Споделена история от Други

Когато сам си го направиш, най боли..
Така здравейте, аз съм младеж на 21 годишна възраст, роден съм 2000г. Така историята е доста дълга, но все пак ще споделя..
Така от къде да започна.. ами, от малък моето семейство винаги е имало караници.. и скандали, убиди, вербален тормоз.. винаги за всичко все аз бях виновен.. това, започна да ми влияе и в училище, от 2 до 9 клас в основното ме спукваха от подигравки на вербален тормоз стигало се е и до физическа саморазправа, и това само и само защото тогава се събирах повечко с момичета и нали знаете манталитета на Българина, когато видим момче с момичета той е *гей* така.. обаче може би наистина това е било така и тогава още се замислих, след 9 клас се изместих в гимназия по готварство така да кажем, и се изместих с момичешка компания това става 2015г, и пак тормоз вербален.. така на всикото отгоре не успях да вляза в паралелката, която аз исках.. а в съвсем друга, където не ми е мястото и не беше за мен. Така.. нека се върна, така когато продължи този тормоз на вербална основа на тема *гей* се замислих още тогава в гимназията, че може и да съм *гей*, защото се сещам случки, където съм имал симпатии по така от приятелски, както аз се самозалъгавах тогава, слава богу тези момчета така и на разбраха.. защото и те бяха подведени от моите залъгвания, странното е че дори и да съм имал симпании не си е личало ама въобще, никога не съм им казвал харесвам те, обичам те, или да им говоря любовно.. което е още по объркващо.. след, което до колкото осъзнам чак сега, че още тогава в гимназията може да съм си харесал едно, чак сега осъзнавам, че е било харесване, но ни си личеше.. след, което някак си чрез това момче се събрах в по мъжка компания, и компанията от момичета вече я нямаше, при което и спря и тормоза на *гей* тема. След всичко това все пак реших да сменя гимназията, след като отида в мъжка, за да променя своята мисъл че съм *гей*, ами да пак харесах друго момче.. и пак не се разбра, защото съм се самозалъгвал, един вид неосъзнатост.. така и не се разбра. Обаче.. тъй като по това време бях известен в Facebook с харесвания, коментари споделяния бях обществена личност.. но през 2018г го истрих точно поради причината, че през 2017 в края започнах да усещам и да осъзнавам още тогава, че може да съм *гей* или *бисексуален*, при което през 2018г се затворих в къщи и в себе си.. не се приемах.. това ми повлия зле, изоставих доста от компаниите си и приятелите си няма и следа от мене никъде.. и тъй като преди това имах много приятели.. през 2019г.. си провалих бала напих се.. и след 2 часа ме прибраха нащи нямаше време за дискотека.. през 2020г се случи че харесах друго момче, което беше 2003 набор.. да с 3 голини по малък от мене.. то така и не разбра, но може да се е досетило и ме блокира навсякъде.. това се дължи, защото като по малък още на 15 като съм бил не съм се приел и на съм си иживял миговетете от тогава и това сега излиза наяве.. също така 2-ма мои приятели момиче и момче двойка са.. бяха първите на които споделих за мене, това се случи поради въпросното момче.. и така.. идва тази година 2021г вече приет и осъзнат, но твърде късно.. да пак си харесах едно момче това става точно Юли месец 2021.. как стана ли.. ами тъй като малък бях ходил 2 години на плуване, но след това се отказах, естествено заради тормоз и не подкрепа.. и затова, че се бях затворил в къщи през 2018г.. реших да се запиша на курс за спасител, но тъй като влязох по късно на въпросния курс, а на плуване последно съм ходил като съм бил на 12г.. нямаше как да го карам с групата, пък и трябваше тренинг, въпреки това инструктора се съгласи да карам само практика с групата, където беше момчето ходех само на практика но не и на теория.. малко така късничко на 21г.. , така та на този курс в групата имаше и други, и да въпросното момче беше с 4 години по малък от мене, пак казвам това се дължи на неиживяни мигове от преди.. тоест не съм правил секс нито с момиче нито с момче.. така та на въпросното момче събрах смелост и му казах, че съм *бисексуален* и че може би го харесвам, то така си беше, така.. прие ме такъв какъвто съм, но преди това той не знаеше че съм 4 години по голям и ми каза, че имаме твърде голяма разлика в годините.. после имаше спорове относно това.. той ме прие не сме тръгвали.. просто ме прие, при което аз започнах да го търся повече и повече да досаждам и да говоря глупости да му казвам, че искам да сме само приятели.. при което ме блокира, после ме отблокира и пак ме блокира и повече не ме потърси, и това се случи преди месец и половина.. и сега правя грешката да го търся повече един вид *обсесия*, защото досега никой не ме е приемал.. и сега съм отчаян от всичко това.. и сега всичко ми се насабира, ако не се бях отказвал от плуването например нямаше да стига до тук.. всичко се дължи на тормоза в училищата от учети и ученици и извън училище и в Facebook тогва, когато бях *Famous*.. има още какво да разкажа много е сложно при мен. Но все пак направете връзка какво искам да кажа, че все оставам неразбран..

