Споделена история от Други

Игра, чрез която ще печеля криптовалута
Здравейте, наскоро излезе една игра, наречена Mir4 - нищо особено като gameplay, но дочух, че можеш да обменяш един от ресурсите в играта(darksteel) срещу криптовалутата Draco и после да обърнеш тази криптовалута в истински пари. Един мой приятел ме навива да почваме да развиваме акаунти, но аз съм много скептичен относно цялата тази работа. Някой от вас знае ли нещо повече по темата. Възможно ли е веднъж щом развия 2 акаунта до 40-то ниво, след това да си докарвам по 5-600 лв на месец чисто, с минимални усилия?

Коментари

2.   Днес и аз я почнах, цъках от 2 до сега, само за да осъзная, че цената на Draco-то е 1 долар и не си заслужава да отделя 40 часа за да стигна до нивото, ка което мога спокойно да mine-вам Draco, като дори и там не е гаранция, че ще мога, при положение, че играта е претъпкана с хора

4.   Не се занимавай с простотии. По-добре научи нещо перспективно, а не да угаждаш на тъпотиите на някого.

6.   Не с акаунт 40лвл не можеш понеже всички с над 40лвл са там и е една збирщина от хора и всеки чака да вземе някакъв рудник който дава по малко даркстеел дори може, ако вече копаеш да те убият и да ти го вземат.Знам за хора които си дигат герооя да е по силен и на по високо ниво за да ходят на по големи карти на които има малко хора или няма никой и да копаят от по хубавите рудници които дават повече даркстеел.
Общо взето трябва постоянно да играеш по цел ден буквално за да изкарваш някакви малки пари при които не си заслужава губенето на време

7.   Това е толкова тъпа идея, колкото да си търсиш работа чрез Агенцията по труда и да си търсиш работа в България, ако нямаш връзки и не ти се дават подкупи. Казвам го като "горд" експериментатор, пробвал и двете! Второто още го пробвам макар отдавна да не очаквам някакъв успех - навикът е голямо нещо...

По-добре си цъкай за забавление в Нета! Оттук пари изкарват единици и никоя от тях не е в подобен сайт.