Споделена история от Други

Врачка ми предсказа бъдещето
Преди две години бях при една врачка. Реших да отида един - два пъти, за да видя какво е. А и жената не взимаше много пари. Влезнах при нея, настани ме, изпих си кафето и започна да ми говори. Повечето неща бяха необясними, но ми направи впечатление, че позна две неща и то с детайли.

Тогава още не се познавахме с годеника ми. Каза ми, че ще срещна красив млад мъж, с черна коса, кафяви очи, каза ми коя зодия е и още нещо, което тук не мога да споделя. Казах си, еми добре, ще видим... Какви ги дрънка тази жена, много ясно, че ще срещна мъж, аз дори на влизане при нея се разминах с един.

След два месеца отидох на едно място, съвсем случайно съдбата ме дръпна натам, дори не бих отишла на такова място... Там случайно се блъснах в едно момче и се припознах, оказа се, че не се познаваме и се запознахме, започнахме да говорим и много си допаднахме. Беше с кафяви очи, черна коса и след няколко седмици разбрах, че е същата зодия, която ми каза врачката. Беше познала и за другото нещо...

По - късно отидохме да ни гледа заедно и тя каза, че има жена, която се опитва да ни направи лошо - това също позна...
Абе май има такива хора.. 50% от нещата позна, позна и от миналото...
На вас познавали ли са ви?

Коментари

1.   Много интересно аз досега не съм отивала на врачки, но историята ти ми хареса.

2.   На мен лично да. 80% ми позна. На минали неща познават много, но на бъдеще не са много силни.

3.   Ами 90% от българите са кестеняви, не сме във Финландия, много ясно, че ще познае! А и днес кой не иска да направи лошо на ближния си за спорта! Налучкала е женицата, не се заблуждавай! Пари изкарват от наивници като теб!

4.   Жена: Да и то на 100% като се замислиш след време. Едва тогава можеш да оцениш казаното, след като се сбъдне. Но не бива да се предоверяваш и да прекаляваш, че май всички тези "душици" не служат на Добрата страна...

5.   Бе аз не съм ходила, в смисъл на карти са ми гледали, но стана съвсем случайно. Там жената ми каза, че ще имам някаква кариера, свързано с изкуството, но извън България, макар че и тук ще се знае коя съм. Та бях малка, ама забелязвам, че с времето наистина с изкуство напредвам в почти всяка сфера, най-вече писане, но ще видим, времето ще покаже. Та гледа и на майка ми до тук всичко е познала, дори и за баща ми каза някой неща, който и майка ми не знаеше, после го пита и да жената си беше напълно права... има такива хора, няма как да не. Ето вижте за Ванга, дори легендите й да са лъжи, тя наистина позна адски много. Не се вярва на тези който ти искат пари, принципно нямат право да искат, естествено се дават, обаче без тя да иска, оставяш ги на масата или на пода, доколкото разбирам.

6.   Не ходя на врачки. Не знам дали познават. Предполагам, че повечето НЕ.

7.   Това са пълни глупости и случайности! Щом не са 100%, значи е изкарала късмет врачката. А и не ти ли прави впечатление, че казва все общи неща? !
Примерно:
Ще се събудиш една сутрин и няма да ти се става.
Ще се случи нещо странно след няколко дни.
Ще се срещнеш с човек, с когото отдавна не сте се виждали.
Ами разбира се, че ако казва все такива неща, към 50% ще познае...
Същото е и със зодиите!
Кой няма да се съгласи със следното:
... (зодията) са много упорити и търпеливи хора.
... (... ) се справят с всички трудности.
И така нататък.
Пълни измишльотини!

8.   Я кажи името на врачката и откъде е? :)

9.   Страшно много искам и аз да си гледам, но ако може онлайн. Предложи някой, който наистина познава. Помогни с някой съвет =)

10.   Ходила съм, но само за миналото. И всичко познаха! Ами има такива хора! Необяснимо е!

