Споделена история от Други

Как да разбера какво е гражданството му?
Здравейте!
Пиша тук, защото не знам кого да попитам за моят проблем и ще се радвам модераторите да публикуват историята ми. :)

Така по въпросът...
От известно време общувам с един човек (не само в интернет) той живее в друга държава, но имам съмнения относно това, че ми казва че е гражданин на тази държава.

Но аз знам, че ме лъже, тъй като всеки път, когато ще се прибира в България ми казва някакви абсурдни неща, от които аз разбирам че ме лъже, и че си идва за да си смени визата и т.н.

Не знам с каква цел ми казва всичко това, но по някакъв начин това ме притеснява.
Въпроса ми е дали има някакъв начин да разбера на коя държава всъщност е гражданин, за да му докажа, че знам за лъжите му.

Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете :)))

Коментари

1.   Хах, както имаше надпис в фейсбук ,,Ако искаш да чуеш интересна история напиши СМС на гаджето си- знам всичко, как можа". Може и да стане, знаеш всичко за гражданството му, как е могъл.

2.   Има начин...
ПИТАЙ ГО!

3.   А защо трябва да общуваш с човек, който те лъже?

4.   Миличка, две години от живота си подарих на един чужденец. Накрая той ме предаде абсолютно нагло и безочливо. Разбрах, че през цялото време е бил с мен с едничка цел да вземе европейско гражданство чрез брак. Чувствам се дълбоко обидена и ограбена. Не можеш да си представиш как ме галеше и целуваше как ме гледаше в очите докато беше вътре в мен....
разбра че съм пристрастена към него, направи така че да разбера че има друга и то не е една. А аз отказах да се оженя за него защото беше ужасно мързелив и нямаше пукнат лев....
мойта истария може би е различна, но е свързана с чужденец, лъжи и накрая моето огромно розочарование. Така че сама помисли..
Желая ти успех

5.   Ж29:
Не намирам аз добра идея да се доверяваш на чужденец, който не познаваш добре и отблизо, нямате общи познати, бизнес и т.н. Щом е чужденец, да си "виси" там, от където е. Не се поддавай емоционално и психически на майсторските му интриги!!!

Ще ти дам странен съвет, но повярвай ми ВИНАГИ действа! Колкото и да не ти се вярва ГЕЙ- и ЛЕС- средите са най-бързия, най-сигурния и най-точен начин да разбереш каквото и да било по света. Тези гилдии страшно много държат на членовете си, подкрепят се, поддържат се и МНОГО си помагат. А когато става въпрос за клюки, интриги за без пари, няма равни на тях!

Разбери колкото се може повече подробности за Него - къде точно работи, какво точно, как се казва Шефът му, как се казват колегите му. Същото направи и за най-близките му приятели.

Намери приятел - гей или лесбийка, по-възможност по-учен, по-образован и по-влиятелен в тези среди. Сподели му. Той ще потърси връзки. Навсякъде има българи, а тези с обратна резба са НАВСЯКЪДЕ. И полека-лека ще събереш достатъчно инфо за въпросния Човек.
Според мен, обаче, не бива да му се доверяваш!!!

6.   Само на мен ли ми се струва, че героят от историята не е чужденец, а българин, който е казал на авторката, че има гражданство в друга държава.
Авторке, включи се, за да поясниш.

Според мен, щом интуицията ти подсказва, че има нещо нередно, значи наистина е така. Не се сещам по какъв начин можеш да провериш, но така или иначе истината винаги излиза наяве рано или късно.
Може, например, да намериш подробно инфо как се придобива гражданство във въпросната страна и да го разпиташ той как го е получил. Ако започне да увърта или има несъответствия значи лъже.

7.   Благодаря Ви много за добрите съвети, аз нямам намерение и да се обвързвам с него просто не обичам да ме правят на глупачка и исках да му докажа, не съм тази за която ме смята. Но в крайна сметка не ми се занимава с човек, който постоянно се вкрава в някакви филми (ако мога така да се изразя) имам си достатъчно неща, за които да мисля. Благодаря Ви още веднъж:)))

8.   Вземи му IP-to И го провери... елементарно...

-Death_Blade ^

9.   8, аз мога да имам китайско IP, да не би да съм китайка?

Авторке, много време имаш, щом се занимаваш с такива глупости. Щом те прави на глупачка, защо не прекъснеш връзката си с него и не се концентрираш към нормалните хора в живота ти?
В крайна сметка, какво значение има гражданството, това не успях да разбера?
По конвенцията на ООН не може да има хора без гражданство, значи е поне българин, а защо се прибирал... не е твоя работа.
Да те светна обаче, хората си подновяват визите НЕ В ПОСОЛСТВАТА в България, а НА МЯСТО - в страната, за която имат виза вече. Виза в посолството се прави само веднъж.... но трябва първо сам да си излизал в чужбина, за да знаеш...

10.   Авторката:
9 Първо ти не можеш да ми кажеш дали съм излизала в чужбина или не и второ ще те посъветвам първо да се въздържаш от нападки към хората писах тук като очаквах адекватно отношение от хората, тъй като вече го получих проблема ми е приключен, така че следващият път не се прави на много компетентна, след като си запозната с това как стоят нещата можеше да кажеш нормално, а не веднага да нападаш. Не може да ми казваш кое ме интересува и кое не. Всички се правят на това, което не са но като имат и те проблем очакват очакват някой да им помогне....