Споделена история от Други

Костя Копейкин ме отвращава!
Привет. Не ме отвращава само Костя. Отвращават ме всички родни и безродни политици! Като цяло всички политици ме отвращават. Политиката е нещо мръсно. Но с какво Костя Субсидиевич Копейкин успя да ме отврати още повече? Всъщност по-правилно е да се нарича Костя Субсйидйийевйич Капйейкйин както е па русский. Учил съм руски, език като език. Та Костя вече всички знаят, че е обиколил всички партии. За злоупотребите с държавни субсидии също се знае. Онзи журналист, който го разследва Костя го съди. Всъщност малкият дворец край Варна и апартаментът на жена му наистина са купени със заеми. Но се изплащат с парите от държавната субсидия. Копейкин го играе защитник на традиционното семейство, но с жена му са се развели фиктивно, точно за да могат да изтеглят заеми, с които да си купуват имоти, изплащайки ги чеез субсидия. Да не ги набара някой. Вижте колко хитро. Не случайно Копейкин е наричан Новият Волен. И двамата може да са всичко, но са начетени хора и имат акъл. Това е сценарий напомнящ класически театър. При това от скъпите на стойност “Около милион лева”. То да беше само Копейкин. Ами сараят на Ахмед Доган? 19-те имота на Бойко Рашков? Случаят Апартаментгейт? Вилата на Тиквата? Тази на Румен Радев? И безброй политици, които са влезнали в политиката само, са да си купуват имоти. Имаше някакъв Светльо където и той си накупувал имоти със субсидия. Копейкин го ползват, за да отвлекат обшественото внимание от своите имоти. Той играе в един театър с тях. По негови думи правителството ма България е наредено от американското посолство. То тва е крещящо ясно. Ами те на всичките държави правителствата им там са наредени, но нашето е друг тип. Убийствено деструктивно, което бавно убива България. Много удобно за хегемонията на САЩ, мераците на Турция, вече и Северна Македония, и за лицемерието на западняците. Копейкин хубаво казва това, което народът иска да чуе, но щом правителството е наредено в US посолството, то и той там е нареде. Той е част от правителството. Омърда се със зелените сертификати. Той народа тия вече до болка ги познава. Крещящ псевдо патриотизъм, ама реално един башибозук имаш, който само лъже, грам не си обича държавата и народа и гледа на тях като на касичка. Използва сертификатите да влезе, оп, получи са. Хвали са, че щял и 2030 да влезе. Това не е чак толкова далеч. Какво ще направи? Нищо. Най-много да си накупува още имоти и коли. Както всички де. Видях нещо, което ме потресе. В Северна Македония бил там в техния парламент с маска. Пита го водешата защо там носи, а тука не? Той обяснява, че било там чужбина и трябвало да са съобразява с чуждите закони, а с българските не трябва. Това е скандално. Не за маските. Оставете ги тия парцали. Той утре други закони ще наруши. Той вече почна. Субсидията е само един. Повдигнахме темата за Северна Македония. Копейкин е известен с либералното си становище спрямо Северна Македония. Те ни били братя. Да ги пуснем на преговори без много много да изпълняват условията ни. Имаше съвет на КСНС. 6 часа, какво са говорели там не се знае. Копейкин защо не казва? Нали е патриотична неговата организация? Всъщност всяка една организация, която защитава националните интереси е патриотична. Киро беше в Северна Македония, още малко да чака след ония гнусни сепаратисти ОМО Илинден. Дето Скопие ги финансира 14 пъти да съдят България в Страсбург за глупости. Вижте македонският ологарх Тони Менкиноски. Той им помага да ни съдят. Адвокат от ВМРО-ДПМНЕ. Открито изявява териториални претенции към България, наричайки Благоевградска област “Пирински дел на Македония”. Политик от Северна Македония! Който е и съдружник на фирма в България за горене на боклук с 5% дял. Копейкин казва “братя” са ни. Те не ни гледат като братя. Но затова пък е много либерален към тази пасмина. Боклука! Какво стана с него? Демографската катастрофа? Всичко дето Костя говореше го забрави. Само сертификатите. Всичките си обещания ги забрави! Преди изборите се кандидатира за президент. Снимаха го в двореца му. Там обясняваше как въпреки амбициите си не искал да се мести в София, обичал си Варна и морето. Лицемерие и цинизъм. Всъщност тези думи показват и как Костя е потенциална заплаха към националната сигурност и териториалната цялост на България. Той не смята България за своя родина. Русия му е мила. Това значи, че той би могъл да работи над това Варна да бъде отцепена от България и превърната в руски анклав. Това вече е притеснително. Защо иначе го наричат Костя Копейкин и се въртят конспирации, че е руски шпионин? А след последният му простест, където той не присъства, се пуснаха и конспирации, че е продукт на ГЕРБ и ДПС. Нищо чудно. Той ако наистина иска да направи нещата, които говори със сигурност ще е подготвен куршум за него. В двойната игра е позволено да обиждаш първия пред втория и втория пред първия. И защо го пуснаха така бързо от разследването? Щото е техен човек. А може би най-лошото от цялата му игра е, че петни светлата дума “Възраждане”. Това е противно и гнусно. Чужд агент и трол, влязъл в политиката, за да си купува имоти с народна пара петни тази светла дума. Те по принцип ги петнят. ГЕРБ, ВМРО, АБВ, Има такъв народ, сега и този. Това исках да кажа.

