската градина си обичах едно момиче, което искаше да се оженим, значи съм бил престъпник!? Виж това с хормоните е сложен проблем, дали няма да се увлече, че тогава вече става страшно, особено ако започне да я насилва.

7.   до 6

Ами да си я обича, защо тогава иска да и каже и да я държи за ръка? Ако на 8 я държи за ръка, едва ли ще се стърпи цяла година да не я целуне, а след още година ще я опъне. Ти нали не си мислиш, че 15-16 годишен пубертет, на който хормоните му са във върхова фаза до небето, ще се задоволи 6 години с държане на ръка. Ще я опъне като циганите на 10.

8.   Не мога с тоя сайт вече, тва сериозно ли е

9.   Все повече ми допада чистката която започнаха по- агресивно миналата година, а тепърва предстои голямото разчистване.
Този гнил свят ...

Темата очевидно е писана от възрастен човек, може би онова сбъркано същество с врелият боб и горещите царевици или друго, подобно човекоподобно.

10.   Тъп трол. Направо 8-месечна не щеш ли, Тъпомирчо?

12.   Ако това е истина забравяш за това дете и точка. Няма как да се получи нищо на тоя етап вие сте деца! Остави я и си търси някоя на твоите години. Свършиха ли се другите 14 - 15 г. момичета, че до дете опря. Ако тя беше поне на 17 - 18 тези 6 г. нямаше да изглеждат толкова фрапираща разлика, но тя е дете ти също. Ако на съм на мястото на родителите и знам, че се овърташ около детето ми щях на секундата да ти тегля един бий ако ще да ме съдят после.

14.   Не е нормално, нито морално да излизаш с това момиче, с оглед на увлечението ти по нея. Както те съветват в коментарите по-горе, най-добре е да потърсиш момиче, близко до твоите години. Разликата ви е много голяма и колкото по-рано се отдалечиш от детето, толкова по-добре! Мисли разумно!

15.   Още малко на 8 месеца не я ли искаш?

Надявам се тази история да е фейк.

16.   Еми това са детски истории, и аз като бях на 10 в училище харесвах съученичката, която беше още на 9, ама какво от това, гонихме се по коридорите в междучасията, закачахме се и така.

17.   Аз не виждам лошо да сте “гаджета” стига да не се стига до секс. Ако толкова я харесваш, ще я изчакаш да стане на твоите години. 6 години не са огромна разлика, но за възрастни хора. На 8 тя е още малко дете - половите й органи не са развити, няма цикъл. Тялото й не е готово за физическа връзка.