Споделена история от Други

Не ми се ходи на бал, но вече платих
Не ми се ходи, защото не съм от тези хора, който обичат да се забавляват и баща ми ме принождава.

Коментари

1.   Отиди, ве майна. Може да е тъпо, да е кофти, ама не се случва всяка седмица.

2.   Ами недей да ходиш, като не ти се ходи...нищо няма да изпуснеш. Общо взето пиянски изцепки и комплексарщина.

3.   Отиди. И се забавлявай, аз бих отишла.

5.   Направи като мен, отидох и се напих здраво, защото иначе знаех, че ще ми бъде адски тъпо, но без да правиш свинщини де, само колко да ти се замае така леко главата

6.   Аз не отидох на бала на моя випуск, през 2018 - та, и Не съжалявам за това.

7.   “Отиди, ве майна. Може да е тъпо, да е кофти, ама не се случва всяка седмица.”
Не трябва ли, ако не ти харесва нещо, просто да не го правиш? Или аз съм в грешка?
Аз не си правих бал и не съжалявам, спестих пари на нашите, време и нерви на себе си, както и неприятни емоции. Класът ми беше много тъп. Грешката си е в теб, че не си преценил/а навреме дали искаш или не бал. Аз още началото на 11 клас заявих, че бал няма да си правя.
Ж22

8.   Аз не отидох и не съм съжалявал никога.

10.   Отиди, постой малко и си тръгни.

11.   Балът не е задължителен, но матурите са — помисли си добре.

12.   Като не ти се ходи, не ходи. Не виждам смисъл да се изтезаваш.

13.   Не е казано, че трябва да крещиш, да пиеш, да викаш. Отиди. Постой, поговори си със съучениците, пък като ти писне си тръгни. Аз също не съм бил най-големият ентусиаст за бала, но какво толкова. За мен беше една най-обикновена сбирка. Не го приемай, като някакво събитие, като някакъв голям купон. Аз честно казано си изкарах доста добре. През нощта се прибрах, легнах си и си продължих на другия ден с четенето за изпитите.

14.   " Не е казано, че трябва да крещиш, да пиеш, да викаш. Отиди. Постой, поговори си със съучениците, пък като ти писне си тръгни"

Да, поговори с групя пияни маймуняци, които се друсат от 12 годишни...

15.   Една вечер - ще я изтърпиш, не губиш кой знае какво...

16.   Като студент партита са по-кул отколкото прома след 12-ти клас.

17.   Вече всичко е платено и организирано, така че отиди да видиш как е. Ако не ти хареса или се почувстваш зле, винаги можеш да си тръгнеш по-рано.
Човек има абитуриентски бал само веднъж, обикновено целият клас е много емоционален и атмосферата е по-приятелска, отколкото в училище. Бих ти казала да не ходиш, ако не искаш, но при теб вече са поети разходите, ще е особено кофти за родителите ти дори да не се появиш и парите им да са хвърляни на вятъра.

18.   Честито българи!
Най-после разбрахте, че т. нар. Бал е една простотия гарнирана с много комплекси, позьорщина, простотия, селяния и алкохол.
Честито!

19.   Върви се навечеряй, платено е, и без това човек трябва да хапне. После си се прибери, като не ти се седи.

20.   Аз не съм ходила, не съм плащала и не съжалявам. Класът ми беше пълен с отрепки, а и тогава бях много зле физически, също и психически заради болест, която не се лекува.

По темата: Попитай дали няма вариант да ти върнат парите. Казваш, че си размислил, а ако не ти ги дадат ставаш груб, нахален и заплашваш. Парите не растат по дърветата, искай си ги до последно, ако трябва извикай близки/приятели с теб. Като ги натиснеш достатъчно здраво, ще ти ги дадат. Все пак тези пари са у човек, не са в заключен сандък без ключ, че да няма как да си ги върнеш. Успех!

Ж,23