Споделена история от Други

Една странна история
Не знам какви хора ще прочетат историята ми но просто реших да напиша няколко реда ей така. На 25 съм предстои да запиша второ висше, защото първото ми дава мн тежка професия, която е за мазохисти. Т.е имаш академични знания пък накрая си в екшъна. Работя по специалността1 но не съм доволен. Печеля достатъчно за да живея порядъчно. Но не тук е моето място и още го търся. Романтичен съм1 но няма на кой да го покажа. Нищо като няма да харча по жени ще харча за колата и други глупости хехе1 е и таксите сега ще са четворни за семестъра1 така че винаги има за какво да се харчи.

Интересно понякога една бира искам да изпия с някой приятел, ама няма с кого. Или ако се сетя за някой, той е скучен и решавам, че няма какво да си кажа с него. Не са ми интересни старите приятели, не виждам в тях амбиция, а пък тези които са ми интересни ми е притеснено да занимавам, понеже не съм на тяхното ниво.

Пораснахме и всичко много се промени, няма го безгрижието и мислите за професионална реализация и семейство, много яко беше. Сега разбирам много неща и например защо алкохол се употребява често от хората по големи от мен, че и колкото мен. Общо взето не ми харесва начина на живот тук, много еднообразно и нямаш избор.

Като бях в Америка ми направи впечатление, че всички се отнасяха мн любезно с мен, там просто са щастливи хората и да продава на пазара пак му е достатъчно на човека. Но пък нашите момичета са си най хубави :) само да не стане нещо с някой омъжена, че сложна история става там...

Коментари

1.   Кое й е странното на историята и кой е въпросът, не разбрах?

2.   Не разбрах кое е странното на твоята история? Всъщност няма никаква история, искаш просто да си поговориш с някой невидим събеседник. Няма лошо. Разкажи поне за Америка! Обичам тази велика страна, още повече, че днес тя има специален ден.
Шери

3.   Не може да оставиж живота ти да истича между пръстите ти от страх да не сгрешиш... Така че не се притеснявай да контактуваш с тези дето уш били над твоето ниво все пак всички сме хора един въздух дишаме просто бъди малко по самоуверен не пропускай възможности защото времето си тече и някой ден всичко ще е само история :)

4.   Хм, не ти разбрах проблема. Американците са само на повърхността щасливи, там не е прието черногледието и мрънкането като у нас - песимистите са социални аутсайдери.

Иначе, има много хубави момичета и извън България, хора сме - всеки си е сам индивидуално готин.
И аз много пътувам, живея в момента в две държави - 2 седмици тук, две там и нямам много приятели. В България смея да твърдя бързо почнах да си създавам от нулата компания. Играя една стратегическа игра в нета

Ерепублика се казва и дори сега се връщам от биричка с тях. На Запад ми е по-трудо, а и не виждам смисъл да създавам приятелства. Там пък се наслаждавам на това да бъда сам за себе си.

Предстой ми пътуване в Америка и не ми се ходи, ама нямам как. Мечтая си да се установя за постоянно в България, но няма как...

5.   Боже господи от еРепублик създаваш приятели. И се смяташ за готин, ах леле, ужас! Ти май по нормалния начин приятели не можеш да си намериш, следователно си обратното на готин.

6.   Аз не живея, за да съм готин. Готино ми е да общувам с умни, интелигентни хора, които по случайност там срещнах. Имаме дори и двойка от играта. Иначе, прекалено много приятели имах, нарочно се разделих с тях - искам да имам двама, трима, но да са ми вярни.

7.   Да, там наистина хората са мн "интелигентни", все такива са се събрали. Само като им се прочетат темичките към сайта и на човек му става ясно. И не е въпрос за "готино" или не, въпросът е, че да си търсиш приятели по нета е жалко и отчаяно.