Споделена история от Други

С какво да се занимавам в свободното си време?
Здравейте! Животът ми е доста скучен.. ако не уча-гледам телевизия или вися пред компютъра, рядко разнообразявам с книга. Преди рисувах(драсках си просто), танцувах, но постепенно изгубих желание за всичко.

Сега ми се иска да се захвана с нещо ново и интересно- искам да опитам грънчарство(курс по керамика или не знам как се води точно)- някъде в Пловдив дали ще има възможност? Искам да се запиша и на йога- отново в Пловдив- ако някой може да ми препоръча студио, от което е доволен.

Моля за още идеи- нещо ново, нестандартно и приятно за вършене и за разпускане , но да не отнема от времето за учене :). Приемам всякакви мнения , защото аз аз нищо не се сещам :) .Благодаря предварително!

Коментари

1.   Ами аз завърших художествено училище, приеха ме в университет пак по специалноста. През лятото нямаше какво да правя. Пак си излизах с приятели и тн. но пак имах много време и скучаех.

И затова започнах да ходя на курсове по рисуване, при една много добра учителка.
Учителката беше голяма перфекционистка, почти всеки ден рисувах при нея за по 4- 5 часа. Накрая се прибирах скапан, но удовлетворен, че не съм киснал цял ден в някое заведение, или вкъщи. Даже накрая продадох няколко картини. Абе от три картини, спечелих 200 лева. А двете от тях бяха доста малки, размерът им беше около- 25 на 30 сантиметра :D . Но вече лятото свърши и другата седмица заминавам за университета, първа година ще съм там.

Ами това е. запиши се на някой курс, или нещо такова. Аз не съм от Пловдив и не мога да ти помогна. Аз преди на фитнес ходих, що не ходиш на фитнес- много разтоварва. Или да бягаш на стадиона или в парка.
Айде късмет.

2.   Ами много често се развличам като си дълбая разни фигурки от глина, понякога рисувам комикси, даже започнах и една книга да пиша. можеш да правиш каквото искаш, ако не искаш да седиш в къщи отиди се разходи, отиди на заведение. просто има толкова много неща за правене, че чак не мога да ти опиша колко ХД
Devourer

3.   Охх, де да бях като тебе. На мен пък все не ми стига времето, а искам толкова неща да свърша. Ходя на училище, след това учене, оправям се за утре, за довечера, излизам и на другия ден пак същото... искам да спортувам, но нямам време. Много искам да се запиша на баскетбол. Обичам тази игра, а това, че е отборна още повече ми харесва. Искам да отида в парка, но нямам време..

4.   Аз мисля, че трябва да си хванеш приятел-ка. :)

от: happy

5.   Здравейте моля за съвет искам да съм по близка с приятелките си много ги обичам но всеки ходи на село на различни места един е зает друг прави друго и рядко излизаме искаше ми се да направя нещо което да ни свързва мислих си за някъв сайт или група в интернет но не ми идват идеи моля помогнете ми !!!

6.   Ами, ако ти се занимажа със спорт можеш да се запишеш на катерене на изкуствена стена.. приятно е и е забавно =)) и е нестандартно хоби.. :Д

7.   Здрасти аз съм на 10 години и съм същата все нещо искам да правя и то различно. От известно време ходя на уроци така да кажа в едно студио там правя творчески неща и се уча например:Уча се как да оцветявам с акварелни моливи и да правя мъниста. Много е забавно ако в Пловдив има подобно студио мисля, че ще ти е интересно.

8.   Сериозно ли си на десет години, защото добре си спомням тази възраст, не можех да съчиня едно просто изречение, дори не знаех дали ми се ходи до тоалетна. Даже, не съм сигурен, че пред "дори" се слага запетая, ако някой знае да сподели.