Споделена история от Други

Масово мъже са с черен лак
Абе гледам разни скрити камери в тубата, вероятно от САЩ и забелязвам, че има доста мъже с черен лак. Изглежда меко казано отвратително и женствено. Някой запознат ли е защо е това явление? Това хомосексуалисти ли са, смята се за естетично ли, просто е закачливо и нестандартно ли, жените намират ли го за привлекателно, нещо не схващам каква е идеята на това нещо.

Даже гледам, че приятеля на смятаните за една от най-красивите жени Меган Фокс е с черен лак. А този Machine Gun Kelly нямам си и на идея как въобще я е зарибил. Че той си прилича на чист педераст и по-скоро го възприемам като жена. Странен вкус имат някои жени.

Коментари

2.   Адски е стилно и секси. А реално метросексуалните мъже са на мода. Рядко вече мускулите са нещо интересно. По-скоро стилна брада, лак, коса, вежди. Да е есттетично красив и да стои добре до мен. Както на живо, така и на снимка. Последното е особено важно.
Ж 36

3.   Не знам какво им става на мъжете. Стават все по-женствени. Аз лично като видя мъж с драстично оскубани вежди и лошо ми става. Не съм против мъжете да се поддържат, но има някои неща които според мен са типично женски и ме отблъсква ако един мъж ги прави. Не харесвам и епилирани ръце и крака и не мисля че има нещо общо с хигиената. Нека си махат космите на други места, но там...защо по дяволите?! Секси е мъжът да е малко небрежен и натурален.

Ж 31

4.   Номер 2 изказва личното си мнение, но са и набили "1-чки". На вас не ви харесва! Ок! Но на други им харесва! И какво? Никой не ви кара, да спите с върпосният мъж, нито ви казва, че трябва да го харесвате.

5.   Ами Меган Фокс си е красавица. Нормално е да и завиждаш с твоята външност.

6.   5, как да и завидя, акто съм мъж? А за номер 2 май не схванахте, че е ирония. Вижте последното изречение. По-важно и е на снимка да е хубав отколкото в действиетелност. Това е ирония към днешната младеж с тяхната селфи култура на показност и социални медии.

8.   Споко, достатъчно сме тези, които се възмущаваме или най-млакото го мислим за грозно и не ни пука, евентуално бихме се изсмяли на лакиран мъж. А това сигурно идва от селфи манията, копиране на корейците (BTS и тем подобни групи, дето направо си приличат на момичета с къси коси).

9.   И тази мода ще изчезне като всяка друга. След 15-20 години нищо чудно, ако стане модерно мъжете и жените да не се обезкосмяват никъде.

10.   Ако са са почитатели на готик- културата няма проблем. Има мъже на които черен лак им отива. Дори може да е симпатично ;)
Лично на мен, като жена която не си лакира ноктите и не си скуби веждите, прекалената подръжката у мъжа или жената ми идва в повечко.
Авторе, не само то се чудиш как уникалната Меган Фокс се е хванала с тоя пич. Той въобще не е красив или секси, а освен това е и доста глупав ( ако си му попадал на изцепике).

11.   Всеки си носи кръста - ако иска да е хомосексуален, трансексуален, бисексуален, содомит или некрофил, ако иска да изглежда съответно на сексуалността си, няма проблем. Така се възпитава съвременното общество, всичко това се толерира за сметка на старото и скучно нормално. Има един голям въпрос ЗАЩО, но няма еднозначен отговор.

13.   Е, чак пък масово? Не вярвам всеки 2-3ти да е с лак.

14.   5, ти пича с азиаткитете ли си? :D

15.   Проблемът на 21 век е, че вече мъже с брада не са мъже, обаче ''мъже'' със изтънени вежди, лакирани нокти, гланцове по свиркаджийските устни са изтъкнати и харесвани. После, когато видиш меката китка и си мислиш, че си превъртял, обаче не си ти, а пробитите хора са врътнали шайбите.

Гаро

16.   Черният лак си е по мъжките нокти доста отдавна.
Като всяка мода, тръгва от малки общности, после прескача в по-големи и накрая става повсеместна мода. В случая дойде от гейовете, но при тях е дошъл от по-малки общности и доста по-отдавна.

18.   Не знам как хората смятат Меган Фокс за красива. Много е грозна в лицето. Красива жена мога да нарека Lorena Rae и Кристина Пименова например, но тази Меган Фокс е преувеличена, изглежда ужасно с извинение.

