Споделена история от Други

Явно само аз смятам за егоистично умишленото ставане на самотна майка
Четох онази тема, че жена, която нямала късмета да срещне подходящ мъж, искала да забременне от донор и сама цял живот да си отглежда дете.

Не ангажирам никого с мнението си, но лично за мен това е егоистично. Разбирам желанието на всеки човек да стане родител и даже адмирирам, но умишлено да обричаш дете да е полусирак от раждането му, не го разбирам. Не казвам, че жената няма да си гледа добре детето, но това, което ме изненадва, че никой, ама никой не го сметна за егоистично. Да, съгласен съм, че не е по-добре детето да има майка и баща отрепки, но и това не мисля, че е много редно. Съгласен съм и, че няма гаранция, че някой родител няма да умре впоследствие, но това вече е съдба, а не зорлям да правиш дете сирак. Поне да си осинови, за да спаси сираче и за него ще е по-добре да расте само без баща, отколкото без майка и баща, но да направиш дете с ясната идея, че то ще е без баща, само защото на някого му се е приискало да е родител... Пак казвам, няма лошо да си родител, ама да е с нормално семейство. Така ебз баща на детето ще му повлияе много в живота, вероятнои ще старада, ще се комплексира от другите деца, които имат бащи, може би ще се чувства и виновно и незаслужаващо.

Сега ще настърхнете, но за мен това е като двама гейове да си направят дете. Същите доводи важат тук - детето никой не го пита дали иска да има двама бащи вместо майка и баща, не мисля, че ще се развие правилно предвид, че е доказано, че родителските фигури. Но разбираш ли на гейовете им с е доиграло на баща и баща и дай да съсипем някое дете. Да, не е пдо-обре да са родители алкхолици или децата да растат по домове, но поне да си осиновят и те, вместо да правят ново дете. Поне да се избегне оставането на едно дете на произвола на съдбата.

Не знам, но малко извратено започва да ми сатва всичко. ЩОм никой не е съглсен с мен, явно аз съм задръстения.

Коментари

51-80 от 80

59.   Всяка тема някак си се изражда в това колко готин и колко неоценен от лошите жени е Кифляка.
Ейй, много лоши тия жени беее, тц, тц, тц...

61.   57 и 58, както се казва в една стара интернет поговорка: "Потребителят адреса си мени, но стилът на писане - никога". И какво си мислиш, че ще постигнеш - ще ме уплашиш ли? Хахаха
Много ме е срам, да, но за теб ме е срам, че ти се налага да прибягваш до манипулации в анонимен форум. Не можеш да се защитиш сам като мъж, а само чрез "други потребители". А аз съм жена и стоя сама и се защитавам сама. Забележи, не само тук, но и в живота, което е далеч по-важното... Има да чакаш извинение от мен. До второ, трето и т.н. пришествие. Чакай си, ако си нямаш друга работа... Типично за нарцис - когато бъде разкрит, обвинява другия в лъжа и прехвърля върху другия всички отрицателни качества. Тази пиеса съм я гледала...ехеее

А когато излизам навън, излизам, за да свалям гадженца. Нямам нужда от теб да ми светиш. :)))
Няма как да съм онази потребителка от онзи форум, защото не бих излязла на каквото и да е с теб. Разстоянията ги меря с маршрути в maps bg.

62.   58, не съм 55 но мога да ти кажа че грим ( спирала и гланц за устни) сложих последно преди 2 години за сватбата на моя приятелка. На 40 г съм за справка. Също така не ползвам боя за коса и лак за нокти ) без цвете на случай). Половината жени които познавам са като мен.

63.   Номер 59, оплаквай се за израждането на израждащите жени в темата, които нямат доводи по темата и в безсилието си целенасочено бълват пепел и жупел по мой адрес, тъй като не им е удобна истината в моите редове, където лесно разпознават себе си.

Номер 61, човекът, написал мнение номер 58, е друг мъж и за пореден път грешиш, като отправяш правиш някакви намеци, че уж съм бил писал от името на други потребители.
Ти бързо си намери извинение да не броим заедно гримираните и негримираните жени из Главната, както и ръста на татковците и на обвързаните мъже по улицата редом до жени, защото те хвана страх как веднага ще бъдеш разкрита и всичките ти лъжи в мненията ти ще те направят още повече за смях. А особено това за грима е такава измислица, че не зная как ти хрумват изобщо подобни неща. Дори и сред ученичките най-малко половината са с грим още от 15-годишни, а сред жените това се отнася за почти всяка. Жените неслучайно са луди по всякакви гримове и други похвати за изобличаване на истинския си външен вид и скриване на несъвършенствата си, тъй като не се харесват какви са в действителност и не искат да се показват така на улицата. Не прави грешката да го приемаш като "обида", защото е само и единствено писане на самата истина. Много малка част от жените в детеродна възраст не носят грим и смешното в случая е, че в редица други теми жени пишат злобнички подмятания по адрес на чужденките, че те не се гримирани и не били поддържани, докато според нашите съфорумки българската жена не излизала от вкъщи без грим и това я правело поддържана и красива. Ако ще спориш по този въпрос, спори с другите жени в този форум, които твърдят точно това за гримирането на българката. С мен е излишно да спориш, защото ти написах вече как лесно ще се установи истината: излизаме редом един до друг (без да се мислиш за лъжица) и обикаляме поне 10 км из града, съпоставяйки кое как е в действителност, за да няма още измислици-премислици от твоя страна.
Навъртеният ти километраж със свалени от теб "гадженца" (въпреки, че по твои твърдения си стоиш сама) не ме интересува и не зная с каква цел го афишираш тук в обръщението си към мен, сякаш е нещо за хвалене. Що за жена е тази, на която ѝ се налага да сваля мъже и въпреки това пак си стои сама?! Ти към самотните майки от тази тема ли спадаш, или дори не си раждала все още поради погрешните ти избори на мъже, негодни за семейство?

