Споделена история от Други

Какви са тия идиоти Анди Студио?
Привет. Още преди години в Ютюб видях двама братя. Амдрей и Даниел Божкови и те имаха канал където двамата качваха. Разбрах, че малкия бил спечелил някакъв конкурс от Картун Нетуърк. Първо качваше само малкия. Е нямаше как да е само той щото беше на 10-11 години и брат му му помагаше. После се включи и той. В началото снимаха интересни неща, но после почнаха да се осират. Те са богаташки синчета. Живеят в мезонет, всяка година са с най-новия Айфон, хранят се в ресторанти, ходят на скъпи места, макбуци показват, Найкита. Изведнъж просто много почнаха да наблягат над тва да покажат колко са богати. Те двамата са с над 10 години разлика. Та правеха интересни и поучителни видеа. После малко по малко съдържанието им почна да са изражда. Направиха едно просташко видео където правеха шегички. В началото бяха написали, че не карат хората, които ги гледат да правят същото. Тя публиката им е основно деца в предучилищна и до 4-ти клас. Бяха правили фен срещи, че той по-малкия брат стърчи с по една глава над публиката. Щом те гледат такива малки деца, ти трябва да ги научиш на нещо. И в началото наистина беше така. Даже бяха правели по 50 факта са някои държави. После обаче съдържанието им почна наистина да се изражда. Като почнем с онова видео. После в абсолютно всяко видео взеха да наблягат над тва колко са богати. Малкия хвърля стреличка по една хартия и още същия ден са качват на самолета и отлитат на увеселителен парк в Испания. Ходят на аквапарк в Турция. Обикалят ресторанти в София. Навсякъде някое лапе ги спира да им иска снимка. Трошат един Айфон. Но най-лошото е, че се лигавят. Супер фалшиви са. Малкият брат Анди е келеш, но се държи горе-долу добре за възрастта си. Имаше едно видео как в училище се заяжда и се бие. Големия обаче е направо за бой. Той гони 30 години. Супер много се лигави, вика, пищи, кряска, държи се като олигофрен. Да не казвам че обуе ли си едни гащи не ги сменя по повече от половин година. Нали уж много са хвалят колко пари имат? Ми смени ги тия гащи бе човек! Сигурно с операция е махнал старите, за да сложи новите. Ходи по скъпи заведения и яде боклуци, а панталоните не ги сменя. Каналът се казва на малкия брат, но големия Даниел е мозъкът на всичко. Не знам какво прави. Студент беше в Дания, но май завърши. Работа едва ли има. За какво му е да работи? Та той е милионер. По цял ден се занимава да монтира клипове. То пък едни клипове. Как викат и са държат като олигофрени. Не слагат вече надписа “Не ви караме да правите същото!” Обикалят из София, влизат в магазините и бягат вътре. Понякога ги пускат, но често охраната ги гони. Един път съобщиха, че са ги изгонили, после вече не казват. Притесняват хората. Един път скочиха с дрехи в чужд хотел и ги подгониха. Ходи в Гърция оня големия и са държи като бай Ганьо и са снима. Нарушават редът. Продават някакви тениски и маски на тройни цени, ама то се оказа, че бат Дани е откраднал дизайна, а това може да бъде престъпно. Но каквото прави тоя идиот, то си е за него. Само че той тия простотии ги снима, качва ги в интернет и ги гледат деца. Малки деца при това. И то стотици хиляди. Сигурно всяко малко дете в България, което има достъп до интернет. И какво става? Те почват да му подражават. Той е голям зрял мъж, те го взимат за авторитет. И какво става? Някакъв бездарник, богаташко синче, който сигурно даже не работи, а по цял ден бяга и вика като прасе пред една камера и върши глупости дава пример на децата на България. Слави Клашъра го разбирам. Той учи децата на нещо. Учи ги да обичат България, кара ги да четат книги, учи ги на много интересни неща. А тоя Дани? Той ги учи на простотии. Те почват да му подражават. Стават едни разлигавени хулигани. 90% от нещата дето тия двама олигофрени показват ги копират от хамерикански влогъри. И какво става? Стотици хиляди млади българи стават като американските лекенца. И какво ще стане като тези лапета пораснат? Поколение от хулигани и шегаджии ли ше имаме? Тоя Дани заслужава ушевите да го изведат от мезонета им с ръцете зад гърба и да го изправят пред съда за израждане на българското поколение. А малкия е за психолог. Родителите им как го допускат тва нещо? Макар че едва ли им е чиста работата и на тях, щом са толкова въшливи с пари. Тия двамата са типични соросоиди. Явно някое НПО им спонсорира глупостите. То не са само те, но в цяла България само те са единствените такива олигофрени с толкова много абонати. Не мислите ли, че вредят на децата и израждат така или иначе повреденото днешно българско поколение Z? Според мене тия деца дето сега растат с тях след време въобще няма да бъдат полезни за България, а дори ше бъдат вредни, защото преди време двама идиоти са искали да събират гледания и лайкове и да трупат пачки от тениски и горнища. Тия двамата са си направо за бой. Особено тоя Даниел. Пълни олигофрени.

Коментари

1.   Пфф какво да мисля, в БГ известни стават само идиотите, без значение дали в Интернет или в реалността - певци, актьори и т.н. само простите се прочуват у нас. Вече не ги следя и не гледам никакви БГ блогъри, влогъри и БГ телевизия.

3.   Пълни кретени.

