Споделена история от Други

Врачка
Здравейте хора :)

Ходили ли сте на врачка и ако сте ходили къде и какво Ви е познала?
Вярвате ли в тези неща?
Какво Ви е мнението?

Напишете ми контактите на някоя, ако сте останали доволни :)

Коментари

1.   Аз като цяло не вярвам, но не мога да отрека, че са ми познавали. Като кандидат-студент ходих на врачка и тя ми каза, че ще кандидатствам на 4 места и ще ме приемат в 3. Аз тогава мислех да кандидатствам в 3 университета, впоследствие обаче реших да кандидатствам и в четвърти като резервен вариант ако нещо се обърка. На единия изпит не можах да отида, защото точно предния ден така се случи, че не можах да пътувам и в крайна сметка в останалите 3 университета ме приеха, точно както ми каза.

Каза ми и че бъдещата ми жена ще е от някъде много близо до селото, което е тя. А то беше на около 50 км от града, в който живея, а после при приемането ми в университет, се преместих още 200 км нататък и недоумявах как жена ми ще е от 250 км. Обаче се случи така, че те бяха съученички с една братовчедка и я видях случайно в абитуриетнския албум на братовчедка ми. После и звъннах, без да я познавам, там го имаше номера и и останалото е история.

Каза ми, че ще имам 2 деца и първото ще е момиче, а второто момче. Е, вече имам една дъщеря, но за момента нямам син и не планирам да имам. Каза ми и, че ще съм доста успешен в кариерата. Аз не бих казал, че съм чак успешен, макар че имам известни успехи, но пък знае ли човек, още съм млад, може пък да ми потръгне по някое време.

2.   Аз съм ходил при един, който ми позна много неща, но в крайна сметка това не ми помогна по никакъв начин. Всъщност много повече ми навреди, защото по едно време добих чувство за обреченост и много се депресирах. В последствие започнах да чета за езотерика и да се интересувам от тези теми, защото исках да разбера дали въобще имаме някаква свободна воля. Истината е, че много от нещата в живота ни са предопределени на базата на първите ни 7 години и това какво представляваме като хора като цяло (ДНК и характер). Но имаме и много свободна воля, която ни позволява, ако положим съзнателни усилия, да променим тази предопределеност. Т.е. реална предопределеност има за много малко неща - чисто биологичните, защото те са си програма в ДНК. Просто повечето хора си следват една програма и в поведението, която може да се предвиди. Но тя може да се промени със съзнателни усилия.

Аз лично не препоръчвам да се ходи на такива хора. Ако толкова искаш вземи си едни карти таро, упражнявай се няколко дни (основното упражнение трябва да е обективност, т.е. да не се въвличаш в самия въпрос, а да стоиш отделен/а, за да не влияе на резултата) и питай сам/а за нещата, които те вълнуват. Много по-добре е човек сам да пита, защото си запазва 'локуса на контрола', както казват в психологията.

3.   Позна и ми описа моите бъдещи приятели, както и първите им букви.

4.   Аз съм също много против и не вярвам в такива работи. Но един ден бях на гости с мой приятел на баба му, която е гледала едно време и от любопитство исках да ми гледа. В интерес на истината говори ми много но не я слушах само едно ми стана интересно което ми каза и след няколко месеца то се случи точно така както ми каза, аз бях шокиран и казах тогава да спре до там защото знаех че това точно което ми казва няма как да стане но ето че се случи и след това реших да я потърса веднага след случката но жената беше починала вече и до там с тези работи, повече несъм се инт и несъм ходил по такива места

5.   Не мога да разбера хем не вярвате, хем сте ходили и са ви познавали.