Споделена история от Други

Бръснатите мъжки крака
Защо напоследък всички мъже тръгнаха да си бръснат краката?

Дори виждам чичета на 50+ години с обръснати крачета. Аз съм ЗА да се бръснат мишниците, защото се потиш особено през лятото. Там долу също, ако искаш жена ти да ти доставя удоволствие с уста и да не и влизат косми между зъбите...

Обаче краката...ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ?! Супер смешно ми е и изглежда женско. Мъжът трябва да има косми по крака, ръце и гърди според мен. Може аз да съм старомодна, а съм на 30, но това е положението. Добре е да полага грижи за външността си мъжа, ама чак такива крайности като бръснати крака и оскубани тънко вежди...ужасно е, ние жените трябва да сме нежни, но мъжа нека да е малко по-див. :)

Коментари

1.   Защотo виждат футболистите, а те са много вървежни и подсъзнателно си мислят, че като си обръснат краката като тях и те ще станат успели, известни и богати. А и не всички си ги бръснат, зависи до къде са стигнали с процеса по смяната на пола.

2.   Винаги съм харесвала космати мъже, с косми по гърдите, краката и т.н. - предишният ми приятел беше много космат и тестостеронов мъж. Този, когото харесвам сега пък е епилиран и гладък навсякъде, но е страшно красив! Епилираното тяло не е признак на женственост или мъжественост - нека не забравяме, че римските гладиатори и много воини в древността са били изцяло епилирани навсякъде (с цел по-бързо зарастване на раните им). Важно е какъв е мъжът вътрешно - не как се поддържа. Бившият ми с космарлаците накрая излезе голяма жена и страхливец.

3.   Аз съм на 32 и съм космат. Би ме било срам с цялата тази козина на плажа. За това семинавам с машинка

4.   2, в Римската империя и Древна Гърция воините са спяли помежду си, само да ти кажа, понеже са виждали жената като нисше същество. А младите воини са се издигали в йерархията в зависимост от това на колко високопоставен пускат. Така че тяхното не е критерий за мъжественост.

5.   Така ги харесват повечето жени, да имат гладка и финна кожа да са с розови ноктенца и да ухаят на жасмин. Ми прави впечатление една мода сред ,,мъжете,, от няколко години. Дънки с ниска талия и скасени крачоли до над кокълчето, и като му видиш и походката……. те повечето такива и пикаят клекнали. Познавах един такъв, беше голям мъжкар на времето, беше в структирите на ВИС за Бургаския район. След време бизнеса му беше предимно и само с жени. Покрай тях започна да си бръсне ръцете и да пикае клекнал. От него съм чувал, че с бръснати ръце повече го харесвали. Много ми падна в очите тогава.

Чингис Хан

6.   3 Самочуствието ти обратно пропорционално на окосмяването. И с лазерна епилация да си премахнеш вълната самочуствието смачкано ли е няма да ти помогне. И аз съм много космат, в училище ме скъсваха от бъзици, аз се надсмивах и ги скъсват тях от базици, че са гладки като путки. Срам путка не ебе.

Чингис Хан

7.   4, това че в Древността хомосексуализмът е бил нещо нормално за тези народи, също няма общо с липсата или притежанието на мъжество. Свързвам мъжеството с храброст, с това да имаш сърце, характер и тем подобни качества, а не кой с кого си ляга. Има хомосексуалисти, които са повече Мъже от някои хетеросексуални.

9.   Чингиса, и кво?! И на визия и от към мозък си примат, с това ли се хвалиш?

11.   До 4

Войните са спали помежду си, защото е имало месеци, дори години, в които не са си виждали жените, а тоава не е имало такава стигма към хомосексуалните връзки.

До 5/6 - Училището не го ли изкара някъде в "полускандинавските" страни?

12.   Ами не всички жени харесваме Чобака, лелче...и чичета. Като ти харесват, завирай се в овча вълна ама не давай тон всичките да приличат на маймуни. И без друго няма много избор сред смръдливите и комплексирани ганьовци.

