Споделена история от Други

Коалиция ГЕРБ - БСП. Единственото спасение. Последен шанс за България.
Като привърженик на ГЕРБ, държа моето мнение да бъде чуто. В момента България е изправена пред катастрофа - липса на правителство, нови избори, служебно правителство, отваряне на секциите в чужбина, машинно гласуване, тежка икономическа криза, планът за развитие. Нужно ни е работещо правителство. Сега мандата отива при БСП, дано да приемат подкрепата на ГЕРБ и да сформират такова, иначе с ИТН тръгваме по надолнището и държавата ще катастрофира. Те са некомпетентни, непрофисионални, редно е да кажем не на онези нови псевдо партии, които се готвят да вкарат страната в хаос. Те желаят анархия. Това са те. Нови избори - катастрофа за България. ГЕРБ и БСП като най-елитните формации сме длъжни да си подадем ръка и да спрем Чалгарите. Държа мнението ми да бъде публикувано и чуто. Обръщам се и към другите един милион симпатизанти на ГЕРБ, как се отнасяте към този вариант? Днес видяхме, че само ние с БСП бяхме против промените в ЦИК. Те също искат стабилно правителство. Редно е да се обединим в името на България и Европа, защото третият мандат е последният мандат.

Коментари

1.   И дотук ли допълзяхте герберски тролчета?! Вие 12 години не чухте чуждото мнение, сега си го дръжте за вас. Ние - нормалните българ сме наясно каква зараза сте и не желаем да управлявате страната , която обичаме. Да говорите точно вие за некомпетенсност и непрофесионализъм е крещящо ! Вашият премиер събираше министрите си откръстовищата, когато състави първия си кабинет всички бяха събирани от кол и въже , не виждам сега каква е разликата. А и понеже лично съм имал няколко контакта с него презд годините, голяма разлика между него и чалгаря няма - и двамата са егоисти с огромно его, обсебени от себе си, с нулева компетентност за важните неща като стратегия и развитие, абсолютни нули като международна репутация и излъчване, за езици да не говорим. Така че, при пожение че са еднакви не виждам какво ви тревожи - нищо няма да се промени, и ако по твоята герберска идея държавата е процъфтявала, то тя ще продължи да го прави, защото Славуца е същия. А ако ти притеснява какво ще се случи си признавате че сте я съсипаби дотолкова, че и вас ви хваща страха от бъдещето:):)

2.   Тук не място за Вицове!!!

3.   Лол ... аххааххаха!

Nice try, бате!

4.   "Държа мнението ми да бъде публикувано и чуто. "

И е приветствано, като пръдн в асансьор ...

5.   От тези "1 милион" привърженици на ГЕРБ като махнеш всички държавни служители, гласували под строй още няколко стотин хиляди цигани още няколко стотин заблудени пенсионери с завидните 50 лева оставате 200-300хил такива заблудени като теб. Ти с кое си доволен от управлението на ГЕРБ? Че сме на първи места по всичко лошо и на последни по всичко хубаво ли? Вземи излез малко от вас, разходи се извън центъра, разходи се в някой по-малък град, разходи се в селата и тогава ми обяснявай, колко елитно било управлението ви. Аман от заблудени...

6.   Вие сте страшни дебили и дегенерати!! 77 години кърваво болшевишко робство не ви стигат явно!

7.   Викни си линейка и ги помоли да те закарат на ул. Екзарх Йосиф 59 в София.

8.   Хахах привържаниците на ГРОБ И БКП (Не мога да повярвам, че съществуват такива хора) сега няма да можете да спите, Славчо почва да ми се издига в очите.

9.   Анархията е задължителна, особено докато има хора, които подкрепят ГЕРБ

10.   Твоя приятел Тиквата до такова положение я докара държавата, че по-зле не може да стане. Време е за ново оправление, което поне да краде с двата пръста а не с двете шепи!

11.   На следващите избори ГЕРБ и БСП аут от парламента.

14.   Ама какъв хубав Комбайнерски шут изядоха Герберите,а?Да продължаваме да жънем с пълна газ!Комбайнеро им разказа играта без кондом!

15.   За всеки олигофрен, който не е разбрал ГЕРБ = БСП = комунисти. Аз лично ненавиждам Манолова и джендърите, които се закачиха около нея, на тези от ДБ не им вярвам, понеже почти всички искат да прокарват джендър идеологиите си и са на пряко командване от щатите, докато нашия тиквеник си прави каквото му изнася докато не му се скарат. Като цяло не съм убеден и че ИТН ще направят нещо смислено, но сме длъжни да опитаме. И за да е ясно, промяната започва от нас, не от парламента :)

16.   Само ако към тази коалиция прибавите Хитлер, Неси, рептилите и Мариус Куркински!

ГЕРБ никога повече няма да управляват - нито с БСП, нито с ДПС както досега, нито с никого! Прав ви път при НДСВ на бунището на политиката, закъдето се запътихте след тези избори и то с голямо закъснение! Живяхме без Боко в миналото, ще продължим да живеем без него и в бъдещето! Хайде чупката, фетишисти такива! Седнали да ми реват за някакъв тъпанар с една прочетена книга! Човек, дъщеря ми вече е прочела повече от него - цели две!!! Дай да я правим премиер, а?