20.   Не е чак толкова масово както ти се струва. Просто мозъкът ти е промит от говняните западни медии и си мислиш, че едва ли не всички мъже носят лак. Еми не не е така, всъщност далеч не всички мъже носят лак. Просто на запад педерастията е издигната в култ, защото обществото там е отдавна феминизирано и затова там вече не прави толкова голямо впечатление. Каквато и "мода" и нова простотия да измислят обаче тя си остава мода само за там. Останалия свят не се влияе от техните извратении и простотии и мъжете са си съвсем нормални. Тук например нито един път през живота си, не съм видял с очите си на живо такава отвратителна гледка, мъж с лак на ноктите. А ако има такива, то те са си чисти педали, педерасти и няма нищо готино мъжествено или секси в тях. Просто западните медии създават нереално усещане за всичко, и преекспонират прекалено много нещата. Изхвърли си телевизора, компютъра и телефона през прозореца, да не ти промиват мозъка повече, и си намери редовна работа която да вършиш всеки ден, да ти е зает ума с нещо друго, а не само да мислиш за тези простотии и ще се почувстваш по добре.

21.   18, тези не ги знам кои са, обаче да наречеш Меган Фокс грозна е много странно. Тя наистина има изумително класическо красиво лице (макар, че може би има корекции).

23.   Черен лак при момчетата е супер супер супер супер секси!

24.   23, на колко години си ако не е тайна? Мога да се обзаложа, че не си на повече от 18 макс. Макар че като гледам номер 2 има и инфантилки на 36.

25.   До 24 аз не съм 23, и съм ж 48 години.
Миналото лято похвалих пред управителя на магазин в Несебър младо момче касиер с черен лак, защото момчето беше много любезно и черният му лак и особенните му обеци с огромни дупки не ми попречиха да забележа човешката му душа.
По моите наблюдения тези младежи са по човечни от онези с мускулите и анцунзите.

26.   До № 20 - Би ли ни обяснил на нас, невежите, каква е връзката между лака за нокти и хомосексуалната ориентация? Наистина ли мисленето е толкова ограничено?
Първо - лакирането на нокти започва от мъжете, колкото и да не ти се вярва и да ти е странно.
Второ - мъжете не са далтонисти и също виждат цветове. Няма НИТО една причина, която да им забранява да се кефят на нещо красиво и цветно. Значи мога да боядисам колата си, но не мога да си боядисам ноктите, защото? Ахааа, защото жените така правели - ами те ходят на два крака, да тръгнем на ръце тогава? А те, носейки панталон или риза, гейове ли са? Куп глупости...
Трето - облеклото, маниерите и аксесоарите нямат нищо общо със сексуалната ориентация. Вдъщност повечето хомосексуалисти харесват мъжки неща, логично, нали? Ако даден човек е хомосексуалист, то той ще търси човек, който харесва мъже, нали така? Защо тогава ще търси женски дрехи и аксесоари? Абсолютно лишено от логика твърдение.
Четвърто - нося лак от над 20 години, жена ми е на 45 и ѝ харесва страшно много, на мен също. Мъже не понасям, доста са ми противни, хардкор стрейт съм. Е, какво стана с теорията ти? Пропука се нещо ;)

Говориш за западни медии и промиване на мозъци, но преди да кажеш каквото и да било, е хубаво и ти да помислиш. Всичко е стереотип - ако беше гледал цял живот мъже с лак, нямаше да ти прави никакво впечатление.

И сигурно ще те шокирам, но високите токчета също първо са се носели от мъже. И още по-шокиращото е, че колкото по-високи са били токчетата, толкова по-войнствен и мъжествен е изглеждал човекът в очите на другите. Сега ти мислиш, че са женствени и "педалски", нали? Защо съществува тогава този контраст и подобно диаметрално противоположно мнение в различни групи хора от различни епохи и обкръжение? Елементарно е, оставям ти го за домашно. И другия път не бъди толкова краен, че току-виж, както и стана в частност, си наговорил куп неверни неща, да не кажем откровени лъжи.

27.   Чиста проба извратения. На тази, , Западна култура, , и тяхната толерастия и 62 пола целта е мъжът да бъде смазан. Мъжкия пол да бъде заличен. Така няма да има истински мъже, които да правят революция и да се опълчат на властта и масата ще може да бъде много по-лесно управлявана и малко по-малко заличена. На малко хора им стига акъла това да го проумеят.

28.   Колко да е масово? Аз не срещам нито един такъв. И не ми са интересни видеа с лакирани мъже.

29.   27, аз съм мъж и искам мъжете да бъдат заличени. Изобщо никой да не остане от нас.
Да видим тогава жените какво ще правят без нас. Явно по друг начин няма да стане.

