Споделена история от Други

Скутери Vespa
Искам да си взема подобен!
Имате ли опит с такива и какво мислите за тях?
Имам нужда от малък градски скутер, на който може и да се качат двама души с общо тегло около 135 кг основно когато навън е слънчаво и искаме да се помотаме из булевардите за половин-един час.

Мисля си за Primavera, но честно казана, Electtrica изглежда също примамващо и му дават 100 км.

Не вярвам, че ще навъртя повече от 800-1000 км на година, но знам ли. Как им е подръжката?

И друго - ако имате предложения за нещо по-хубаво, пишете. Търся по "класически" изглеждащи модели, а не с онези остри черти, дето дизайнера се е престарал, за да направи добро впечетление на 14 годишни момчета, които играят много видео игри.

Блгодаря и лек ден на всички!

Коментари

1.   Има една много добра имитация на Веспа, тя е на китайската марка АГМ. В бързината като го погледнеш може да го объркаш с Веспа. Но като качество нищо общо. 1000 евра са чисто нови. Базовите Веспи Спринт голи като пушка от към екстри са 3300 еврея бро. Да сложиш и малко екстри и заминаваш на пет големи зелени. Аз имам един скутер тайвански водят се ретро, почти едно към едно със Сузуки Интрудър. Нисък широк разточен с голяма кожена седалка, целия е в хром никел има уникална кожена облегалка. Широк разточен волан, няма такава возия. За нищо на света не бих се раздел с него. Много е красив и на всякъде събира погледи. Класически километраж хром никел. При нас в скандинавието може да го играничиш до 34км и да го караш без каска. Имам и по-голям мотор, но скутера за града е много по-удобен. По портативен е и лятото спокойно на него може да качиш две по слабички гаджета.

Чингис Хан

2.   До 1

Съжалявам, но това не ми помага по какъвто и да е начин... бро!

Някой друг?

3.   Дадох ти предложение за що годе добър китайски скутер външно преличащ на Веспа за малко пари.Ти като искаш скачай на някакви китайци със съмнителна репутация и си троши главата.

Чингис Хан

4.   До 3

Грешка. Написа самохвален коментар, в който описа въпрсните китайски скутери са "като качество нищо общо.", след което продължи със самохвалство и ненужни "факти" от личния си живот, където даваш безполезна информация, а сега итговаряш с пасивно агресивен тон, вместо да си прописнеш тази тема.

5.   Като си невеж по темата, ще мълчиш и ще си записваш. Ако пък много знаеш няма да питаш. Типичния Ганьо си ти. Невеж, ама с голяма уста. Единствените скутери с качеството на Веспа са Пиаджио. Правят се в една фабрика с едни и същи части. Но пък Пиаджио са точно с този дизайн за впечатляване на 14 годишни девойки. Всички други скутери нямат ама нищо общо като качество с Веспа. Само тези китайци имитират дизайна им. Водят ги Веспи за бедни. Други подобни на Веспи аз не съм виждал. Такива като теб въобще не заслужава да им се помага, а шута и да се управят.

Чингис Хан

6.   Отново ли? От ово аз аз аз аз и аз, последвано от "аз умен, ти тъп".
И с какво помогна за темата? Спри да пишеш тук.

7.   Таман да си взема пуканките и вие спряхте да се карате. Айде де Чингисчо, как така ще му останеш длъжен на тоя келеш да го ева?

8.   До 7

Може да се е задавил на баща си на чепа ...