Споделена история от Други

В Русе организират мотошествие в памет на загиналите и пострадалите мотористи
Не можах да се сдържа като видях това по новините. Как може да има толкова нагли и тъпи хора? Карат с по 200 в града, врат се в се в собствената си беля нон стоп, а посля някой друг им бил виновен, че загивали и, че не ги били зачитали. Същите тия трашове ги мрази целият град защото нон стоп се изрязват без гърнета посред нощите и събуждат с гърменето най-нагло и безобразно цели градове в тотално нарушение на закона за обществения ред и максималната скорост в населено място и при това имат наглостта да направят шествие, да извикат телевизията и да говорят, че законодатлеството ни не било наред като европейското. Ми трашо, ти ако направиш в Западна Европа свинщините които ги правиш по булевардите на Русе в 2 през нощта ще те вкарат в затвора по бързата процедура. Като искаш европейско законодателство върви в Западна Европа да видиш магаре боб яде ли. Ще ти конфискуват и мотора и така ще те разктаят по всички закони, че ще придобиеш алергия към мотори доживотно. Като не искаш да загиваш не си търси белята със състезателния мотор, не стресирай хората навличайки си клетвите им и негативната енергия на цял град, докато се опитваш да пазиш равновесие на две колелета с 200 км в час. Няма ли 1 път да е нормална тая държава?

Коментари

1.   Аз не съм виждала моторист, който да не кара рисково и да спазва законите. Близко да ума е, че човек на мотор е страшно уязвим. Не знам защо се изкарват, че някой ги отстрелва.

2.   Хахаха, ми че те ако всеки път организират такива "шествия" когато некоя дрогирана отрепка умре то нема да останат живи, бе!
Така им се пада, като убиват невинни хора, дано да изпопукат всичките, нещастни дрогирани отрепки, наркомани, пияници и боклуци, хахахахахаха!!!

3.   Ако е за обикновените мотористи, които си шофират нормално и са умрели при пътен инцидент - да, жал ми е. Но да карат като бесни из града, без да им пука за останалите, да не се съобразяват с околните и накрая "Ама, съжалете ни!", е, няма как да стане. Не мога да спя от тях, понеже и в полунощ бръмкат с моторченцата си, пък и само да минат покрай мен и да дадат газ, е крайно неприятно. Ама, не, те са велики, после трябва да плачем, като ги стържат от асфалта. Е, не, благодаря.

4.   Това е като алпинизма, правиш го с ясното съзнание, че може и да не оцелееш и си носиш кръста. Няма нужда от съчувствие, защото човекът си го е избрал сам, съзнавайки какви рискове крие. Познавам един точно от Русе, който се начупи целия, като по чудо го вдигната на крака, беше операция като по учебник на световно ниво. И какво стана след няколко месеца пак се качи на мотора. Ами човека си го търси, защо да му съчувствам. Лошото е, че заради тях загиват и невинни хора.

5.   Явно не съм само аз, който мисля, че мотористите са една сган, точно като циганите. Не слагам абсолютно всички под общ знаменател, има и читави, но са малцина, както казах като циганите. Не спазват закони, карат рисково, карат бързо и накрая реват. За бой са, не за шествия. Да не говорим за шума, който вдигат и то през нощта.., а у великото минаване между колите. Да, в други държави може и да е позволено и да облекчава трафика до някаква степен, но в България е забранено. Едно и една лична история от преди около седмица с господин моторджията. Вечерта към 9-10 прибирайки се към вкъщи бях отбил на спирка за 2 мин., тръгвайки след съвсем мъничко един моторната се изравнява с мен, подканвайки ме да си сваля прозореца, свалям и почва да ми обяснява да съм се оглеждал, че съм го засякал и т.н., при което му се извиних (реално наистина не съм го видял, всъщност дори не знам от къде се взе), та пича реши да ми счупи огледалото и "избяга", настигнах го след 2-3 кръстовища, изяде си и боя, и глобата. Викнах КАТ, като полицая изиска запис от камерата му (понеже видя, че е с такава), гледаме и какво да се види, първо най-нормално си давам мигач и си влизам в лентата, ама пича понеже е бил с 90-100 на булевард и е решил, че съм го засякал.

6.   Значи затова снощи половин час бръмчаха под прозорците на центъра?

7.   Към 4: При алпинизма и гъбарстовото не тероризираш другите.

8.   Какво против имате мотористите?Аз съм твърдо за тях,та те ни представят такива невероятни каскади и изпълнения,каквито няма да видим и в най-зрелищния екшън на Холивуд.Помниш ли преди 2 г. оня дето със 180 се метна от моста на международното долу на платното и се разплеска като джанка-е,стана пред мен.Такова зрелище се помни цял живот и като че го виждам пак когато се сетя за него.Така че нека са живи и здрави и никога не им се повреждат моторите,дори нека стават все по-мощни,за да може спектакъла да е незабравим по своята същност и съдържание.

9.   7, имах предвид частта със самоотрепването. Затова уточних, че е жалко за другите, които загиват, а не това, че самите те се претрепват.

10.   8-ми, тоя дето се метна от моста и падна на шосето на международното под него е карал съвсем бавно. Точно за това говоря, мотористите си навличат негативна енергия от хората, които стресират с моторите си, а това е близо цял град население. Ако бяхме нормална държава такива безобразия биха били немислими. Лятно време всяка нощ в 2 часа, трашовете правят ралита из града с мега мощтно гърмене от което се включват алармите на колите от сто метра и брутален терор със спокойствието на целият град. В западна държава без да броим нарушаването на обществения ред, само за каране в града с 200 се влиза в затвора, тъй като се води не просто нарушение, а крайно застрашаващо живота на околните поведение. А тук си шарят всяка нощ така, все едно не сме държава, а са насред постинята. Да се свършва по бързо с тая иидотска държава, пардон територия.