Споделена история от Други

Най-важното в този живот
Здравейте, всички ние знаем, че закуската е най-важното хранене в този живот, затова да Ви попитам какво закусвате?
Овесени ядки се води най-добрата закуска, според американските диетолози!
Аз от години ям само овесена каша сутринта!
А Вие?

Коментари

1.   Не закусвам.

2.   Теми с кликбейт заглавия не трябва да се публикуват.
А ти авторче вземи да си намериш някаква истинска работа.

3.   На мен лично овесените ядки никога не са ми харесвали - нито на вкус ми допадат, нито ме държат сита дълго време (обикновено след час съм си гладна пак). Закусвам предимно пречен пълнозърнест хляб (от тези, които са много твърди, влажни, пълни с ядки), а понякога - смути с кисело мляко, чиа и плодове.

4.   Ако за теб еденето е най важното в живота ти, много лошо.
Иначе дали закуската е най важното хранене през деня е спорно. Пък американците твърдят така за овесените ядки, защото ги сравняват с няколко други закуски, които наистина не са полезни.
Но кой каквото и да ти говори разнообразието е най полезното нещо.

5.   И аз не закусвам.
Не знам какво имаш предвид "Всички знаем". Знаем защо, откъде? Критично мислене? Някой?
Ако имаш предвид препоръките на любимите си "лекари" естествено, че трябва да се натъпчеш сутринта.
Точно по това време огранизма се изчиства от токсините, а какво по-хубаво от това точно по-това време да го натоварим с още повече токсини? Нали? Перфектно!

6.   Ти наистина ли слушаш американските диетолози? Тия дето са най тлъстите в света ...
Докъде я докарахме

Като деца мухахме филии с олио и червен пипер , както и свинска мас със захар и никога българите не сме страдали от затлъстяване. Диетолога в къщи беше баба ми ... С нейните мазни баници , паниран кашкавал , торти , сладоледки ....а , и на вуйчо ми тлъстия кебап да не забравим на касаплъка.

За протокола 170 съм висок и тежа 70. Допреди "американските диетолози " все съм бил даже 55кг.

8.   Виж ся братле ...
Батко ша ти каже.
Паричките са най-важното нещо, защото ти позволяват да имаш истински важните неща в живота.

Сутринта да станеш в якото имение, две чистак голи момиченца да те масажират, докато трето ти прави закуската. После да сложиш арманито, да се накачулиш в яката джи класа и да обикаляш кат маняк!

Бургазкъ Баткъ

9.   Колко пък да е важно? Дядо ми не закусваше /или ядеше нещо малко когато му бяхме на гости и му правихме микички например/, а живя до 90 год.