11.   Хи-хи, хванала си се!
Първо, 90% от българите отговарят на описанието, второ, ти неосъзнато си си търсила такъв човек... с две думи - единственото, което е познала е човешката психика

12.   Аз вярвам, понеже когато майка ми е била на моите години една циганка я е спряла в парка и й е казала:
- Како, дай да ти гледам, ма...
Майка ми й е отказала, но тя е подгонила и казала следното:
- Ти може да не искаш да ти гледам, ама ще имаш 3 деца!!!
И майка много се е смяла... а сега... има три деца.
:)

13.   НЕ ВЯРВАМ НА ВРАЧКИ. 90 % от тях подпитват лекичко, изкусно и те изучават психологичеси. На мен са ми гледали и не мога да кажа че нещо са познали нито за миналото, нито за бъдещето. Просто изкарват прехраната си от наивници като нас. Те отлично знаят че всеки потърсил ги е с някакъв проблем и почват с обичайното.. имаш магия, някаква жена те мрази и т. н. дрън дрън...

17.   Преди 4 години бях ходила при една баба от родния ми град, която много познавала.. Позна някакви неща или може би налучка, не знам. Каза ми, че съм имала направена магия още като съм била бебе, от някаква жена от страна на баща ми! Да се омъжа щастливо, но да нямам деца или да имам деца, но с развод! хаха никога не съм гледала сериозно на това, което ми каза, но все пак за мое успокоение бях решила да ида пак при нея, за да видя дали ще ми каже същото нещо.. няма как да ме помни след няколко години. Все го отлагах, но се случи така, че трябваше да избирам между двама мъже.. И в тоя момент се сетих за думите на бабичката и си викам сега кой от двамата, кой е в бъдеще?? :D Отидох при нея и тоя път ми каза, че имам друга магия! :D С колко и мъже да съм била никой нямало да ми предложи брак.. хаха Почувствах се много глупаво в тоя момент, но поне знам, че първия път ме е излъгала и така :) И пак вярвам в такива способности, ако някой знае такава баба, дето наистина познава в софийско, нека сподели :)

18.   Никой не може да предскаже бъдещето. Иначе мъже с това описание има колко искаш. Просто съвпадение. Не си давайте парите са врачки.

19.   Ами аз не вярвах до скоро и на сила почти ме заведоха при някакво младо момиче. И понеже аз съм хомо сексуална реших да я пробвам, но когато я попитах за мъж в близкото ми бъдеще, тя ми отвърна: Момиче, не ме заблуждавай, ти не харесваш мъже! Седях и я гледах като гръмната, вярвайте ми не приличам на обратна, още повече в този ден бях с пола! Започна да ми говори, как ще срещна момиче от пловдив и ще е най-голямата ми любов а аз продължавах да твърдя, че няма такова нещо! в момента съм щастлива с една красива пловдичанка до себе си! Пък и скромно ми взе тогава само 20 лева! Има талант девойката казвам ви!

20.   Моя приятелка ходи при един мъж - нещо като гледачките.
Преди да тръгне решила да му купи букет цветя, после се отказала. Знаела за него, че е инвалид и първо си помислила да го зарадва с букета, после както споменах се отказала.
Първото нещо, което мъжът я е попитал било: "Защо не ми носиш цветя? " После се засмял.
Не помня подробности, но знам, че й е дал насоки за бъдещето и къде да опита да започне работа. Тя се възползва от съвета му и сега е много добре.
Това, което тогава ми разказа, много ме впечатли, но аз не съм го посещавала, още повече той беше в друг град.
Име не помня.

21.   Аз не съм ходила на врачка, но майка ми 1-2 пъти е ходила и доста неща са й познавали. Аз вярвам, че има наистина такива хора и че не всички са шарлатани.

22.   На майка ми една гадателка й предсказала, че на 24 г ще се омъжа, е, рождения ми ден се мина, нито мъж имам пък какво остава за сватба, дрън-дрън е цялата работа, май, добре, че взе само 20 лв.

23.   Виж сега. ходил съм по много някои познават по нещо някои не. от сигурен човек лечител знам колко вярвай толкоз не. съдбата на човек се променя в зависимост от това какво иска човек, просто си взимай сам решенията не се оставяи на маниполаций.... това е от мен

24.   здравейте как мога да се свържа с авторката на писмото???

25.   наивни хора ей... давайте си парите на шарлатани.
Добре, че на мен ми стига акъла.

