Споделена история от Други

Жан Виденов пак се кандидатирал
Интересно защо Жан Виденов, след като толкова години не искаше да се връща в политиката, пак се кандидатирал, че и партия си направил.

Нали уж беше честен и са му спретнали номер с инфлацията и го раздаваше омерзен.

Коментари

1.   Пари, не го ли виждаш как говори след това което се случи през "97" година, дори реално и да няма пряка вина трбява да се скрие, толкова хора си прецакаха живота че няма на къде, даже в интервютата се отваря, просто явно в момента някой яко плаща на стари лица да се завърнат, защо ли нямам си напредстава, ако си гледал интервюто през 2012 се държи по друг начин, а сега е много арогантен, не мога да си представя кой би гласуал за него

2.   Жан Виденов поне е образован и знае няколко езика, за разлика от разни пожарникари и еднокнижници...

Като е видял какъв цирк стана в политиката и какви чалгари си избира простия народ, се е замислил и той да участва ;)

3.   Майко мила! Хората дръпнаха напред, а ние обратно в 1996! Сега остава и мутрите с бухалките да тръгнат да застраховат и направо да зачеркнем последните 25 години!

4.   До 3

Хората са дръпнали напред, но не и простият български народ, който избира все по-неподходящи шоумени и палячовци, които дори не са политици, нямат нито образование, нито владеят езици, нито имат управленски опит и визия...

"Ние обратно в 1996г." означава, че народът е изостанал и не се е развил и същият този народ избира народните си представители и смешниците, които да го управляват. Вие като народ не сте си научили уроците и ще повторите миналото си, във вас е проблема.

5.   До 4,
Прав си след като позволихме на ТИКВА и физкултурник да ни "оправят с 200" последните 12 години си заслужаваме всичко!!!

6.   Старите мутри във властта най-обичат да казват за всеки нов политик "няма управленски опит"... Ама, чакай де... а тия с "управленския опит", какво направиха за България? През цялото време работеха за собствения си джоб! Хич неща и да виждам такива овехтели манипулатори! А Ж. Виденов нали вече не получава 5 бона преподавателска заплата и пак реши да се изявява там, където доказа, че не го бива. Ако беше толкова умен, щеше да направи всичко възможно да спре оная криза! Или го е играел поредния послушко. От такива полза няма независимо от броя чужди езици! Доказа се като национален предател!

7.   Хем единствен се опънал на западните сили да не изкупят всичко за жълти стотинки и за това му спретнали номер, хем не го харесва народът. Никакъв Жан. Циганин, турчин, украинец, пожарникар се изредиха да го управлява този народ, чрез изборът му. Ама не му стиска на българинът да си избере сатрап за управник за да се доколи това недоразумение, а трябва все на системи да се мъчи, изражда и загива бавно в собственият си сос. Искам най-големият мафиот, терорист, наркобарон в света да дойде и българите да го изберат за премиер. Така ще се срине всичко до основи и няма да се мъчи повече тоя народ след това. Трябва да се събори всичко в България и да се изгражда нова държава начисто, както стана с изравнената със земята Германия след втората световна война. Ел Чапо е най-добрият избор за премиер на България в момента. Трябва само малко държавна помощ от България да избяга пак от затвора и да го вземем при нас. Повярвайте. Няма да боли. Поне не дълго, защото ще стане бързо, а после нещата ще поемат по съвсем друг курс. Друг вариант е да се създадат супер атрактивни условия в България да се заселят 20 милиона немци, чехи, финланци. Кой ще е премиер е от сто процента козметично значение не осигури ли едно от двете решения. И двете работят на маск, но първото е справедливо откъм българите, а второто хуманно. Българи не се мъчете с повторение на филмът, който тече 30 години с още 130. Ако не сте го разбрали още, толкова по-жалко за вас.

Чорбаджията на курникът

8.   Истината е, че е дружка с Гергов /оня, дето Корнелия напъди/. Гергов му е промил главата с приказки, че такива като Корнелия са му виновни за провала /понеже на Гергов му отърва да я бутне, за да се върне и да цоца от партията/ и той на реваншизъм се засили. Горделив човек, какво да ти кажа?