Споделена история от Други

Хитлер НЕ е смятал славяните за нисша раса
Всички сме чували, че националсоциалистите са възприемали славяните като подчовеци.

В днешните Германия и Полша обаче от векове живее един малък славянски народ, който се нарича сорби/лужишки сърби. Когато Хитлер е управлявал, германците са се опитвали да ги асимилират, тоест да им променят съзнанието - да направят така, че те да започнат да се чувстват немци.
Ако са смятали славяните за нисша раса, то тогава са щели да ги убиват, кастрират и отделят от немците, а не да ги подлагат на германизация.
https://de.m.wikipedia.org/wiki/Sorben

Не вярвайте на всичко, което четете и чувате. Мислете критично!

Коментари

1.   Фюх! Камък ми падна от сърцето. Бях се притеснил и сън не можех да спя. И това, че Хитлер не смятал славяните за нисша раса ми е от голяма полза в живота.

2.   И си направа обща представа за всички Славияни, по една малка общност във Полша.
Екстра така се коват факти!

3.   Ако не ги смятаха за нисша раса, нямаше да ги подлагат на "германизация". Не говорим за интеграция, а буквално за тоталното смачкване на хората, докато не остане нищо от оригиналната им идентичност.

4.   Маняк, тва са минали работи. Никой не го ебе вече за Хитлер. Цялата помия се изсипа срещу него след втората световна (донякъде справедливо, донякъде не), но вече живеем в 21 век и имаме къде, къде други проблеми.. Реално Хитлер е едно минало, от което можем да се поучим, но вече не живеем там.. Хубаво е хората да се адаптират към настоящето, защото проблемите, които човечеството има в момента са много по-големи, че да мислим за Хитлер..

5.   Само е вксрвал чувство за "превъзходство" в брлите, високи и руси и ги ползвал за пушечно месо.
Нищо повече, не се превъзбуждай!
И не става въпрос за раси както ти го разбираш ...Хитлер не е бил расист в този смисъл! Никога не е нападал негри, китайци т.н
Съвсем за друга "раса" иде реч там, но...

6.   Разберете ти и много други още, че такова чудо „славяни“ никога не е съществувало и не съществува. Финалът на поста ти и за теб важи!

7.   Една от целите на Хитлер е била да разгърне Германия чак до сегашна Украйна. Тоест да използва тази голяма територия за добив на различни ресурси и храна, които да захранват населението. Знаел е, че територията на Германия в тогавашният ѝ вид не е приемлива.
Можеш да прочетеш какво правят германците с поляците. Както и да видиш отношението на нацистката пропаганда спрямо евреи, славяни и други.
Друг е въпросът, какво са славяните, етническа група, хора използващи определени езици или нещо друго, но това е друга тема.
Има и нещо наречено пропаганда. Винаги трябва да създадеш някакъв враг, срещу който да се бориш- евреи, славяни, цигани и др.
Това че не са изтребили или кастрирали някакви си там, не значи, че цялостното им отношение към другите е добро.
Нацистка Германия и Втората световна са твърде необятни и сложни процеси, които не могат да се опишат с едно изречение. Защо ти е да изтребваш някои хора, като можеш да ги екаплоатираш до последно за добив на ресурси.

8.   Радвам се, че все повече хора се ограмотяват. И виждат до колко истини е стигнал фюрера. Но вкрай на сметка си остава единствената му, но фатална грешка да тръгне на веднъж да превземе Света със съюзниците си. То само ако се замислиш ако славяните бяха нисша раса нямаше да иска България за съюзник, а направо щеше да я прегази. Нямаше да се кара със СССР заради нас, защото СССР ни е искал в своята зона и това е една от точките по които Райха и СССР спорят.

9.   Славяните не, ти да. Швабите и полски деца са германизирали, но пак са ги имали (поляците) за сган. Мисли малко, после мини на критично.

10.   Разбира се че е истина. За славяните бъдещето е било резервати, като индианците в Америка, а не газова камера.

11.   Трябва ни втори като него но да погне арабите и циганите (имах приятел циганин и гадже арабка от Ирак - не струват).

12.   Явно разни ултраси дето са почитатели на Хитлер и на нацизма така се утешават?
"Нацистите са подлагали на германизация някакъв славянски народ, тоест ако бях роден преди 80 години нямаше да бъда убит. Следователно няма никакъв проблем да подкрепям нацизма."
Липсата на мозък е нещо доста лошо.

13.   Първо, Хитлер не е смятал българите за славяни, цитирам:

“For example, to label the Bulgarians as Slavs is pure nonsense; originally they were Turkomans.” - Hitler’s Table Talk

Също така според теориите на Хитлер славянизираните немци (каквито в Полша и СССР има много) са подлежали на обратна германизация. Явно тези за които говориш попадат под тази категория.

Да вметна, че Хитлер не е бил единственият човек в Германия с мнение по въпроса. Така наречената "славянофобия" е била крайно разпространена в онези времена. Например Химел, най-висшият ръководител в НСДПА и Германия след Хитлер публично заявява:

"Известно е какви са славяните. Славянинът никога не е успял да конструира нищо. Славяните са смесен народ, основан на низша раса с капки кръв, неспособни да поддържат ред и самоуправление. Този нискокачествен човешки материал е също толкова неспособен да поддържа ред днес, колкото не е бил преди 700 или 800 години. Ние, германците, сме единствените в света, които се отнасяме добре с животните. Ще се отнасяме прилично и с тези човешки животни."