Коментари

1.   Мен също ме отвращава този човек. Всеки път като видя негова публикация, ме обзема страх и получавам сърцебиене. Партията му, достойно замества ВМРО, според мен те имат еднакви възгледи. Аз не намирам разлика между двете.
Най-страшното е, че Костадинов иска да напуснем ЕС. Той не осъзнава, че това може да застраши държавата ни, ако това се случи, ще станем мишена т.е., някой ще ни завладее.

2.   Не си само ти. Всеки нормален човек го отвращава. Това официално вече е партията на глупаците

4.   Аз не съм им фен, но следя горе долу какво се случва и след всички проверки, които им се направиха стана ясно, че имаха дори някакъв излишък от субсидията, останал свободен, нямат недекларирани разходи. Ще поживеем пък ще видим какво ще стане :)

5.   Всички политици са отвратителни,запомни го.Няма добри и лоши всички са едни и същи,целта им е да се доберат до властта оттам нататък правят всичко само и единствено в свой интерес.Представи си го така:Един мъж иска да оправи една хубава жена,за да го направи разбира се и говори всякакви глупости,прави и комплименти,натяга и се ,само и само да му пусне и така докато някоя му се върже и после вземе че разбере че този мъж си е най-обикновен въздухар,е същото е с политиците и народа!!!!

6.   Само като го видиш как обиколи навсякъде да върти опашка, а сега яхна ковид вълната........ Но явно такива си ги заслужаваме.

7.   Аз едно не можах да разбера. Нали уж хората го вкараха там като противовес на Ковид политиката. И какво в крайна сметка направи за мерките? Тръгнал да ми прави протести. Е, нали си в парламента, нали можеш да иницираш законопроекти, да гласуваш, да предлагаш решения и т.н.? Затова ли го избраха хората? Да направи един протест, колкото да каже "ей го, аз пробвах, ама язък то не стана, щото имаме малко депутати". Редовното оправдание на всички ала воленовци. Като не сме във властта, изберете ни и цъфтим и връзваме. Като ги вкарат в парламента, ама то не можело, защото имали малко депутати. Изберете ни с мнозиство и тогава ще има резултати. Ти му дай мнозинство, пък после чакай да те оправи. За какво му е, като вече си е взел неговото? Протеста може да се направи и без да си депутат. Някой да е видял да са паднали мерките, да са спрели да искат ваксини на медиците, да са заработили заведенията? Какво се случи вследствие на неговото влизане във властта? Както винаги само ланкане и никакви резултати.

