Споделена история от Други

Искам да разбера каква магия беше
Здравейте! Преди година и малко намерих пред външната ни порта пирон увит в парцал или коноп, не помня добре. Та тогава направо го хвърлих в контейнера, знам че магиите с пирони са обикновенно за смърт, но някои ми беше казал че било добра магия. И все пак не съжалявам че го изхвърлих (както си беше увит), нямаше никакви инциденти и всичко у нас беше наред, но сега просто изведнъж се сетих и не мога да открия нищо подробно в интернет какво представлява тази магия, а не ми дава мира. Някой който е по-запознат може ли да ми каже за какво е била магията? А в прочем, човека който препдолагахме че го е направил в следващите месеци от случката му се случи следното: някакъв пирон минал през крака му, а въпросният индивид беше възрастен, след това започна да се влошава, раната трудно заздравяваше, а наскоро умря, лека му пръст. Дали ако той е бил отправилият магията, това което се случи с него е в следствие на моите действия с неутрализиране на магията? Предварително благодаря много и ще се радвам на коректни мнения!

Коментари

1.   Да.

2.   Ми това с пироните е за да спре някой да досажда на друг. Добра магия няма. Всичко е от дявола.

3.   За смърт е. Пирон в ковчега е аналогията. Добре сте я изхвърлили.

4.   Такива съмнителни неща се изхвърлят в течаща вода.

5.   1.Идете в храма;
2. Потърсете добър свещеник, с който да поговорите;
3. Купете си молитвеник и започнете да четете молитви, молете се и с ваши молитви, но най-вече казвайте си Господнята молитва „Отче наш“. Молитвеният живот за душата е като храната за тялото;
4. Покайте се! Изповядайте греховете си пред свещеник, припомняйки си всички недостойни дела още от ранна възраст.
5. Четете Свещеното писание и друга духовна литература;
6. Участвайте в светата Литургия
7. Причастявайте се с Тялото и Кръвта на Господа.
8. Отвърнете се от лошите си пътища, станете по-добри хора.
9. Спрете да мразите и да враждувате;
10. Спрете да клеветите и да правите интриги;
11. Научете се да прощавате, искайте прошка;
12. Не осъждайте;
13. Не завиждайте;
14. Не ламтете за пари, имоти;
15. Не крадете;
16. Спрете да живеете развратно и разпътно. Сексът и множеството сексуални партньори няма да ви направят щастливи. Не изневерявайте на половинките си;
17. Възпитавайте децата си в морал, целомъдрие, добротворство, уважение, почтеност, съчувствие към ближния;
И още и още може да се пише. Да, всичко това е много трудно и изисква усилие. Лесното е да се иде при врачките, но там не ще получите утеха и мир за душите си! Ще получите още смут и нещастия!

6.   До 5 - А ти,чадо объркано, не се ли замисли,че писалият темата може би не споделя твоето вероизповедание?

7.   Като отида в храма брат ми му става зле, породени сме.

8.   От автора: Благодаря на всички коментирали. Сега вече ми е по-спокойно като знам, че съм бил на прав път и съм защитил семейство си от това. Не знам дали има общо, но съм роден в събота (съботник), и като го хвърлях казах наум "да се връща при този който го е оставил, пази боже от такива проклятия" или нещо подобно. Към 5 и 6 - произлизам от християнско семейство, но не съм твърдо религиозен, да вярвам че може би някъде там има нещо, Господ, не го отричам, но не съм толкова религиозен, просто вярвам.