13.   Голямата работа - някой мъж си бил бръснел краката... Не разбирам посланието Ви, авторке. С каква цел е написана тази публикация? За да наложите т.нар. норми на българското общество на хора, на които не им плащате тока, храната, данъците...? Всеки трябва да прави така, че на него да му е удобно, а не на другите. Аз от ранна възраст съм бая окосмен; най-вече краката ми са силно окосмени. Винаги хората са коментирали колко съм космат и прочие, гледайки колко са гладки другите момчета на моята възраст. Но в интерес на истината, дали космат или не - това не е важно! Важно е един човек да е стойностен и добър с хората около него. Нямате ли наистина какво друго да правите с живота си, та да хуквате да гледате другите отстрани? Дали един мъж във вашите очи е мъжествен или не - приемете, че бай Тошо вече не ни управлява :)

14.   И аз това се чудя...та те са по гладки и от мен.
Ако изляза с такъв мъж, аз с какво излизам ? С жена или с мъж ? Не мога да допусна това, че мъжът до мен е с по епилирани крака от моите и прилича на гол охлюв. Страшно отблъскващо е. Ако не ни трябваха тези косми, то природата защо ни ги е дала и на двата пола ?

15.   Остави ги да се бръснат, те сигурно и задните части са си обръснали повечето. Мъже един път...

16.   Да и тези същите мъже не си бръснат мишниците защото било женско а си бръснат краката, веждите, ръцете, гърдите и тн.

17.   11, не е заради това. Смятали са жената за по-нисша. А и това е било начин да се издигнеш в йерархията. Гледал съм документален филм по темата. Мъжът, който е бил активен, е бил по-високо в йерархията и е бил нещо като защитник и лобист за пасивния, който обикновено е бил тийнейджър. Самите бащи на тийнейджърите търсели най-добрия воин и най-високо в йерархията, за да дадат сина си на него. Жената за тях е била само за разплод.

18.   Аз пък съм си доста космат (бръсна си подмишниците и гениталлите, понякога и брадата и мустака, но никъде другаде). Имам тестостерон и се гордея с това! Не бих почнал да се бръсна навсякъде, просто го виждам като лекоо отклонение, но всеки си ича избор все пак. Иначе много се дразня като някой ми каже да си ибръсна краката и ръцете (гърди и корем разбирам, но ако съм на плажа примерно).
М 19

21.   Тая тема с бръсненето е тотал щета. Неможе един "мъж" да се бръсне по краката и ръцете, тва за мен е геиско. Ходя на фитнес и там 90% от анаболните батки са нежни като жена.
"Които си бръсне краката и ръцете тои най-вероятно си бръсне и путката."
-Баѝ Ганьо.

22.   Защото педерастията стана модерна, за това! Мъж на 37 съм и никога не бих си обръснал краката, ръцете, гърдите. Бръсна подмишниците и оная си работа. Нося брада. Най-смешни са ми педерастчетата, които си пускат бради, но са с обръснати крака, просто е карикатурно.

23.   Бръсненето на мъжки крака става популярно от колоезденето . При този спорт има доста падания и охлузвания и се смята , че ако са бръснати няма да има враснали косми и раните по бързо ще зарастват. Дано съм бил полезен .

25.   Чичаците не са с бръснати крака, а са били в лагера казарма където шинелът ги е епилирал пермаментно. Като цяло повечето изискани мъже изобшо са без косми по краката защото ходят с панталони за разлика от жените, всяка трета от които по къси боксерки от които и стърчи дупето навън и така при жените няма атрофиране на космите на краката. Непрекъснатото търкане на косъма в плат както е при панталона при мъжете при ходене, води до атрофиране на космите. Затова видя ли жена която в краката е като проскуана кокошка, значи си размотава задника навън и си бръсне краката. От такава беш със сто километра, както и от такава дето харесва космати мъже. Ми то може и ислямски бради да харесва. Това не е нормално.

Чорбаджията на курникът

26.   Поне стана ясно , че повечето днешни жени харесват латентни мъжленца.

Чингис Хан

27.   Това, че някой мъж си бръсне краката, показва няколко признака;
Безпринципност, неувереност, суета и слабо присъствие на мъжество. И не, това не е хигиена, разберете го! Хигиената е в къпането. Жените, при които е висша цел да бъдат с гладък мъж, н са редовни.

28.   До 27-ми

Сериозно ли? Не знаех, че Арнолд Шварценегер е безпринципен, неуверен и му липсва мъжество.

Чорбаджията на курникът