8.   Не че имам против да си стоиш отвратен авторе, но целият ти текст говори че си изхрадил мнение на база телевизия, което говори още по зле за теб.
За разлика от теб аз разгледах политиките на възраждане, разгледах законопроектите и плановете им за бъдещето на българия ако те управляват. Чесно казано не ми харесаха, но кой ли гласуващ в България чете какво ще прави даден политик преди да гласува за него. Никой! Повечето са като автора и коментиралите 7 под темата, гласуват без да се информират, мислят че телевизията им дава коректна и достатъчна информация.
Вие господа за кого гласувахте? Какви са плановете на партията за която гласувахте? Какво ви обещаха да продължат промяната? Коя промяна ще продължават, тази която започна предното правителство ли? И как имате доверие без никакви планове каква промяна ще правят, а дали промяната няма да е във ваш ущърб и само в тяхна полза?
Още по зле ако не сте гласували, с това си бездействие вие сами сте избрали да бъдете страничен наблюдател, и това ваше решение ви отнема правото да давате мнение за който и било дупетат.

До 1 Мислиш че някой ще има желание да те завладява ли? Кое да ти завладее? Застаряващото население, големия брой безработни от малцинството, бетонираното черноморие, или замърсената с боклук химкали земя? Кое да ти завладее и закакво му е на този предполагаем някой да го завладява?

До 2 Продължавай да се отвръщаваш, ако мислиш това за градивно продължавай!

До 4 Единствено ти си съумял че си в позиция на страничен наблюдател и го правиш.

До 5 Така е прав си, но от където и да погледнеш примера си, народа (жената) избира кой да го "оправя" и в него (народа/жената) е силата да нарита с пръти и колове онзи който е прекалено нагал в оправянето. Като седи плюнчейки се в нета ще го оправят както на тях им е кеф.

До 6 И къде е обиколил, в една партия е бил ти това навсякъде ли го наричаш? Ти самия къде обиколи, колко пъти гласува за различни партии?

До 7 Кое не можеш да разбереш? Че си неинформиран ли? Има десетки внесени законопроекти, но не биват вкарвани за гласуване въобще, пълен игнор от страна на управляващите. Гласуват и се аргументират защо са гласували За или против, само трябва да се информирш. Предлагат и решения, но управляващите ги игнорират. Но изглржда въобще не си няасно какво е управляващи и какво депутати. Управляващи драги мой са министрите, депутатите не са управляващи! Какво си мислиш че даден човек може да управлява без да е на власт? Не може, няма как, мерките ги управлява министър на здравеопазването и никой друг освен него не може да ги махе или да сложи нови. А както знаеш за министър на здравеопазването имаме фармацефт (продавая на лекарства и ваксини) как искаш такъв човек да махне мерки доброволно? Все едно да искаш продавач на хляб да забрани яденето на хляб. Махането на мерки може да стане само ако народа отиде в министерството да иска премахването им. Но народа не ходи, стой си, значи мерките му харесват. Ето в София и по зимните курорти се чуха бружения за неработещите дискотеки и им отпуснаха мярката, другите райони си мълчат и мярката си стои. Забележи единствената отпусната мярка от 10.02.22г е заведенията в София и по зимните курорти да нямат вечерен час.

9.   Какво толкова го хейтите тоя? Намерил си е ниша, в която да изкарва пари и го прави. И аз не го храесвам, ама така само му правите реклама.

10.   8, от 7

И това, че няма да са управляващи, дори да влязат, го разбраха сега, така ли? Преди изборите друго говореха. Защо преди изборите не го казаха? Тов е много удобна мантра на всички партии с малка парламентарна група. Бялата златка Волен ги говореше същите работи, ама после натискаше със златното пръстче. Явно и двамата са излезли от една и съща школа. Все едно един и същи човек слушам.

А между другото ти си супер заблуден да вярваш как все не може, не става, не им позволяват. А да ти е минавало през ума, че всички пърдят в едно гърне и всичко е само за гласове?

Информиран бил. И от къде се информира? От техните документи и обещания, каквито и аз мога да ти скалъпя ли? То по програма, която и партия да прочетеш, цъфтим и връзваме одма. Да не мислиш, че някой сяда и мисли програма? Просто се дава домашно на секретарката или ПР-а да напише сладникави думи и ето ти програма. Ама важното е да си "информиран", заблудени неграмотнико.