А ето мнение и на самият Хитлер де:

"Ние сме длъжни да изтребим населението - това е част от нашата мисия за защита на германското население. Имам право да унищожа милиони хора от по-ниска раса, които се размножават като червеи."

14.   "Ако са смятали славяните за нисша раса, то тогава са щели да ги убиват, кастрират и отделят от немците [...]"

За какво да избиват работната си ръка? Все някой трябва да оре нивите, да асфалтира аутобаните и, в модерно време, да расфасова месото, все пак...

15.   8, ти хубаво се радваш, че хората са се ограмотили, ама да вземеш да си оправиш правописа и ти.

16.   По коментарите виждам, че масово не се прави никаква разлика между раса и народ.
Дискриминацията към славяните е била породена от тяхната култура, начин на живот и други, но не и от гените им.

18.   Славяни идва от Sklave, което на немски значи роб. Българите не са славяни. Ако проследите логическата нишка, ще усетите колко нелепо звучи, чедошла една шепа хора прабългари и основала държава с многобройните славяни. Дори и един малоброен народ да успее да победи в битка, после няма да успее да задържи превъзходството и да управлява, щом е пришълец по тези земи. Многобройното население би се надигнало.
Темата е пусната от някой синеок русоляв екземпляр, на когото му се иска да се почувства по-значим, а може да си направи ДНК тест и да разбере какви гени носи. Една от теориите е, че прабългарите идват от Иран. Погледнетв тяхното знаме и после вижте нашето.

19.   А ти запознати ли си с факта, че повечето жертви от концлагерите са именно руски, т. е. славянски военнопленници?

20.   А знаеш ли, че в лагерите където са били английските и американските военнопленници е имало нормални условия на живот? Доставяли са им поща, полагало им се е шоколад, цигари, дрехи, отопление и всичко останало. А за руските... всеки знае за условията в концлагерите, газовите камери, трудовата експлоатация, експериментите с хора и масовите убийства. Още ли мислиш, ще славяните и западняците са били под общецзнамвнател за нацистите?

21.   В Германия официално се е учило в училищата, че славяните са нисша раса - даже Гьоринг ги е наричал унтерменши.
Дълго след войната хитлеркапутските наследници започвате да ги измисляте тия глупости, че и да си вярвате. Сигурно се надявате, че хората са забравили, че нацистите избиха 20 милиона славяни.

22.   ТОВА НЕ Е ВЯРНО!!! В "Моята борба" е написано черно на бяло, че славяните подлежат на унищожение. Предполага се, че като българин аз съм славянин. И мене СВАСТИКАТА МЕ УНИЩОЖАВА!!! Как да ти повярвам на темата? Ще се запиташ откъде имам контакт с нея. Ами аз бях голям фен на нацизма и вермахта. И носих свастиката с мене-на телефона, в дома и къде ли не. Гледах яко видея с нацистите, слушах нацистка музика. Отделно в едни неизползвани ниви край градът, бях засял дръвчета с диаметър на реда десетки метри, така, че от земята да не се вижда формата, но като се чукне на Гугъл мапс да излиза голяма свастика на входа на градът ми. Ама някакви разкопаха мястото и ми унищожиха дръвчетата. Но да се върна на главното. Тези неща и особено свастиката излъчваха крайно негативна и враждебна енергия върху мен, която направо ме разколачи(за което вече нямам контакт с тях). Случваха ми се крайно неприятни неща, постоянно получавах атаки и се чувствах като затворник, защото където и да се обърнех където и да се опитвах да се скрия от тези обстоятелства, те ме намираха винаги по един свръхестетвен начин. Чувството беше като да знаеш, че и на Луната да отидеш и там ще те намерят и ще те разкатят. Познавам хора ариици от Западна Европа, които са нацисти и носят свастиката, но тях свастиката не ги напада с енергията си. Но украинците примерно, които имат контакт с нея направо ги унищожава. Ако искате да разеберете вие дали сте ген, който нацизмът преследва, ако сега живеехте в 1942 година, както и да разберете дали аз си въобразявам или не, то е много лесно и просто. Просто имайте контакт със свастиката, гледайте видея на Хитлер и нацистите, радвайте им се и слушайте тази песен, докато ви се набие в главата така, че да я тананикате несъзнателно по цял ден.

https://worldtruthvideos. website/watch/ss-sturmfuhrer-band-nationalisten_6ZfM9NtABNOvWrm. html

И известно време след това елате да пишете тук(ако можете).

Предупреждавам, нацизмът не съществява вече материално, но съществува енергиино и ако сте славянин(както и от останалите раси и етноси описани в Моята борба за унищожение ), свастиката, видеата на нацистите и песента която сложих, ще са с ефект върху вас подобен на този от гледането на касетата във филмът "Предизвестена смърт". Не случайно в Германия тези неща са строго забранени и се търсят под дърво и камък, за премахване защото унищожават с енергията си негерманците както и германците със смесена кръв там. Рисковете от теста са на ваша глава.