Споделена история от Други

Какво мислите за Румен Виста?
Мошеник или е полезен?

Коментари

1.   ММММоешнник, който си продава преписаното курсче и нищо повече!

2.   Според мен се прави на голямата работа балъците да си купуват курсовете му.

3.   Ами противно застаряващо батенце.

4.   както и че влиза в този сайт

5.   Не го знам кой е.

6.   Безполезен.

7.   Тарикат, който е успял да си подсигури добър стандарт на живот, продавайки мечти и мотивации на несигурни в себе си, депресирани и нереализирани хора. Да вметна, че не говоря само за него, а за всички такива мотиватори, гурута, инфлуенсъри и други подобни. Да вметна и че не са виновни те, че има толкова наивници, които вярват във приказки за Дядо Коледа.

8.   Няма значение какък е той. Като него има милиони по света. Въпросът е хората , които му купуват курсовете и на тези като него. Липсва елементарна логика. Аз ще имам успешни инвестиции (каквито и да са), и няма да се съсредоточа над тях на 110%, ами ще тръгна да уча Йовчо от Раднево как да постигне финансова независимост. Да, ама не.

Ди Ес, 22

11.   През 90-те години беше нашумял случаят с един загубил дома си, но далновиден американец, който натрупва състояние, след като съставя книга със заглавие "Как лесно да станеш милионер". Огромен брой сляпо вярващи, че ще успеят лесно да забогатеят, купуват книгата му и така действително правят автора ѝ милионер. :)

- Кифлоприземител