Коментари

1.   Хей!

Сега е моментът да си изясниш какво е твоето разбиране за живота и какви ще ти бъдат целите в него. Имам много опит по темата, дори в момента имам тема тук - “Мъжки съвет от Кифлоприземител”. Съжалявам, че са ти се подигравали. Ако си израстнал без баща, майка ти те е схрускала, без да иска съзнателно. Гей се става, и затова са виновни майките. Да, генетично това са едни 5-10 процента от хората които също имат такива заложби. Но останалите хомосексуалисти са с придобита наклонност. Която се бори, аз например съм харесвал момчета няколко пъти. И въпреки това знам, че ще бъда с момиче отново, като оправя щетите, които съм си нанесъл сам...

Знаеш ли, че “гей” или “хетеро” са наименования, които не са съществували преди три-четири десетилетия например? Затова, ако можеш недей да разсъждаваш в стереотипи, просто ме чуй.

Каквото ми описваш с момчето. Това е едно към едно класика - имаш привличане, той не го споделя. Тялото ти не се задоволява само с приятелство, в един момент прекрачваш неговата граница и той те реже. Мога да ти кажа какво ми се е случило след това. Аз се дразня например, че ми е предопределено да съм развил такива наклонности заради липсата на баща. Гей или не, боря се с това, без непременно да ме е страхд а бъда гей - ако това ще е - ок - но заюо да не пробвам ( :? . И имам победа. Много изстрадана, но само така расте човек. Сега ще пострадаш, ще ти е гадно като те нарани това момче. След още две - три такива рани, ако ги изтърпиш, ако си трудолюбив, ако имаш собствен морал (който впрочем е един на света - морално е онова, което може да продължи напред във времето, което е вечно, не се променя! ). Ако имаш тези качества, един ден може да спечелиш това да бъдеш самостоятелна, развита личност, да имаш желание и възможност да продължиш живота си през децата ти. Да пишеш “обидищ” с о...

Поздрави, интересно ми е как мислиш, и даваш ли си сметка, че желанията на човек са нещо много несъвършено, което ако го следваш сляпо, без да си ползваш и разума, често води до големи страдания.

facetious

2.   П. п. - не се хващай на заблудите “чак сега осъзнавам” - човек преосмисля живота си докато е жив! Сигурно е било харесване, но това е нормално ако си бил без баща. Виж ме мен, на 30, но въпреки това усещам отново привличане към жени, много крехко, но го има отново. Заблуда е да слагаш етокети на сексуалността на човек. Ако можеш разсъди трезво какво искаш от живота си, и истина ли е това, което си приел за даденост. Непременно отиди на психолог, ако искаш да тругнеш по ступките на себеуважението, на удоволствието от това да си компетентен, на радосрта от истината, от това да не криеш проблемите си, понеже сам знаеш, че намеренията са ти наистина безкористни!