Споделена история от Други

Как се гласува по няколко пъти за коментар тук
Не че ще гласувам и има някакво значение гласуването, но ми прави впечатление, че много от коментарите, насочени към Чингис Хан имат необичайно много гласувания. Което ме навежда на мисълта, че е възможно той да е намерил начин да гласува многократно. И понеже се съмнявам, че ще си признае, не питам него, а вас. Някой знае ли как става?

Коментари

1.   И с един друг потребител са получава така - негови коментари с 5 звезди, срещу него - с 1. И подкрепящи коментари сам си пише и после сам си благодари.
Как се гласува по няколко пъти? През прокси сървъри.

2.   1, пробвах, но проксито не позволява да се гласува. Не ми прие гласа.

3.   Като гласуваш от различни устройства може би?

4.   Много начини. Различни браузъри, incognito mode, VPN, ръчно човъркане на ИП адреса,виртуална машина... Има и още. Ако се интересуваш какво е някое от тези неща си проучи, имаш целият интернет.

5.   Не става ли с програма като Hotspot Shield? Тогава пробвай с онлайн прокси.

6.   3, Чингиса надали има 30 устройства.

7.   С онлайн прокси не стана, но с Hotspot Shield става. Предложенията на номер 4 не работят.

8.   Я да каже модератора, да ли гласувам по няколко пъти на коментар и да спреш да си избиваш комплексите и да се кротнеш, и да спреш да занимаваш с обсесиите относно мен целия форум. Две теми пусна за мен и двете бяха изтрити, сега трета. Тука не е медицинско заведение, имаш нужда от специализирана помощ.

Чингис Хан

Гласуваш по 18 пъти.

9.   Казваш на всичките си приятели да гласуват и им пращаш линк.

10.   И TunnelBear става

11.   Гласуването по няколко пъти става, ако ходиш по кафетата и магазини и гласуваш за себе си от техните ИП адреси, но не виждам смисъл от цялата гимнастика. Колко да е свързан живота на някой с този саит, че докато е навън да мисли за положителните гласове в него.

12.   11, той Чингиса, че не го слуша главата, не го, ама чак да обикаля по 20 заведения не вярвам. А и гласовете обикновено се получават за доста кратко време, може би минути. Няма как за 5 мин да обиколи 25 заведения.

13.   Ей го дории тук е така. Всеки коментар с 0-1-2 гласа, обаче този на Джингиза 13.

14.   До 12 А защо отхвърляш възможността да има 25 различни човека които са подкрепили мнението му, дори аз понякога го подкрепям.
Гледам сайта има над 300 редовни посетители, и кой знае колко нередовни, защо да няма 25 които да мислят подобно на него?

15.   14, по твоята логика защо да няма и 25 души, които са против него? А защо да няма и 25 души, които подркепят или въобще гласуват за Братан примерно или Кифоприземения? Или ако щеш и за анонимните коментари. Защо никой друг коментар няма 20-30 гласа, а обикновено са макс. 2-3-4, но винаги само тези на Чингиса имат по 20-30 и винаги в кратък период от време? Не са ли малко множко съвпаденията?

20.   15, защото си е прав и повечето мъже, вкл. и аз сме съгласни с него, ето защо! Толкова ли ви е трудно жените да повярвате в това? Или по-скоро не искате да повярвате и предпочитате да си самонавивате нек'ви си ваши женски параноидни шизофрении, които само вие си въобразявате защото не ви изнася и не искате да приемете, че наистина има и други хора, които мислят като тях? Ми може пък просто да са си прави и много хора да ги подкрепят, това да ви е минавало някога изобщо през кухите женски главици? Толкова ли е непоносима тази мисъл за вас, че да се опитвате да се самоубедите и да убедите всички останали в тези ваши параноидни шизофренични сценарии? Или всеки, който говори против жените и не е феминизиран путкопоклонник за вас автоматично се превръща в Чингиз Хан или Кифлоприземителя? Ясно е че тези много са ви влезнали под кожата, щом ви се привиждат във всеки коментар, който е с висок вот. Еми с висок вот са, щото са умни и прави и хората виждат това във всеки техен коментар и им дават заслужено висока оценка, какво толкова му е невероятното на това? Аа да, забравих, вие сте на принципа "щом не са със нас, значи са против нас" и продължавате да си съчинявате ваши си конспирации, нямащи нищо общо с реалността. Пък тоз пишел от 1 ай пи адрес, пък оня пишел от 100 компютъра, пък оня пишел от не знам си къде. Не, не пишат отникъде. Просто имат много съмишленици, които ги подкрепят, набийте си го в тъпите празни кратуни. Айде сега чакам с нетърпение да ме причислите и мене към лигата на Кифлоприземителя и Чингиз Хан, само щото си позволих да ви разкритикувам малко. Ебаси женската параноидна шизофрения, ебаси филмите.

21.   20, не съм жена, а мъж и въпреки това смятам, че е абсолютен измекяр. Просто не мога да търпя Ганьовци, мошеници, самохвалковци и лицемери. Явно и ти си му на нивото, щом ти харесва, ако изобщо си друг. Даже същите думи като него използваш.

23.   Чингис и Кифлата понякога говорят истината, но тяхната преценка също е доста често субективна, не виждам защо има да им се дразните, просто ги игнорирайте, ако не ги харесвате, не е като да спечелят нещо от тези коментари, всеки има право на собствено мнение.
Нека не забравяме, че много от хората на този сайт имат проблеми или страдат от сериозна скука, не вземайте всичко присърце, че и да се възмущавате от някакви си коментари.

24.   Нимер 20 е Чингиза и си личи по същия стил на писане!!!!!! Вижте го само как сам се подкрепя, само не си е сложил подписа за да изглежда като друг човек!!Виждала съм го така да пише в темите и после се подкрепя от други профили и кара другите читатели да мислят, че това са различни хора!!!!! После си пише петици ана жените слага единици и иска да изглеждат нелепо, а той да изглежда много знаеш по всички въпроси!!!!!!!Чингизе много ти личи стилът, моето момче!!!! Не можеш да никого да заблудиш ясно ли ти е?????

28.   Може веднъж от компютъра и веднъж от мобилния нет на телефона. Има и платени проксита, с които става, но не виждам смисъл.