Споделена история от Други

Самотна и изплашена
Здравейте, от известно време насам не се чуствам много добре, от дни може би вече и седмици не спирам да плача. Споделих няколко истории свързани с мен. Може би ще се сетите коя съм, може би не.

В момента съм много самотна и изплашена от една моя много голяма грешка. Искам просто да ми разкажете някоя ваша много забавна случка или момент в който сте били много щастливи, момент в който сте чуствали любов, в който сте чуствали, че целият свят е само за вас. Мисля, че това ще ме накара да се почувствам по-добре, с позитивна енергия.

Благодаря предварително за вашите истории!
Нямам търпение да ги прочета :)

Коментари

2.   Два гълъба вървяли, сетили ли се, че могат да летят и продължили да вървят...

To be continue

3.   Протягам се да взема нещо от висок рафт, не стигам, започвам да подскачам, пак не стигам. Случаен мъж наоколо ме пита дали дали помогне. Естествено се съгласявам усмихната. На мига ме грабва през кръста и ме вдига да си взема нещото.

Вървя си по крайбрежна улица след малко тичане и малко комбиниран спорт. Чувствам се пълна с енергия, почти левитираща. Едно ми е леко, ефирно, дори романтично. Загледала съм се в морската вода и си "летя ниско". Усещам как наистина политам, в следващият миг вече на земята, полуполегнала наполовина на тротоара, а краката на пътя.
Елегантно прибирам краката като ги кръстосвам по "турски" с добре изпънат гръб и опитвайки се да прикрия болката в хълбока и дупето ми. Поседях така няколко минутки все едно нарочно съм се хвърлила с някакъв акробатичен трик на тротоара и когато мислех, че преките свидетели вече са подминали се надигнах внимателно. Оказа се, че зад мен през цялото време сс ме наблюдавали, та като успях да се надигна ми препоръчаха със смях да слагам лед.

Във всеки момент, всичко е в движение...нищо не остава дълго време в едно и също състояние, само мислите ни спират понякога като заложници на случилото се и само ние имаме "ключето" за освобождението ни.
Движение на мислите, напред!

4.   Не казваш каква грешк си направила, но не я приемай толкова на сериозно. Това, което сега ти изглежда сериозно, след години ще ти е смешно и незначително. Всички правим грешки. Така се учим в живота. Каквото и да си направила винаги си прощавай. Това да ти е основен принцип в живота. Прости си, Горе главата и смело напред.

6.   Някой те обича. Обичам те, миличко!

Засмян

7.   Не мога да се сетя за такава случка, съжалявам.
Но винаги може и да е по- зле. Усмихни се, защото си здрава, жива, че живееш що годе нормално. Питаш ли ги тия в Африка като нямат вода, какъв живот имат и дали са щастливи?
Човек се чувства така, както си позволи, ако си каже, че е нещастен, ще се фокусира върху тази емоция и обратното.