Споделена история от Други

Искам като Румбакиса да се пенсионирам на 30 в Бали
Гледам го тоя Румбакис Вистата, живот си живее, постигнал е много човека. Сега снима клипчета от о. Бали, където вече се е пенсионирал на 30 и няколко. Живее в луксозна селска виличка, екзотика, басейнче, а-у. Ако някой ми беше казал, че е възможно това българин да го постигне от нулата преди да навърши 40, нямаше да повярвам. Не го знам как си е изкарал кинтите и колко са законни, но дори и за мошеничество акъл се иска. То и без това в днешно време далаверите са на пиедестал и дори не се смятат за нещо неморално, понеже нали знаете кой е виновния - балъка, не мошеника. Дали това е щастието, не знам. Румбата обича да украсява всичко и да парадира само с хубавото.

Коментари

1.   Любо Жечев има клип за този. Гледай го! ;)

2.   :D

3.   Ми пенсионирай се бе, кой ти пречи :)

4.   Мошеник да си на днешно време.

5.   Хахаха майтапчии колкото искаш в наши дни,като онзи плейбоя дан билзериян дето накрая се оказа че просто е един покер измамник(като един плешив български мотиватор ако се сещат хората кого визирам) който си наема къщи,коли и яхти и организира партита там

6.   Пълен мошенник, който се възползва от кухи тикви :)
Не е виновен той. Не ме разбирайте погрешно, очевидно момчето е интелигентно, възпитано, не е някоя съмнително забогатяла мутра. Просто има много прости хора, за справка погледнете какво става по света. В момента върви най-големият експеримент и се вижда колко хора имат акъл и колко са наивници :)

7.   Разбрам сарказма, но искам да кажа на хора, да не се бутат за бързо трупане на пари и ранно пенсиониране.
Работите са, че ако не е получи, ще си изгубил много време и ще се депресираш... Ако се получи обаче, ще изгубиш много време и пак ще се депресираш! Как?

Ами елементарно е - На 30, даже на 40, да се пенсионираш и ... какво ще правиш? 20-30 дена ще ги отдадеш на разврта, алкохолизъм, преяждането, друсането и повръщането ... ще ти писне. Ако си от тея по-проситте, дето не им псива, едва ли ще имаш финансовта възможност, за такъв живто, но това е друга тема.

Даже и да решиш, да живееш "нормален живот", ама освен ако не се отдадеш на някаква дейнсот, ще затъпееш и то на макс. Ще ти е скучно, ще се пропиеш.

8.   7, човека пак щял да бачка, ама когато си иска, колко си иска и където си иска. И ще бачка нещо, което му е кеф, а не защото е принуден да си плаща сметките.

9.   Румбата е бачкал яко, за да постигне това... Много добре и реалистично обяснява алгоритъма как го е направил. Не спестява и трудностите и разочарованията, защото не всичко е цветя и рози в живота и бизнеса. Не украсява и не парадира както ти казваш. Просто е повече оптимист и си дава време, обича красивото и стойностното и към това се стреми например с имотите. Морско чедо е и за това моренце и острови го влекат... Не е въздухар. И семейство с две деца храни. Браво!

Аз лично освен на почивка не бих се изнесал в Бали.
А ти не завиждай ами си намери твоя път как да имаш успех.

10.   9, е, леко е поизмамил този и онзи с продажба на сайтове с манипулирани данни и продал мечти на няколко десетки хора, ама няма да правим проблем. То да измамиш някой, пак си изисква качества. Като си му гледал видеата, гледа ли онова как учи хроата да крадат рекламни клипове и как да ги редактират, че да не си личи, че са крадени? Между другото и клиповете ми в канала голяма част са крадени.

11.   Трябва да си промениш начина на мислене и да работиш!

12.   11 и да мамиш.