26.   не ми позна. трябваше преди 9 години да съм родила близнаци ("ето, осмица ти излиза, да"), а едва сега чакам първо дете - едно е със сигурност.
също каза, ще живея 88 години. е, след 55-60 години пак ще ви пиша като се надживея :)

27.   По принцип съм човек на науката (завършил инженер), но още преди много време един "гледач" ми предсказа, че нямало да стана журналист, а инженер. Аз тогава вече бях започнал да се готвя за кандидат-студентските изпити за журналистика и си викам тоя какви работи ми дрънка. После ми каза, че като инженер ще отида да бачкам в една фирма, която ще се занимава с нещото, което се занимава и от там ще ме пратят командировка в САЩ (и каза името на една определена фирма). Дори предсказа, че това ще стане през пролетта. По едно време обаче нещо му изчезнаха "способностите" и ми вика - ти имаш един роднина на име... , който много ти помага. Аз му викам, че нямам такъв роднина (със сигурност). Тоя обаче държи, че съм имал такъв роднина и ми помагал с пари. Аз му викам, че няма такова нещо. И той ми вика "ами ти не си познаваш роднините"??? Хахаха.. и ей тука ме изгуби. Но все пак позна, че ще стана инженер, ще бачкам във фирма, която се занимава с това с което се, и че ще ходя на командировка в САЩ в точно дадена фирма.

И си викам - добре, ако случайно аз съм възприел нещо от това, кеото ми е казал и съм действал подсъзнателно. Например, за това, че ще стана инженер. Това винаги ми е стояло като опция, но не съм се стремял активно. След като не успях да вляза журналистика (по него време се влизаше малко по-трудно) си викам - я ще пробвам с физика (любим предмет) и така влязох в ТУ...

Та, дори да допусна, че това ми е повлияло подсъзнателно, със сигурност няма как да е познал, че ще бачкам във фирма, която ще се занимава с това, с което се (не ми е точно по специалността) и че ще ходя на командировка в САЩ в точно дадена фирма (световно известна).

28.   Малко Са хората които познават, но съществуват такива хора.
Другите може да са фалш, но понякога такива неща казват, че си казваш: " това само Бог и а знаехме" ... Просто не сте попаднали на реална гледачка..

30.   Впечатлена съм от споделените случки за добрите врачки и аз имам нужда да отида. Моля да ми дадете кординатите им, за което предварително Ви Благодаря!!!

33.   Аз и близките ми сме много доволни от Белла, но тя е много заета и шанса да я откриеш е упорито звънене. Гледа на кафе и Познава много, дори и дати и лица вижда. Няма такса. А, по-принцип колкото й оставиш. Доколкото знам работи и като детектив също.

34.   Аз и близките ми сме много доволни от Белла, но тя е много заета и шанса да я откриеш е упорито звънене. Гледа на кафе и Познава много, дори и дати и лица вижда. Няма такса. А, по-принцип колкото й оставиш. Доколкото знам работи и като детектив също.

35.   Аз и близките ми сме много доволни от Белла, но тя е много заета и шанса да я откриеш е упорито звънене. Гледа на кафе и Познава много, дори и дати и лица вижда. Няма такса. А, по-принцип колкото й оставиш. Доколкото знам работи и като детектив също. 0899 08 68 38 - Белла

36.   Чела съм доста, гледала съм и предавания. Всичко е на психическа основа. Имаше един мъж завършил психология, запознат с тази професия, беше казал на една жена, че е такова.. врачка. И чрез добре подбрани въпроси успяваше да влезе в ролята на точно такъв.. пак забравих. Маг? Впоследствие, обаче хората разбират че той няма никакви сили, а просто няколко познания и по-точно - 3 правила, които като следва и опп нова професия. Така че не си мислете, че всички са много надарени пророци. Това са лъжи и измами.

37.   За съжаление от незнаие много хора се подвеждат да ходят при гадатели. Всички гадатели, астролози, екстрасенси, магове, нумеролози и т. н. са слуги на дявола. Когато се говори за гадания това ознечава не нещо друго, а бесовски прозрения, които дори бъдейки верни по отношение на някои факти се оказват подвеждащи по отношение на духовното развитие на човека и насочват човека право в ямата. Който не знае нека знае, че тук говори зла и лукава сила която желае злото на човека. Да се влиза в общение с дявола е тежък грях. Съвета ми към всички които са се подлъгали по това е да се покаят за него изповядат в църква, и да отхвърлят всичко което са чули. Искали сте да изхитрите съдбата, а това което се е случило с вас в отговор на това е, че излъганите сте вие. Вашият избор е променен. Преди гаданието е бил един, а след получената информация, внушения и предубедености към събития и хора е станал друг. Най-безсмисленото глупавото и вредно нещо което може да направи с живота си човек е да отиде при гадател. България, а и света може да има само полза, ако изгори книгите на Ванга. В края на краищата всеки народ и човек трябва да направи своят избор:с Бог или против Бога. Сега знаете как стоят нещата. Ако сте с Бога съберете всички хороскопи, астро и магически книги, суеверия, талисмани в това число и червени конци на китката, предсказания и други подобни на една купчина и ги изгорете.