Докато има такъв електорат като теб, ще има и воленовци, каракачановци, валериевци, марешки и всякакви психопати в политиката. Всеки, който яхне някаква вълна и влиза в парламента заради такива като теб. Марешки яхна горивата и влезе, този яхна ковида и влезе, Волен си правеше панаири по джамии и протести и влезе заради омразата към турци и цигани, Влаери би бабички по границите и той влезе. И какво стана след толкова хаховци, любимци на лумпени като теб? Нищо. Оф, да забравих, те онези не им позволяват, разбииш ли? Иначе са много готини и щяха да ни орпаявт одма, ама пустите управляващи не им дават, да ги ева.

Не мога да повярвам, че има 10% лумпени като теб да си мислят, че всичко, кеото хвърчи се яде.

11.   Всичко е цирк и отдавна ни командват от САЩ, няма какво да се правите интересни по форумите, никой няма да ви оправи. Може да питате бащите и майките си защо позволиха България да стигне дотук. Сега вече е късно за каквото и да било.

16.   Няма как български политик да обича народът. Не и такъв народ. Да се намери от цяла България политик на който да му пука поне малко за народът и да има мотив да върши работа е мисия невъзможна. Поставете се на тяхно място. Живели сте цял живот в България. Ако вземете властта вие бихте ли си мръднали пръста за остригани, с кафеникава кожа, необръснати и ходещи с миризлив анцуг и маратонки наглеци, лъжци и предатели и ганьовци, които са ви създавали само проблеми или ще си гледате само пачките и да не ви се клати столът? Как да стане да му пука грам на някой за народът? Мотив от къде? Разбира се, че всичко е пиар и лични интереси. В допълнение ще кажа и, че и няма как човек с лице с жълтеникава или кафеникава кожа да направи нещо смислено, ако е сложен да управлява страна такъв, дори и да има желание, но почти сигурно е, че ще оплеска здраво нещата. Ми той иска да излизаме от НАТО и да се махат ограничителните мерки за вирусът. Ми той е опрял двуцевка в главата на жалката ви страна, а тия две неща са двата и спусъка. Дръпнат ли се, националната сигурност пада около нулата, връща се задължителната казарма и всички се вкарват като в концлагер там, а територията от третият свят с население колкото един град е свободна и с широко отворена врата за инвазия на всеки който има апетити към нея. Като заедно с това заразата от Ковид скача на 100 хиляди заразени и 2-3 хиляди смъртни случая на ден.

Чорбаджията на курникът

17.   Ти и всички, които сте изградили мнение за него и партията (това са 2 различни неща) на базата на това, което гледате по телевизията сте доста глупави хора моето момче... Какво друго да ти кажа... Костадинов и Възраждане са единствените, които правят това, което кажат, и не не съм гласувал за тях на предните избори, за което вече съжалявам :) Докато има такива глупави хорица като теб, които искат да сме със ЕС, САЩ само за да не сме с Русия и обратното ще сме на дъното и никой няма да ни уважава. България е една смешна колония в днешно време, който си мисли че сме независими и от нас зависи нещо е глупак и трябва да ходи да се прегледа някъде. Костадинов говори много хубави неща, но ще видим дали ще ги направи или ще е като всички останали.
Имам един въпрос към теб и такива хора като теб, които очевидно не могат да мислят. Костадинов очевидно е независим и не му пука от никого, както се вижда. Това да си независим и да имаш принципи и мнение е много опасно нещо в политиката. Та тук идва моят въпрос към такива тиквеници като теб.... Ако имаше и най-малкият повод този човек да бъде отстранен още в зародиш преди да влезе в парламент дали нямаше да стане??? Включете си мозъците и си изключете телевизорите :)

18.   И още нещо.... Ако този цирк продължава и всички неглижират проблемите, които държавата има Възраждане на следващите избори ги виждам с поне 15%, пред тях единствено може би ГЕРБ :)

19.   Този човек има супер гадна енергия, която се долавя от километри и честно казано не знам колко неосъзнат трябва да си, за да не го забелязваш. И на мен ми е меко казано отвратителен. То на челото му пише "аз съм измекяр". Но като знам много българи колко грозна душа имат, е напълно резонно да се чувстват привлечени от отвращаващо излъчване като на Волен, Копейкин, Валери и подобни човекоподобни. Хората са го казали, че подобните се привличат, краставите магарета през 9 баира се надушват и свинята си иска кочина.

