Споделена история от Други

Изборите?
Здравейте! На 18 години съм. През април,а и сега юли гласувах за ВМРО. Не влязоха в парламента... От няколко дни ме се чудя правилно ли гласувах,? Те ми се виждаха най-читавите за парламента. Не съм много запозната с политиката,но гласувах,защото е мой дълг към държавата! И не разбирам хоарата,които не гласуват. Та.. Какво мислите за ВМРО?
Ндявам се да се одбри.

Коментари

1.   Продажници.

2.   Загубила си си времето да ходиш и да чакаш да гласуваш.

3.   Това е единственото хубаво нещо,което се случи както на предните, така и на тези избори-т.нар. "патриоти" да останат под чертата, заедно с Марешки, нищо друго!...Те, заедно с онова НФСБ са абсолютни продажници, да не кажа друго...Твое право е да гласуваш за когото си искаш, за този който ти се вижда най-надежден и смяташ, че може да свърши нещо полезно(да го припознаеш като такъв), но понеже питаш нас тука за лично мнение-и аз ти казвам също, не бих гласувал за подобни субекти...

П.П.Не съм гласувал и за ИТН, макар че поначало съм си "чалгар"...

4.   Хората ги рабраха какви са продажници и как се крият зад историческото име на една българска организация...обаче само на думи.Видяха ги какво свършиха докато бяха патерица на ГЕРБ-крадяха и продаваха паспорти.
Само за информация-цели структури на тази партия преди време като са ги видяли какви са се отделили и основали партия Възраждане.Така,че ако си родолюбец и обичаш страната си,но не искаш да бъдеш лъган и използван от Каракачанов и компания,за да му правиш портфейла по-дебел заинтересувай се от Възраждане.
За мен поне те са най-българофилската ,истинска и автентична партия...Не влезнаха в парламента,но са в растеж.

5.   Авторке мислиш че дългът ти към държавата е изпълнен като си гласувала. Но гласуването се прави след информиран избор, ти запозна ли се с всички кандидати за депутати от твоят избирателен район? Можеш ли да изброиш имената на няколко от предложените за депуртати от ВМРО за вашя избирателен райо? Ако не можеш следователно ти не си гласувала отстъпила си избора си на онзи който е нареждал листите. Как реши че тези са най читавите ако не си се запознала с предложеннията на всички кандидати, или защото лидера на тази партия прави реклама на Билла

Дано разбираш че гласуването за депутати е избиране на работници които да работят за теб в парламента. Ти сигурна ли си че хората на ВМРО щяха да работят за теб в парламента? Щяха да направят нещо в твоя полза?

6.   Възраждане са директно спонсорирани от Путин, по подобие на другите партии, спонсорирани от него в останалата част на Европа. Много опасен троянски кон. Язък за късогледството. Иначе, и аз бих гласувал за ВМРО, ако бяха малко по-културни. За да прецениш за кого да гласуваш - гледай от една страна какви са интересите, нуждите на страната ни и какво им пречи, и от друга, кои политици са морално читави, следейки последователността на поведението им в новините.