38.   до 37:

ЕЙ това е огромният проблем на аврамистичните религии - че не признавате подобни феномени. Защо? Как така било от Дявола и за какво? На мен един ясновидец ми позна доста неща, включително събития случили се няколко години по-късно, включително и имена на хора. И какво от това, как ме е вкарали в общение с Дявола това?

А знаеш ли колко много чудотворци в Християнството са били ясновидци? Те в общение с дявола ли са били? Я прочети за Иван Рилски Чудотворец, за Падре Пио, макар и католик, както и за много от руските чудотворци. Въобще, стига с тоя Дявол - дяволът е илюзия. Дяволът е създаден от Бог, а Бог е добро, така че реално Дявол НЯМА. Използвайте си мозъка и който има такива способности нека ги използва свободно, а хората да премислят добре това което чуват, защото много от тези със "способности" всъщност живеят в самозаблуда и нямат големи способности. Но има и такива, които имат!

39.   Номер 37, съмнителни разсъждения имаш, а тия хора със лошите очи който могат да урчасват, как да се предпазим от тях? . Абе има хора който правят магии, тези врачки и ходжи и тн., ходят при тях главно за да променят съдбата на някой неприятел към по лошо.

45.   Веднъж отидох с майка ми при една баба която гледаше на коланче от плат хем ти гледа хем и в същото време го върти над главата ти и ти бае за лошото.... Ееее хора вярвайте миии останах с отворена уста от тази женица..! Майка ми имаше проблеми с черния дроб и ходеше при нея да и каже какво я мачи и сащевременно и да бае за нещото за да може да мине.... Веднъж реших и ас да отида с нея просто ей така за развлечение... На тръгване бабата каза нека и на твойто момиче да метна един колан да видим че ми се види нещо не е добре тя... Нещо я мачи отвътре.... Послушах я и пак седнах... По това време направих грешката и се сгодих за човек който не познавах добре (казвам не познавах защото нещата станаха много набарзо ас не бях живяла с него не бях му опознала характера и така) няколко мили думи няколко срещи и дето се каза лапнах въдицата като приех годежния пръстен) Обаче със всеки изминат ден нещата ставаха зле заради него, не ми даваше да излизам все се сърдеше за нещо обиждаше ме много правеше забележки дори за храната като ми казваше да не ям много защото щяла съм да стана свиня... Сядах на масата и ставах разплакана от нея седяла съм гладна само и само да не се караме...! И най мразеше това че пуша цигари.... Но както и да е! След като бабата ми хвърли коланчето първите и думи бяха... Туй мойто момиче не е хубав човек.... Той цигара хич не ти дава да запалишшш почва да вика и крещи!!! Седях и гледах като гръмнатааа ако е някаква шарлатанкааа откъде пък ще знае за това за цигарите точно... Стоях и неможех да повярвам какво слушам... Каза ми тоя човек не ти дава навън да излезеш с хора да се срещнешш от всичко ревнуваа задушава те... Жената се оказа наистина права.. (стигнах до там да нямам една приятелка всички се отдръпнаха от мен) защото ако недай боже изляза да пия едно кафе с момичееее после наставаше войнааа.... Каза мии тоя човек ти е изпилл силитееее страх те е от всичкооо стресирана сииии.... Бягай мойто момиче това е лош човеккк ще страдаш много бягай докато е времеее... Аз не лъжа чедо бог вижда всичко ако лъжа той си знае работатааа...! Това ми изписва коланчето и ас това на тебе ти казваммм... Послушай савета ми един ден ще се сещаш за думите на тая стара баба! Останеш ли с тоя човек душата ти вечно свита ще е бял ден няма. да видиш с него

46.   Попитах я дали може да се промени а отговора и беше неможе... Все по лош ще става отарви се докато е време... Послушах савета и и се разделих с гадняра който за 1година ми скъси живота с 10... Та това което мога да ви кажа ас е че има такива хорица които наистина помагат... И казват истината.... Жената е вече около 90 годишна но все още помага и бае.... Да е жива и здрава

47.   Попитах я дали може да се промени а отговора и беше неможе... Все по лош ще става отарви се докато е време... Послушах савета и и се разделих с гадняра който за 1година ми скъси живота с 10... Та това което мога да ви кажа ас е че има такива хорица които наистина помагат... И казват истината.... Жената е вече около 90 годишна но все още помага и бае.... Да е жива и здрава

48.   Здравейте, коя е тази баба, къде мога да я намеря! Ще можете ли да дадете някакви координати?? Благодаря предварително!!!