21.   Жалко, че тия дето го набеждават в измами няма кой да ги следи. Журналистчето, което разследваше и установи, че има някаква обикновена кола и имот без канализация, кара по-скъпа кола и има по-голяма къща. Поинтересувайте се и защо ДАНС така стриктно следи Възраждане. :).

22.   Хах.. насраждане щяла да си вдига рейтинга чета в коментарите. Насраждане нивото им е толкова ниско, че те никога не са имали "рейтинг". Очаквам да се закопаят сами, както батака и мвро. Те като цяло и не се различават с нищо от тях - всички слуги на Путьо

23.   От номер 1, до номер 17:
Кой си ти, че да ни наричаш тъпи, само защото не харесваме Костадинов? Не съм длъжен да харесвам всички, остави всеки да си има мнение. Сигурно си поредният комунист, който се надява отново да се върне предишният строй, когато бай тошо ни управлява... Това обаче, няма да стане! И няма да отговоря на въпроса ти, отговори си сам!

24.   На мен не ми пречат Възраждане, не виждам какво им е толкова гадното в сравнение с останалите, които се подвизават в управлението толкова години новите хубавци.

27.   Кой си ти, че д ни наричаш тъпи, защото го харесваме? :)

28.   До 23 моето момче, аз не съм комунист, но съм сигурен, че ти дори не знаеш значението на думата комунизъм. В България комунизъм никога не е имало, иначе щяхме да сме тотално смазани. Ти сигурно си от онези, които си мислят, че в момента живеем в демокрация. Ако е така не знаеш какво е и демокрация, която също никога не е имало в България, общо взето не разбираш за какво говориш.. В България е имало социализъм и бай Тошо просто се опита да заграби каквото може от руснаците. Не съм комунист и съм за пряка демокрация (най-вероятно и това не знаеш какво е), но в България това е обречена кауза. Какъвто и строй да има най-важен е "материала" :) Представи си какво ще стане ако ние определяме важните решения за България.. Ако Хасанчо от махалата дето не знае колко е 2 2 и баба ти Цонка на село дето не може да си включи телевизора решават бъдещето на България. Трябва да се направи задължително хора без средно образование да нямат право да гласуват, не че то е гаранция се нещо. Поне няма да има заигравки с определени групи.

29.   До номер 18.

Даже пред ГЕРБ ще са. Те сами ще се сринат, а Възраждане вече демонстрираха пред целия народ, че отстояват непреклонно поетите ангажименти. А г-н Костадинов е изключително начетен и образован човек. Хората това го усещат и разбират.

30.   До Номер 4, това къде го чете? ... 2020 по време на протестите Костадинов беше отведен от прокуратурата и сключи сделка да е патерица на Дпс и Герб. Дори е доказано от старото ръководство на Възраждане, че се е срещал няколко пъти със Севда - пр агента на Тиквата. Ако хората се вгледат чисто логически и безпристрастно ще видят какъв долен манипулатор е. Всичко е за пари и за субсидии. Само ме е жал и ми е тъжно за слепите, които му вярват. Няма да има по-разочаровани хора тях.

31.   До модераторите. Защо публикувате подобни теми? Такова безобразно сипене на обиди не трябва да се толерира. Не може да напишеш "Копейкин" 20 пъти и да очакваш смислени отговори. В този текст дори няма едно сложно изречение, да не говорим за тези и някаква последователност. Нека бъде изтрита.

32.   До 31-ви

Всеки има право да изразява мнението и отношението си към нещо/някого, включително и с обиди и псувни. Не си ти човекът който ще каже кой какво да мисли и чувства за другиго. Като си такъв фен на Копейкин айде марш у Рашата , ама преди това чрез връчена ти повиквателна се отбии да отслужиш зад оградата с бодлива тел в бг казармата, без маска която ще ти е снета от Копейкин и надявайки се старшината да ти нахлузи военния противогаз за да не умреш от Ковид.