17.   Автора си личи че е от твърдия електорат на Боко, но за съжеление пропагандата е стопила и последните му мозъчни клетки, с такива хора не можеш да спориш, те вярват че всико което се твърди за месията им е лъжа и клевета, ае някой път ми става жалко за такива хора, но след 30 години FAKE демокрация, за съжеление свободното мислене на някой наши сънародници е непоправимо увредено, не съм гласувал за ИНТ но с тези си действия може и да почна да ги харесвам !!!!!!!!!!!!!

18.   Авторе, бързо трябва да помолиш някой близък да те закара на изхода за София в посока Костинброд за лечение, като гледам положението е тежко и трябва веднага да се вземат мерки,имай в предвид че колкото повече бавиш лечението, толкова повече мозъчни клетки ще се топят, покрай пропагандата на Тиквата, имай в предвид че след известен период става необратимо, ние тук можем да стискаме палци, съвременната медицина да може да ти помогне.

19.   Поздравлявам Н.1, който наистина разбира от политика и неговия коментар доказва този факт.
Сега се обръщам към теб авторе. Ако ти наистина си привърженик на ГЕРБ това ми показва, че сигурно си син на някоя ГЕРБова персона или самия ти си в управлението на една мръсна проста свиня Бойко Борисов. Ако ГЕРБ не изчезне завинаги от политиката на България, нашата страна я очаква пълна разруха във всякакъв смисъл и политически и икономически и в морално отношение. Не на последно място слагам и изчезването ни като българска етнос. Ето такива неща се случват когато сме колония на САЩ. Колонизаторът се интересува от собствения си интерес, не от интереса на колонията. Защо колонизаторът създава 4 военни бази на нашата земя и то без да плаща нищо за тях. И ти авторе искаш това да продължава. Ти не си никакъв патриот, ти имаш мисленето като на Б. Борисов, тази тъпа мутра.
Аз подкрепям БСП, но ако са в някакъв съюз с пп Възраждане. Защото лидера на Възраждане казва, че ако те управляват всички мутри от ГЕРБ ще бъдат в затвора. Ето, това заслужавате всички вие от порочната ГЕРБ партия. Заслужавате да изчезнете завинаги от политическия хоризонт.

20.   Истината е че всички са червени руски тролчета. Ближат гъза на Русия и комунистите. Как може в България да има все още социалистическа партия ?! Срам и позор. Те и ГЕРБ не са по-различни, и Демократите и те. Ние още живеем в комунизма. Пък за тоя Слави Трифонов няма какво да кажа просто...Боже, пази България.

22.   Баце скоро отива при бай Ставри, а авторът на тъпата тема да отива на село и да става овчар, както преди време съветваше Вожда!

23.   До номер 20. Социалистическа партия има във всяка страна по света, особено в Европа. ПЕС какви са? Обвиненията ти към Русия са жалки. 30 години минаха. Кога ще разбереш, че проблемът е в българинът. В теб.

24.   "ГЕРБ и БСП като най-елитните формации"

О боже, елит, че не питай... Само такъв цирк е немало...

А за ИТН ... на единият му викат Тиквата, а на другият - Гологлавия. И двамата са си лика прилика. България не е излизала от национални катастрофи след освобождението. Дори да ми се иска да кажа какво е "решението", такова за съжаление няма. Така че поне си мълча, и се радвам на всеки ден докато все още имаме държава. Това удоволствие няма да продължи дълго, и нямам намерение да го прекарам в дърлене кое магаре е по убаво.

25.   Герберчетата мълчат, май нещо в устите си държат...

26.   В България комунизмът никога не си е отивал. ГЕРБ, БСП, ДПС, ИТН и останалите са все проекти на ДС. Много бързо забравихме как Славчо беше личният шут на мутрите и редовно ги забавляваше на празненствата им. Народ, който търпи 12 години да го управлява тиква, вярва на обещания за 800 дни и после си избира чалгар, има ли смисъл да се коментира. България 32 години след прехода е на дъното на Европа, след още 32 ще е и по-зле.

27.   Знаете ли, кой стои зад ИТН? Защо винаги изчакват? Защо не могат веднага да вземат решение и винаги имат оправдание? Кой е този дето им казва какво да направят? Уж, нещо работят, хвърлят някоя обида към някой за да печелят време, докато получат инструкции. От къде ги ръководят?

28.   След като - никога не е било толкова зле , може ли някой да направи съпоставка с живота преди 10-12 години и сега ? Нямам предвид чакащите коли на гръцката граница, нито пътуващите по света , нито увеличението на цените на жилища вследствие повишеното търсене , нито липсата на места за паркиране .

29.   "Като привърженик на ГЕРБ, държа моето мнение да бъде чуто."
Ето тук загуби повечето хора, по ред причини , и едва ли са прочели и по надолу :)