4.   Тези са ебахти кринджовете. Изгледах им няколко видеа и ми се доповръща.

5.   Aко това е нескопосана реклама, заобикаляща индиректно цензурата (защото звучи като такава), то изобщо не ме предразполага да кликам или да търся каквото и да било за въпросните индивиди.

6.   Да, нервят много, но пък имат супер много гледания, което мен ме учудва доста...Лапето е на 10 а изкарва повече пари от някои хора с простотиите си...

7.   Пълни глупаци ако ги видя ще ги пребия особено големия глупак тоя тапак вече деца трябва да гледа мега глупаци промиват детето ми едвам се справям да не ги гледа но ако не са те то са други трябва да се махне тоя спам от ютюб и всякакви подобни платформи промиват децата всякакви те идиоти

8.   Не знам на кое да вярвам. На мен ми изглеждат хубави, защото всеки има нужда от допълнително парички за живеене, таке че не бъдете толкова заплашителни и обидни, защото аз не смятам така.

9.   Моля Ви, хора, недейте да пишете такива омрази и заплахи!

12.   Това не е вярно. Те забавляват хората и не трябва да се говори така.

13.   Напротив. Те качват забавни и интересни клипове. Ти си тъп и не разбираш.

14.   Някой се чувства прецакан, че бачка от 9 до 17 часа, а Дани си изкарва парите с влогърство. Завистта, трябва да я впишат в Българската конституция, като основно право на българина. Нека да е официално

15.   Спри да гледаш идиоти из YouTube.

Сега, нека ти обясна най-кратко - НЯМА НПО, брат! Няма конспирация. Има YouTube алгоритъм и пари от реклами.

Алготритъмът буквално е хакнал мозъка на повечето хора. намерен е отпимален начин, да закачи всеки, за да гледа видео и най-вече - реклами. Стигнал е до извода, че такива неща, правят най-много пари, когато ги гледат по-малките. А ако някой вярва, че рекалмите не работят, да е жив издрав, но да знае, че греши и от брутално.

Може да им се сърдиш, но ти също помагаш! Дори и данямаш вклщени реклами, то учиш YouTube, да ги предлага на други хора. Ако толкова не ги харесваш - спри да ги глеаш. Много е лесно! псото цъкни "Не ми препоръчвай този канал" на предложенията, както и продължавай да цъка, че не се интересуваш от глупави клипчета и в един момент, ще се махнат!

16.   Ужасни са! Детето ми е на 7 години и ги гледа, гледа простотии, след което се опитва да им подражава на тези Дани и Анди, а аз се чудя защо такива малоумници се допускат до гледаемост, до голяма аудитория, предимно деца, на какво ще ги научат, на глупости и да говорят диалектно, да са тъпи и да не могат в бъдеще да използват потенциала си, защото клиповете са страшно затъпяващи. Моля махнете ги от телевизията, за доброто на народа ни!

17.   8 - Те и нарко дилърите, сутеньорите и наемните убийци имат нужда от допълнително парички за живеене. И тях ли харесваш?

18.   Тези момчета трябва да се върнат в първи клас напълно неграмотни са никакъв правоговор жалко за тях

20.   Качват забавни видеа. Не мога да ви разбера. Не бъдете хейтъри към тях. Ако ви видят си помислете какво ще стане!!!

21.   В началото не бяха толкова зле, правеха интересни неща, които биха били интересни за малки деца. Но... в канала им пише, че е за над 13 годишни... Кой нормален тийнейджър ще седне да гледа такова нещо бе? ! То е толкова бъкано с криндж, че няма накъде. Та той малкия брат се държи по-зряло от човек който сега трябва да има деца! Тича и вика из магазините, но не ми е това основния проблем. Проблема ми е, че са абсолютни лигльовци, държат се като излезли от детска градина особено Даниел. Да не говорим за гейминг каналите им искам да се гръмна. Най-много ме вбесява, че родителите им ги подкрепят в тази глупост, ако не сте видели те са операторите на повечето от новите им видеа, които са още по-зле. Те са започнали да копират канали от Америка като това с кораба на Mr Beast, който сега строи кладенци в Африка, а те се правят на пет годишни. Ужас е, че и книгите им са скам. Синът ми искаше една Небилдър май беше. 30 лева книга с QR кодове за светове в Майнкрафт и това е. Ужасни лекета, които трябва да пораснат и да си променят контента, че е ужасен

22.   В началото не бяха толкова зле, правеха интересни неща, които биха били интересни за малки деца. Но... в канала им пише, че е за над 13 годишни... Кой нормален тийнейджър ще седне да гледа такова нещо бе? ! То е толкова бъкано с криндж, че няма накъде. Та той малкия брат се държи по-зряло от човек който сега трябва да има деца! Тича и вика из магазините, но не ми е това основния проблем. Проблема ми е, че са абсолютни лигльовци, държат се като излезли от детска градина особено Даниел. Да не говорим за гейминг каналите им искам да се гръмна. Най-много ме вбесява, че родителите им ги подкрепят в тази глупост, ако не сте видели те са операторите на повечето от новите им видеа, които са още по-зле. Те са започнали да копират канали от Америка като това с кораба на Mr Beast, който сега строи кладенци в Африка, а те се правят на пет годишни. Ужас е, че и книгите им са скам. Синът ми искаше една Небилдър май беше. 30 лева книга с QR кодове за светове в Майнкрафт и това е. Ужасни лекета, които трябва да пораснат и да си променят контента, че е ужасен