7.   Хубаво е, когато човек гласува да е добре информиран. За хората, които гласува и за дълбочината на нещата. Повърхностно всичко изглежда добре- някакви хора се обявяват за патриоти и в крайна сметка се възползват от патриотичните нагласи на хората. На втори поглед обаче, се вижда, че лидера им е агент на ДС. На трети поглед ги видяхме в парламента какво направиха. От какъвто и поглед да ги гледаш тези предатели, най-малко заслужават да бъдат в парламента.
Навътре съм в политиката и ще ти обясна набързо, до колкото мога, колкото се може по-просто, на човешки език, така че всички да го разберат. Когато четеш за политиците и се информираш, все повече разбираш, че всички са лоши. В крайна сметка целта на изборите е да избереш най-малко лошите.
На прост език ще го обясна. По времето на комунизма България е имала политически структури, които управляват страната. Тези структури са били пряко командвани от СССР (днешна русия). След падането на комунизма 1989, много хора си мислят, че идва демокрацията и че вече властта не е в Русия, вече от тоталитарна държава се превръщаме в демократична. СССР Също се разпада, и българския комунизъм се разпада. Истината обаче е, че след това тези структури си остават и продължават да работят заедно. В България страшно много хора са били агенти на държавна сигурност, това е цялата ни политическа класа по това време.. просто други е нямало и е нямало как да има, защото са ги пращали в концлагери. Един от тези агенти е Ахмед Доган, друг Агент Буда - Бойко, Трети Агент "Дончо" - Каракачанов четвърти Кандидата на ИТН Николай Василев. И разбираш ли, тези хора измислят един подъл и коварен план, измислят плана да създадат различни партии, а в същото време във всички партии, основата да продължава да е на ДС. Така идва единия, изпращаме другия и все един и същи филм гледаме. Хората си натрупаха паричките, Русия ни завлича периодично с някакви милиарди и в резултат- хората са бедни. Истината е, че освен партии на ДС, започват да се прокрадват и американски интереси. Кои партии са на ДС: на първо място 1. ДПС 2. БСП, 3. НДСВ, 4. ГЕРБ, 5. АТАКА, 6. МВРО, 7. Партията на магарешки. И след изборите вече съм сигурен че и ИТН на Слави е част от техния коварен план. Та.. почти всички. Тези партии се въртят в парламента само поради една причина: Хората са тъпи. Общо взето хората са прости, това е истината и вярват на някакви простотии и обещания. А ДС се възползва от това. ДС имат желязна стратегия. Сега е може би единственото време, в което цялата структура на ДС и специално тази на Ахмет Доган, Пеевски, сега и Слави, са лекично застрашени. Служебното правитество започна сериозни атаки срещу старите ДС управляващи, в същото време Демократична България се застъпи за служебното правителство и за пръв път може би в България ДС имат сериозна опозиция. Самият факт, че ИТН направиха координирана атака с ДПС, срещу служебното правителство и ДБ, го доказва. Та така за сега имаме само един избор - Демократична България със всичките си кирливи ризи е най-малко лошата партия. Силно се надявам служебното правителство да направят редовна партия и да се включат на следващите избори. Тогава вече ще стане интересно наистина. Напът сме да трансформираме България и всеки човек в тази битка е много, много важен. Най-важното нещо обаче като единични хора е да сме умни. Да четем, да се информираме и да създаваме обединено гражданско общество. Така която и власт да дойде, ще изпитва затруднение да ни прецаква.

8.   До 5, направо пУтин е в листите, ха ха ха айде малко мислете с тая глава, ако бяха финансирани от Русия, веднага щяха да са в парламента и да внасят проекти или закони в полза на Русия,както Болен преди години, факт че вече на 4-ти подред избори не влизат, говори достатъчно, най малкото че с голямо финансиране отвън, щяха да си купят доста цигански гласове, како дебелака от ВМРО, иначе факт че Възраждане са с Русофилски наклоности, и техните избиратели са предимно от Българите от чужбина.

9.   До автора: тия читавите окрадоха каквото можаха /Каракачанов не надебелява от въздух, да не говорим за разни като Джамбазки Алкохолика зад волана/, оплескаха каквото можаха, вихреха се с господин "Кресливи майки" /известен и като Валери Симеонов/ и чак като наближиха изборите взеха, че креснаха на макетата и се направиха на родолюбци. Наистина си си загубил времето! И в бъдеще се старай да помниш целия мандат, а не само последните месеци преди изборите! Винаги точно преди избори всички избухват с някое действие, което да се хареса на народа /много добре знаят какво се харесва и какво не, да не са малоумни/, но важното е какво правят, когато не те агитират да гласуваш за тях, т.е. останалите години и месеци.