30.   И аз съм виждала. "Мъжете" които съм срещала винаги са били хилави с размъкнати дрехи и с визия на наркоманчета. Отвратително грозно, отблъскаващо и нечистоплътно. Гадория. Нормален мъж не би го направил.
ж, 25

31.   И един не съм виждал, а съм гей. Повече го свързвам с рокерство и донякъде с кей-поп. Всеки да прави каквото иска, даже Роналдо се беше барнал така. Но не е моето. Стига патос - никой не иска да унищожи "белият хетеро мъж" или там каквото беше.

32.   До 27 - значи липсата на лак за нокти по ноктите ти те прави истински мъж? Затъпяваме прогресивно...

33.   Да, това е знак за хомосексуалност, както преди години беше прекъсната вежда.
Ж25

34.   32, еми да, точно това те прави истински мъж, не наличието му!! Стига се опитвахте да извратите нещата, като изкарвате ненормалното нормално, а нормалното "ненормално", откажете се, няма да ви се получи педерастката пропаганда!

35.   32, със сигурност един истински мъж, който си прилича по всичко на такъв, няма да тръгне с лак.

36.   До 26 - Опитът ти да се правиш на остроумен не върви добре. Вместо да "шокираш", вземи се научи, да живееш като нормален човек, а не да търсиш, как да изпъкнеш и да се накараш на другите, как не са толкова умни и нямат "специални знания" като теб.

37.   До 33, 34, 35:
Очевидно никак не разбирате - хайде използвайте го този мозък малко вместо само да потваряте като папагали. Полът е определен брой хромозоми, а другото са стереотипи, приети от обществото. Лакът по ноктите няма нищо общо със сексуалната ориентация, твърде повърхностно мислене. Женит, носещи панталони на интересни ли се правят? Искат да изпъкнат или пък са обратни? Звучи ви абсурдно, нали? Същото се отнася и за лака ;) И как така съм педераст, пък не харесвам мъже? Тотално противоречие са доводите ви, няма капчица логика в тях.

39.   Масажист съм.
Днес имах един клиент с черен лак на големите пръсти на краката..
Този не само че беше гей, но си беше и завършен пес*ст.
Не знам защо но ми се иска да свържа черните нокти със сатанизма..
Нямам предвид някакви келеши, дето слушат черен метъл и си боядисват очите на бели ромбчета.
Не, говоря за истински сатанисти, които извършват ритуали в разни окултни секти. Възрастни мъже, с купища пари. Шефове на големи корпорации. От онези дето ходят с костюми за 3000лв карат Тесла и си осиновяват деца от сурогатни майки.

Този беше такъв.

40.   37, има той, има много общо, ама ти как ще знаеш...
Дядо ти и той ли си е боядисвал ноктите, щото било много "нормално"?

41.   39 написа:
"Не знам защо но ми се иска да свържа черните нокти със сатанизма.. "

И ние не знаем, няма никаква логична връзка, но в тази тема е пълно с алогизми, така че защо не. Просто ще е поредната неподплатена и неаргументирана глупост.

39 написа:
"Този не само че беше гей, но си беше и завършен пес*ст. "

Това е било само заради лака. Ако го махне и си става стрейт на секундата.

43.   41, факт е, че никой истински straight мъж да е не би си и помислил да си лакира ноктите, камоли да го направи. Не всеки мъж без лак е straight, но е сигурно, че абсолютно всеки със лак си е 100% педераст. Така, че да, лакът има много общо със сексуалната ориентация. Повече, отколкото можеш да си представиш.

44.   40, не е лошо да се запознаеш с историята преди да коментираш:
Човечеството (мъже и жени) се гримира и боядисва ноктите си от хиляди години и това няма нищо общо със сексуална ориентация, а само и единствено с възприятието за естетика и красота. Вземи наистина попрочети това, онова, за да се запознаеш. В древен египет ВСИЧКИ са се лакирали и гримирали. Римските пълководци са използали червило и са носили рокли и поли, които според нашите стандарти са женски. Дори и по-съвременна литература като Тютюн да отвориш, вътре пише за маникюра на мъжете. Отваряш Дюма и вътре четеш за "карминеночервените нокти" и грима на придворните. То не са розови сатенени нощнички, телесни чорапи и т. н. Не се приемай за институция, ограмоти се.
И да - лакът по ноктите няма нищо общо със сексуалната ориентация. Нито дрехи, нито нищо :)

45.   Досега съм виждала с черен лак само гей или бисексуални мъже. Може и останалите да са орихванали.
Модата с черен шак е още от средата на 70-те години.
Има доста снимки на членове на рок банди а такъв лак, но за повечето се знае, че са гей или би.

