Споделена история от Други

Как да спра да мисля за секс!?
Как да спра да мисля за секс.
Нимфоманка съм.
Нонстоп мисля за това, не мога да си го избия от главата
24 часа без прекъсване.
Мастурбиране като луда - по сто часа на ден, без прекъсване, докато получа сърцебиене.
Как да спра с мастурбацията и с мислите за секс? Не издържам повече. Ж, 26. Какво ще ме посъветвате? С което колкото и партньори да го правя, не могат да ме задоволят. Спах с трима последната седмица, Ами дори не се подмокрих. Съвети?
Ще съм благодарна много! ;)

Коментари

1.   Спри с мастурбацията, тя ти пречи на секса. Намери си гадже, но гледай да не си отваряш краката на всеки.

2.   Не се гаси туй, що не гасне. Като ти купят хормоните, няма сила, която да ги спре. А и не е необходимо. Радвай се, че си здрава. Само не ставай курве, ами си намери едно гадже и си го правете.

3.   Авторката: благодаря за коментарите
Имах впредвид, как да спра да мисля за секс изобщо!? Как да си повлияя на ментално ниво? Това ми беше въпросът

5.   Няма как да го спреш не само на ментално, а и на физическо ниво. Това е нормалното и си е въпрос на хормони. Все едно да спреш да мислилш за храна, когато си гладна и имаш страшен апетит - няма как да стане.

6.   Работи физически, мисли за стойностни неща.

7.   Работа, работа, работа, намираш си занимания просто за да не мислиш. Човек като има и проблеми например, не му е до секс, постоянно ли е или само около овулацията?

8.   Това е много просто трябва да се пречисти за което ще ти са необходими около седем години. Когато станеш ангел ще ти минават само ангелски мисли през главата и няма да изпитваш, греховни чувства., и няма да ти минават такива мисли през главата.

9.   Не си нимфоманка, щом не се подмокряш с партньорите. Имаш потиснато чувство за самота. Трябва да намериш човек, в който да си влюбена и с него ще си задоволена. Мастурбирането го ограничи. То води до повишаване на желанието за секс

10.   Пий антидепресанти и ще ти изчезнат желанията. Само че после ще искаш, но няма да става. И ако надебелееш, няма да има и кой да се излъже. Тъй че пак зле.

11.   Намери си работа, която да ти запълва мислите. Също и мъж, който наистина да ти харесва - тогава ще правиш секс със удоволствие и ще си много мокра! Щом с тези двамата не си се подмокрила, значи изобщо не ти е било до тях.
Хормони ли са или запълване на липси -не знам. Но трябва да се разсееш.