33.   Какво чакате бе модове? Изтривайте темата вече! Иначе много можете да триете коментарите! По всичко си личи, че сте западни подлоги жалки. Колко ви плащат от посолството???

Мод: иляа леа

39.   До 33-ти

Ти кажи пръв на Копейкин по колко му плащат от Русия за да иска референдум за излизане на България от НАТО, после ние ще ти кажем.

Депеш Мод.

40.   До номер 29

Дааа уе.. Хаха. Феновете на тоя провинциален гнилоч имат същото мислене като него и за това се впечатляват. Народа ни все още е много опростачен и елементарен и не е израснал до толкова, че да хареса Петков, който не е идеален, но за всичко което казва предлага решение и посока, в която да се върви. Да не говорим за възпитание, ерудираност, целеустременост...

Копейката като го чуеш - "Ние от Израждане, Ние от Израждане, Ние от Израждане"... Добре бе глупак. Разбрах ви че сте идеални, но как ще направиш всичко за което говориш? Щял да ни изкара от Нато хахахахахах, да изгони американците :D олеле майко провинцио жалка.. Мислене до носа си.

Няма никакъв здрав разум в това да кажеш, че Копейката е идеален. Идеален е на приказки, но в партията му няма нито един квалифициран и образован кадър. Всички до един са измамници и далавераджии. Ума ми не го побира как може Петков да бъде плют за изговаряне на сгрешени думи, а в същото време да оправдават Копейката, че със субсидията си е на купил имоти и коли. И когато го кажеш на някое озверяло фенче ти вика, че вярваш на жълтини. И в същото време същия нещастник вярва на гербаджииските медии, че Петков крадял. Аз не знам нервите на тоя човек как му държат, да оправя кражбите на гербаджиите и депесарите...

41.   Феновете на Петков да се успокоят малко, ако ли не, времето ще ги успокои със сигурност. Първо, да кажа, че не съм гербаджия, да не говорим пък за измамника Копейкин. Гледам реалистично на нещата и ме интересуват дела и факти, а не приказки. А фактите са, че Петков и сие са вече почти година в управлението и нищо, ама нищо не се е променило у нас, нито пък има каквито и да било наченки на промяна. Администрацията си е все така надута и некадърна, а начина й на работа си е все същия, със същите хора. Познавам цели семейства, които потомствено са си абонирани за сладки, държавни служби, независимо кой управлява. Не знам как българина не разбра, че за да се оправят нещата, всеки трябва да даде от себе си и то не малко. Никой няма да дойде и да свърши работата му докато той си лежи у тях. Сценарият "Петков" е абсолютно същият като "Царя" и "Тиквата". Никаква разлика! Дори приказките им бяха същите, когато идваха. Целта просто е да се замажат за пореден път очите на населението и да търпи още 4-5 години мизерия, пък после ще им се изпрати нова кукла на конци. А междувременно българина ще бачка за 400-500 евро в техните фирми, за да могат те да си купуват яхти и да обикалят света. С тоя сценарий ни управляват вече 32 години.

42.   До 40 ти очевидно нямаш много контакт с хора? Ходи разпитай за кого ще гласуват при едни евентуални избори да видим какво заключение ще си направиш :) Аз също ще гласувам за Костадинов... нещо ме кара да вярвам на този човек. Ако действително е такъв за какъвто се представя много хора ще съжаляват какво са говорили за него, ако се окаже поредният измамник няма да ни е за 1ви път. На изборите вие какво направихте, отидохте и с ясното съзнание гласувахте за партиите, които се управляват отвън, тоест гласувахте да сме к*рви и да ни казват какво да правим :) Аз обаче съм критичен човек и ако Костадинов ни излъже си обещажам, че повече никога няма да гласувам за никого, защото ми писна да гледам циркове! Самият факт обаче, че всички се настройват срещу него ме кара да мисля, че може да е различен. Времето ще покаже, Възраждане един ден ще управляват и тва хич не е шега... за добро или лошо. Аз говоря с много хора, но те са много пасивни. Масата казват, че ще гласуват за Костадинов, защото им харесва какво говори и прави. Така че тези 15% може да се окажат и малко наистина..