Споделена история от Други

Най-красивият мъж на света според вас
Не съм автора на "Най-красивата жена на света според вас", но би било честно да попитаме и женската аудитория има ли известен, който ви влиза изцяло в идеала за мъж?

Коментари

1.   Дженсън Екълс

2.   Аз като мъж бих казал, че идеала за мен е Уилям Леви
Но хомо!

3.   Българките като цяло не подбират мъжете по красота, даже и не я виждат. За тях е важно да е паралийче, желателно буца, ако ще да е гадно прасе на външен вид. При повечето от тях първото което ги интересува е "каква кола караш".Темата би била актуална в западна държава. Мадона, Кейт Бекинслейт и куп други модели излизаха с най-обикновени хилави тинейджъри, които обаче имаха красив външен вид. Аз също съм изпадал в културен шок когато манекенка американка от немски произход не я вълнуваше грам колко пари имам, а само външноста и отношението към нея. Нещо не е наред в българите. От гледна точка на потомството жената би трябвало да търси мъжкарче с хубав ген(външен вид). Тук, ако си паралииче, за да намериш жена която оценява мъжете по красота, трябва да отидеш на пазара да се представяш като продавач магданоз и там да се закачаш с купувачките. Ако си с хубав външен вид, за цяла година я се намира само една българка, която да се хване, я не се намира.

Чорбаджията на курникът

4.   Аз.

5.   Моят мъж не е известен за щастие, но е най-красивият.

6.   Julian McMahon и Jason Momoa

7.   Хенри Кавил, Дженсън Екълс, Мат Боумър, Киану Рийвс.

8.   Моят. Сериозно! Толкова го харесвам, че се заглеждам само по мъже, които приличат на него. Това е самата истина. Някоя друга жена вероятно би го намерила просто за привлектелен, но в очите ми той е най-красивият на света.

10.   Джейсън Момоа, Джеймс Франко, Лиъм Нийсън, Антъни Джошуа, Киану Рийвс също е захарче

11.   Не съм жена, но според жена ми е Алекс О'Лафлин. От автора на другата тема

12.   Джеймс Дийн
Красота, ум, класа, талант.

13.   Jason Priestley, като млад

14.   Брад Пит - красив и харизматичен, независимо, че вече е на години. Ако ми се обади, веднага го взимам, хаха.
Ж49

15.   Зак Ефрон естествено

16.   Микеле Мороне

17.   Само аз ли забелязвам, че всички изброени мъже са като от калъп? Еднакви. Сладникави, зализани и полу мъжествени - полу нежни.

В темата за жените - всички бяха коренно разлини. Явно жените са доста еднотипни в предпочитанията си за разлика от мъжете.

19.   Мадс Микелсен е най-красивият мъж за мен, следван от Том Харди, когото пък намирам за страшно чаровен и харизматичен.

20.   Мъжа на София Вергара ми харесва, Джо Манганиело.

21.   До 19

Мата бая го пере съчмата. Виждал съм го на живо и е много лудо парче.

22.   Моят. Напълно сериозно.

23.   Докато прочета заглавието, веднага мога да кажа какво ми мина през главата и смятам за истина....
" Най-красивият мъж на света според вас" : влюбения!

Най-красив и перфектен човек няма! Но човек, когато обича и го показва винаги ще е Най-красив и желан.

Обичам мъжа си вече от 13 години и сега на път е да ни се роди ангелче! Той ме приема с моите недостатъци, както и аз него... Трудностите ни сплотяват. Разбира се имаме и своите разногласия, но без тях би било скучно ;)