Споделена история от Други

Да си дойдем на думата
Здравей, виждам, че напоследък има теми относно турски сериали, да отворя една дискусия за феновете на хитовия сериал Безмилостен град, той стана голям хит не само по телевизията и в социалните мрежи.
БГ Тик тока избухна с клипове свързани със сериала, вие гледате ли го?
Аз и моите приятели тийнейджъри всички го гледаме супер е.
Кой Ви е любимият персонаж за мен Джерен е уникат!
Какво мислите, че ще стане с Шинис, след като Агях я изгони от имението, Дамла според мен ще ѝ помогне. Ох вълнуващ сериал е!!!

Хайде дискусия да започна сега..

Коментари

1.   Поредната турска сапунка, купена за нищо пари от Босфор ТВ. Вместо да се купуват качествени филми, ни заливат с евтини турски сериали. Защо не купят новите епизоди на Влад, филм много по добър и интересен от въпросният в темата ти?

2.   ВЛАД?? Номер 1, много далече стигна? Румъния.
Ха. По света (и в САЩ) има много сериали, които са много по-интеренси, но нали бабите на село обичат клюки и напрежение и за това се пускат в България такива предраматизирани филми, в които все някой от някъде дебне и подслушва и то така се развива сюжета - чрез подслушвания. Тва съм забелязал в тоя филм.

А самия край на тоя филм е много набързо написан, много клиширан край и т.н.
Това съм чел в imdb.

3.   Леле тийнове гледат сериали за домакини и баби?

4.   Актрисата която играе Джерен преиграва. Иначе става за една работа. Но не и за актриса. То са мимики, то е мусене.

5.   Да си дойдем: ползваш ТикТок, пълен си тъпок. А дали си припознаваш в Джерен, Джамал, Джендър или Бендър, все тая.

6.   Боже и тиинеджърите ли ги гледат тия Турски сериали, както се казва "Развалиха я тая държава". :)

7.   Гледам, Безмилостен град е интересен, Хасмукару Мотокару ще е голяма звезда - усещам.

8.   Не гледам турски сериали. Гледала съм единствено "Една жена", само той ми е харесвал.
Пиша за друго - защо не озаглави темата "Сериалът Безмилостен град"??? Какво е това "Да си дойдем на думата"? За какво?!

9.   Леле , тийнейджъри да гледат турски сериали !!! Положението в БГ , не върви на добре.

10.   Аз съм на 20, ама вече се чувствам стар, тик ток нямам, последно по спомен само жени наборки на майка ми и нагоре гледаха турски сериали, сега ще ми кажеш, че тийн-ове гледат подобни бози? Ама честно казано ми е все едно, тоя сериал съм го мяркал няколко пъти по тв и, ако махнеш турските имена и забрадките то по нищо не можеш да познаеш какъв сериал е, актьорите дори не изглеждат като турци. всички са със светла кожа, някои даже с руса/червена коса и цветни очи