46.   43, дай една логична връзка между лака и сексуалната ориентация или пола? Не помня наскоро някоя жена да се е родила с лак на ноктите, че да го приемаме за даденост само на този пол. Ако жена обуе панталон значи не е стрейт и иска да си ляга с жени, така ли? Абсурдни ги шляпате.

45, аз нося както черен, така и тъмно лилав, тъвно син и пр. и не понасям мъже, камо ли пък да имам желание да си лягам с тях, обичам само жена си, при това дълбоко. Тоест не мога просто да се кефя на красивото и цветното, а трябва да съм някакъв, като тази привилегия се дава само на жените в днешно време, така ли?

47.   44, като е така, те предизвиквам довечера да излезнеш облечен по къса тясна розова поличка, розов чорапогащник на лилави сърчица, розов сутиен, розови дантелени прашки отдоле, розови токченца, розов маникюр на ръцете и на краката, руса перука и една сладка розовка панделчица отгоре за разкош, и да се пуснеш в тоя вид на Лъвов мост посреднощ, да видиш колко е "мъжествено". Хайде, големото "мъжкарче", приемаш ли предизвикателството? Ако откажеш, значи си страхливо пуси и директно се отричаш от теорията си за "нормалността" на лакиращите се мъже и си признаваш, че аз съм прав!

48.   47, не не си прав, просто такива като теб, в частност и обществото, не позволява, иначе няма нищо ненормално. Както вече казах, никоя жена не се е родила с лак на ноктите, с рокля и токчета, че да се смята, че изконно това са женски атрибути. Мисли! Само допреди 200-300 години всички мъже са били с къси роклички и на жените не им е било позволено да носят такива, а само поли, покриващи целите крака. Дори и в Рилския манастир като влезеш, те посрещат трима с роклички на стената. Искаш да заличиш хиляди години история и да поставиш като канон последните 200 години. Глупаво.
И нямам нужда от перука, косата ми така или иначе е руса и е до кръста ;)

49.   Само допреди 200-300 години всички мъже са били с къси роклички - Kъде, бе момче?

50.   Със сигурност е по-нормално 50 годишен мъж с 15 годишно момиче, отколкото 20 годишно момченце с баба на 70, на която децата й са с 30 години по-големи от самия него.

52.   Да, прав съм, и още как! Никога преди мъжете не са носили нито маникюри, нито червило, грим, полички, роклички, токчета и т. н. простотии, дето си измисляш ти. Тия лъжи си ги измисляте либералчетата, за да си набутате гнусната джендърска пропаганда на малките деца за "нормална", каквато НЕ е, и никога няма да бъде! Нищо подобно, не преди 300, не преди 200, ами само преди 50 години мъжете са си ходили съвсем нормално и не са се правели на травестити, както сега. Я да те попитам Левски, Ботев, Вазов, Каравелов и Бенковски и те ли са носели маникюр и полички през свободното си време, когато не са позирали за снимка? Нека позная - да, и са били прикрити кросдресъри, ама не е казано в учебниците по история, щото Министерството на образованието е дискриминистко към lgbt общността?

53.   48 - жените не се били родили с лак, тъй ли? Еми то и мъжете не са се родили с лак, ама като че ли за тях нямаш нищо против, нали? !

55.   До 52 - пуснал съм пост с доказателствен снимков материал, дано го одобрят, че да те видя тогава какви ще ги плещиш. Високите токчета са носени първо от мъже и колкото по-високи са били, толкова по-мъжествен е изглеждал човекът в очите на другите. Това започва от персийците. Сигурно и те са пробутвали джендърска пропаганда? Говориш алогизми и не знаеш елементарни неща.

До 53 - моля, какво? Нещо май хич не схващаш какво казвам - казвам, че жените не се раждат с лак, че да заключим, че само те имат право да го носят. Да, раждат се с гърди, съответно са си техни и не е нормално мъж да иска да има цици, но не се раждат с лак, съответно всички могат да го ползват. И историята го показва - в миналото много народи са се лакирали - египтяни, китайци и който се сетиш. Висшите сановници в Китай винаги са били с дълги лакирани нокти. В Египет пък цветът на ноктите се е определял от положението в обществото, в Русия не са се лакирали, но всички благородници са били с дълги нокти (отворете класическата литература, не се свенете) и т. н. Дори в романите на Чандлър се говори свободно как мъжете ходят на маникюр и в това няма нищо ненормално. Имате цялото знание на върховете на пръстите си и пак не го използвате, а сляпо си гворите неща, които дори не сте проверили.