Споделена история от Други

Какво да правя? Харесвам 32 годишен, а съм на 12-13!?
Не знам вече какво да правя, харесвам господинът ми по История и География на 32 години е. Аз лично горе-долу мисля, че ме харесва, но не съм сигурна. Това е и незаконно до колкото знам и за това. Някой да сподели какво мисли по-този въпрос!!!

Коментари

1.   1. Нищо недей да правиш, за да не създадеш проблем на този човек. Отношенията с лица под 14-годишна възраст са вид престъпления, за които се носи наказателна отговорност.
2. Ок, на всички са ни били симпатични заради харизмата им по-възрастни жени или мъже, но когато е само симпатия - добре. Когато пък са далече (някакви известни личности) не е фатално да им се кефиш. Но щом се отнася за учител - не си прави илюзии и недей да казваш фантазиите си на родителите си или на близки, за да не създадете голям проблем на този човек, без да е виновен по какъвто и да е начин.
3.Как да се справиш с любовната мъка и несподелената любов? - прочети си книгите за лятото, излизай с деца на твоите години, бъди полезна вкъщи.

2.   А защо мислиш, че и той те харесва? Ще може ли да ни разкажеш за това по-подробно?

4.   Не се занимавай с глупости, и аз като бях на 13 харесвах младата учителка по английски. Но какво от това? Нито съм имал намерение да я свалям, нито нищо, просто си я харесвах и толкова.

5.   Хахаха харесвал те бил...ей момиченце, знаеш ли какви проблеми може да създадеш на човека? Може да си изгуби работата заради теб, че и педофил ще го изкарат. Гледай си уроците най-добре и си избий от главата, че те харесва по онзи начин, по който ти си мислиш!

6.   Не е незаконно, да харесваш когото и да е. Незаконно е, да имаш сексуални взаимоотношения с него.

Аз мисля, че трябва да се концентрираш над модерните певци и бой банди, а не с хора, които може да са ти бащи ... не поне, докато не станеш на 20 години.

7.   Здравей,

Без значение какво ще ти кажат другите - това е нормално. В психологията се нарича пренос. Получава се при:

- Пациент - терапевт
- Служител - шеф
- Ученик - учител и т.н.

В случая ти не харесваш него, а идеята за него. Много често се случва при Момичета, които нямат баща или не усещат бащина обич. В бъдеще такива момичета преживяват много проблемни връзки, защото имат някаква травма свързана с бащата.

Това е много често срещана "любов".

Изживей си я и дано той няма същото към теб, защото би било педофилия. Шансът да е привлечен към теб е минимален. Не само, че е подсъдимо, а и е крайно неморално от негова страна.

Успех и дано по-бързо преживееш увеличението си!

8.   Харесва те ама друг път. Я не се занимавай с глупости, а си чети книгите за лятото.

Между другото, тази история колко пъти ще я четем?

Ж 21

11.   Можеш да го харесваш, колкото си искаш. Глупости не прави.

12.   Какво да правиш освен да чакаш да станеш на 16. Какво точно искаш да стане повече от харесването?

13.   Първо - ако си ученичка наистина а не някой нагъл извратеняк - просто се опитай да спреш да го харесваш - първо сега определено е незаконно, второ - трябва да завършиш за да можеш да имаш връзка с даскала, да не говорим че до тогава ще е почти 40 годишен мъж, което е безмислено според мен, защото тази разлика си е наистина голяма, не виждам какво ще прави момиче на 18 с мъж на 40, тепърва ще живееш все пак.

Второ - ако си някой извратеняк който се представя за момченце и със своя болен мозък измисля идиотщини - върви се прегледай приятел.

15.   Мила, спокойно и аз бях така в 6 и 7 клас ще ти мине като смениш училището с мен така стана. Нищо не прави, за да не му навлечеш проблеми, защото с моя господин веднъж точно това е станало като всяка шестокласничка се влюбва в него. А може и да е женен и да има деца аз впоследствие го разбрах.Коментирай се сега върху кандидатстването, книжките за лятото, игрите и по - малко мисли за господина даже гледай въобще да не мислиш за него.

16.   Номер 8 защо се чудиш колко пъти ще четем тази история или подобни на нея в различни варианти. Авторката на историята и авторката на коментар номер 7 са едно и също лице. Ама за да се разбере това, човек трябва има дълбока проницателност. А тук голямото болшинство от пишещите нямат такава проницателност.
Ж. 45 - психолог

17.   Съвет: повече гледай учебника, отколкото даскалите! Ударил те е хормона, но резултатът обикновено е трагичен. Особено на тези години.

Моите съболезнования на всеки учител, който чете това и си мисли "Баси, дали за мен е писано". Сигурно ви е гадно!