Споделена история от Други

Жени, бихте ли излизали с мъж, който не мрази гейовете?
Въпросът е в заглавието - бихте ли се хванали с мъж, който не е хомофоб, а приятелски настроен срещу гейовете? Това за вас критерий ли е за това дали един мъж е по-малко мъж или неистински мъж? Според Вас един истински мъж трябва ли да ги уважава гейовете??? Или да ги мачка, за да запази мъжкото си достойнство?

Коментари

1.   Не, разбира се. Даже се отблъсквам от хомофобите. В кой век живеем?
Моя приятел е хомофоб и много се различаваме в това отношение, тъй като аз съм си толернатна и наистина не ме бърка.
Бих се радвала да споделяме един възглед по въпроса.

Иначе един мъж, ако изпитва нужда да мачка, когото и да било, за да запазва "мъжкото си достойнство", това не е никакъв истински мъж, а именно комплексар.
Глупости са това.
Един истински мъж трябва да е човечен и сигурен в себе си и да знае как да уважава другите, ако иска и той сам да бъде уважаван.

2.   Щом задаваш такъв въпрос, имаш много грешна представа какво представа истинския мъж.
Не, нацепения батка, с татусите, който гледа лошо и бие гейове без дори да знае защо, ама всички така правят, не е истински мъж.
Аз по-скоро НЕ бих излизала с мъж, който мрази гейовете по дефаут.
Не съм нито лезбийка, дори би не съм, но тези хора не са му направили абсолютно нищо, че да имам причина да ги мразя. Те си живеят своя живот, аз си живея моя, пътищата ни не се пресичат и толкова.

3.   "Мачкат" комплексарите, неуверените в собствената си сексуалност, отмъщаващи на "посмелите" да бъдат себе си! В този смисъл далеч от мен подобни!
Това отговаря на въпросът ти!
Имам хомосексуални приятели, съпругът ми има и колега, хора като всички останали, с добри и не толкова добри качества, а с кой си го слагат, къде си бъркат си е част от тяхното лично пространство и живот.

4.   Естествено! Всяка жена за това си мезтае! Мъж, който носи омраза към някакви хора, дето не го засягат с нищо, освен с това, че съществуват! Коя жена не иска, да е с мъж, който има нужда да мачка и бие! Как ще прецени иначе, дали ще я бие добре!

5.   Хомофобите са хора пълни с комплекси.

6.   И какво общо има достойнството на някого с любовния / сексуалния живот на някой друг?

7.   Никой нормален мъж не мачка друго човешко създание, без да има причина. Това, че има някакви бабуини, които ходят така, все едно коня на село ги е онодил, гледат лошо, все едно си ги нашамарил преди лягане и се държат грубо с всеки, който според техните представи не е нормален, не значи, че са "истински мъже". Но аз трудно бих тръгнала с мъж, който е приятелски настроен спрямо гейовете и ще поясня защо. Защото част от гейовете са крайно нахални и често се свалят на мъже, дори когато приятелките им са там, което е много гнусно и к*рвенско. В никакъв случай не казвам, че са всичките такива, ама не искам да се притеснявам, че приятелското отношение на приятелят ми може да се превърне в сексуално, заради някоя гейска к*рва (пак казвам, че не слагам всички гейове под това определение и съм убедена, че има гейове с ценностна система, които не биха направили такова нещо). И да не каже някой, че съм пристрастна и не съм такава към леките жени - имам същото отношение и към тях.
За някои хора гледната ми точка сигурно е доста тъпа, но аз като един доста ревнив и донякъде консервативен човек (но не спрямо хомосексуалистите) разсъждавам така.

8.   Точно обратното! Хомофобите отблъскват. Доказват, че не са склонни да приемат хората, такива каквито са! Аз лично в обкръжението си нямам хомофоби и съм много добре.

9.   Абе тея глупости за толерантността ги разправяйте на друг.
Не ме кефят гейовете, ненавиждам ги, но не съм тръгнал да ги бия по улиците и да ги мачкам. Да обаче и не ми пречи и да ги мразя. На спирката ме заговаря откровен педераст уж за автобуса. Отговарям вежливо и се обръщам, без да давам и знак, че не ме кефи. Тоя продължава, отговарям пак, и накрав почна да ми задава лични въпроси. Е как да не му теглиш една майна.

10.   Не искам да комуникирам с неосъзнати хора които мразят. Ограничена си!

11.   Аз съм мъж и ми е все тая за хомосексуалистите. Защо ми е да ги бия, унижавам или обиждам. Жалко е мъж да посяга на по-слабите, приемайки, че голяма част от тях са по-слаби физически.
Само слабаците и комплексарите си го изкарват на по-слабите от тях.
Аз си гледам моят си живот и не ме интересуват другите.
Също така имам приятел гей. Не се срамувам да излизам с него. Ако някой го закачи на улицата, бих го защитил.
Единственото нещо, което не ме кефи е когато някои хора парадират с това и се правят на интересни. Но все пак, не съм агресивен човек.

12.   Руската църква никога няма да признае еднополовите бракове!

А и авторе не вярвай на каквото ти кажат жените! Тяхното, , Не, , всъщност е, , Да, ,

Чингис Хан