50.   Аз лично вярвам в тези неща, защото преди години една жена е искала да гледа на майка ми във влак, тя е отказала, но жената започнала да говори до тук е познала абсолютно всичко. Казала ѝ е, че там, където отива всъщност ще е нейният дом, че ще има две деца-първото момче, второто момиче, дори буквите е познала. Познала е, че в дома ни е починала жена, а дори е познала и името ѝ. И все пак зависи, има и такива, които правят целият този цирк за пари. И улучват, случайно или не. А това, доколко е истина казаното или не е отделен въпрос. Може би всичко е до психическата нагласа и въобще вярването в това.

51.   Не бях чувал за подобни неща за предсказване на бъдеще, гледане в миналото. Но колкото и да ми е неудобно ще споделя с Вас. Преди време загубих нещо което сега ми трябва много и не знам как да го намеря. Дали някоя от гореизписаните врачки може да ми свърши работа. И една моя приятелка загуби нещо, което сега е много търсено.

Ще дам жокер на врачката в прав текст:
1. Загубих младоста си
2. Приятелката ми загуби девствеността си

Ходете на врачки и им давайте повече пари ако може. Те имат нужда от средства за закупуване на злато и строеж на огромно къщи!

52.   Каквото ми е казал Ангел от Надежда, всичко е станало. Освен това описва хората много точно сякаш ги вижда на снимка. Много съм доволна и това не е реклама, ходих при него през 2013 г.

53.   Врачки има. Имам една колежка, която преди време е била такава и е познавала, но вече не може.

Аз никога не съм ходил. Не искам да знам за бъдещето си, това може да ми подейства много емоционално.

56.   Боряна Ангелова, Ангел от Дианабад, Емилия от Пиротска, Ваня Спасова, Ина от Женския пазар, Петя Димитрова - Ирина от Редута не познават!

Само Светлана от Герена/Сухата река има дарба в София, но спря да гадае. Роси Стефанова - също. А в чужбина още от първото ходене попаднах на познаваща. Изводът е, че у нас 99% са измамници или работят с тъмните сили и само 1% са истинските. По-добре пробвайте в чужбина!

57.   Здравейте, можете ли да дадете повече информация за бабата, която гледа на коланче? Къде да я намерим?

58.   Дори и да познаят , това по какъв начин ще ви направи живота по добър? Какво печелите като знаете ? Предпочитам да не знам. По интересно ми е така.

59.   Хора, не ходете на ясновидци, не си прецаквайте живота!!!

Като бях на 18 отидох при един ясновидец по заръка на баба ми. Предсказа ми много неща, които тогава като бунтовен тийнейджър не приех. Всички неща се случиха в рамките на следващите 10 години като по сценарий. На мен това ми уби ентусиазма за живот - как да живееш истински като явно всичко е предначертано вече? Затова НЕ ХОДЕТЕ при такива хора, това ми е съвета, защото аз лично съм си патил и продължавам да си патя емоционално.

60.   На мен пък би ми било по-добре всичко да е предначертано. Писна ми да гоня мечтите си с години, да се боря, да се жертвам и на края едно голямо разочарование. Ако знам, че е предначертано, поне няма да тормозя толкова и ще се наслаждавам на това, което е, като знам, че не мога да го променя кой знае колко. Дори да не е точно така, както искам, поне ще знам, че няма смисъл да се пъна.

За мен е добре или да нямаш никакъв контрол, или да имаш, но да е по-директен. Това уж да имаш контрол, ама да има и куп обстоятелства, които не зависят от теб и на края можеш да си останеш с пъненето, ме обезсърчава. Така нито можеш да се примириш и да се наслаждаваш на живота, нито пък имаш гаранция, ако се мъчиш.

61.   Моля и аз за координати на бабата, която гледа на коланче.

64.   Някой ходил ли е при ясновидката Белла, познава ли?

65.   Ами моята майка като по-малка е ходила на няколко врачки и всичките са ѝ казали, че в минал живот е била нещо като властна жена-войн или кралица, нещо като воин-кралица…