Споделена история от Други

Защо почти всеки човек ме зяпа?
Здравейте на всички!!Нова съм тук,следователно нищо не съм писала досега в този форум,но днес реших да ви разкажа нещо и искам да получа съвет долу в коментарите...

От години насам забелязвам,че където и да ида-в парка в нашия град,в магазина или по улиците,почти всеки човек ме зяпа...Някои хора(малки и големи)даже ми се присмиват...Не мога да разбера каква е причината,а и това ме натъжава и ядосва...Не разбирам,в мен ли е проблема?!
Ще се радвам ако чуя вашето мнение в коментарите

Коментари

1.   Ти така си мислиш, добре ли изглеждаш? Всичко е в твоята глава.

2.   Поне да беше написала нещо за външния си вид. Ние как да гадаем?

3.   "Някои хора(малки и големи)даже ми се присмиват...Не мога да разбера каква е причината,а и това ме натъжава и ядосва...Не разбирам,в мен ли е проблема?!" - разбира се, че е в тебе! Ако ти не се оглеждаш поктоянно, откъде разбираш, че всички тебе гледат? Явно си въртиш главата като робот и всички оглеждаш, а си мислиш, че хората те оглеждат!? Спри да се вглеждаш във всеки и манията ти ще изчезне, дръж се така, че все едно не забелязваш околните.

4.   Ами честно да ти кажа,аз самата мисля,че не изглеждам нито хубава,нито секси,въпреки,че някои хора ми казвали,че съм много хубава и т.н

5.   Едва ли всички се интересуват само от теб, че да те зяпат и обсъждат. Ако наистина е така, имаш нещо крайно предизвикателно във външността. Ако изглеждаш и се държиш нормално, не виждам причина да зяпат точно теб. Или нещо премълчаваш, или си въобразяваш и имаш комплекси

6.   Ако не си супер красавица, след която всички да точат лиги, може би просто ти зяпаш хората и те също те гледат. Другият вариант е да си внушаваш.

7.   И мен всички ме гледат,но мен ме кефи и се раздавам;

8.   Можем само да гадаем. Дай линк за твоя снимка и ще ти кажа веднага. Дали е, защото си хубава, или ти има нещо странно. Обикновено това са двете причини.

12.   Вероятно имаш нещо във външния си вид или облеклото, което се набива на очи. Но без подробности няма как да ти кажем. Може да е всичко - дори да се чудиш защо те зяпат, докато си ходиш дибидюс гола по улицата, защото си нудистка.