Номер 62, за кое населено място се отнасят твърденията ти? Дори и в моето село всички жени на около 40 години се гримират в една или друга степен и боядисват косите си, а пловдивчанки - още повече. Всъщност, жените точно при наближаване на 35-40 години си поставят все повече грим, така че думите ти звучат някак необичайно за България.

- Кифлоприземител

64.   "Типично за нарцис - когато бъде разкрит, обвинява другия в лъжа и прехвърля върху другия всички отрицателни качества. "

Всичко това можеш най-преспокойно да го кажеш за себе си, защото важи не за мен, а само за теб. Ти обвиняваш другия (мен, №58) в лъжа, докато всъщност ти самата лъжеш и си измисляш глупости за мен, за да изместиш фокуса на внимание от себе си върху мен, което е безкрайно подло, долно и нагло от твоя страна. Ти обвиняваш мен, че съм уж 57 и съм се защитавал от друг адрес (което НЕ Е вярно), а аз съм си наистина друг потребител, и нямам нищо общо с 57, просто имаме еднакви разбирания, и аз съм съгласен с него за много неща. Толкова ли ти е трудно да повярваш, че има и други мъже, които мислим като него, че навсякъде ти се привижда все един и същ потребител? Осъзнай се, Кифлоприземителят винаги се подписва когато пише, и никога не се крие. Няма защо да те е срам за мен, аз съм си много добре. Ти вземи се погледни себе си, че е очеизвадно, че освен от патологична склонност към преувеличаване, лъжене и измисляне, явно страдаш и от класически симптоми на параноя, което си е за посещение при специалист.

65.   63, ти за неизроден ли се имаш?

66.   63 от 62

Вчера в Капана 99% от момичетата бяха с кецове ( равни подметки). Едва всяка втора имаше по лек грим (червило, гланц, или спирала). Не видях нито една "китосана" с изцяло покрито с грим лице.
Българките стават все по натурални ( подобни на западноевропейските жени), което е добра тенденция.

67.   Към мнение № 63.
Това, че някой не е съгласен с мнението и не споделя мирогледа ти, не значи автоматично, че лъже. Не можеш да обвиняваш някого в лъжа, само защото не е на твоето мнение. Ти виждаш света и нещата от живота много изкривено. Виждаш само онова, което е удобно на егото ти да види, за да си измислиш всевъзможни оправдания.

Няма да изляза на разходка с теб, за последен път ти го пиша. Вървя редом само до слаби дългокоси момчета. Деца засега нямам.... Като видиш готина мацка с дълга коса и до нея подобно момче - аз съм, с гадженцето.

Към мнение 64.
Повярвах ти. Ама друг път. Личи ти, че "не" си същият човек. :)))
Не можеш нито да ме сплашиш, нито да ме убедиш с обидите си. Продължавай да се самонавиваш. Още повече се разкриваш, но не можеш да го осъзнаеш.

68.   От 64 до 67: никой не се опитва да те "сплаши", успокой се. Вкарала си се във някакъв твой си филм и не можеш да излезеш от него, и да прогледнеш реалността. Вярвай си, че всички мъже, които не са на твоето мнение са един и същ човек колкото си искаш, параноята и превиденията ти не ме засягат, само че не си ги натрисай на хората. Ти не осъзнаваш, че колкото повече ми отговаряш, толкова по-смешна и жалка ставаш. И кога ти оставя време да вървиш редом до тия "дългокоси момчета", като по цял ден стоиш тук и ми отговаряш?

69.   Авторе коментарите надминаха 60, и реших че вече и аз мога да кажа мое мнение, вече се престраших. Нарочно не четох коментарите за да не си повлияя на сегашното мнение.
В хилядолетията назад винаги жените са отглеждали поколението и днес също в 99,99% случаи е така, мъжете или със седмици са били на лов, или са били на война, или са работили далеч от дома пасейки овце чак до беломорието, както днес се случва с децата на всички мъже работещи в чужбина или работещи в друг град.
Човешките индивиди, са все по лесни за отглеждане с наличните стоки на пазара, които подпомагат отглеждането, памперси, пюрета, занимателни играчки и т.н. От там нататък проблемите са два финансов и психически, жената чиято тема си чел вероятно няма финансовия проблем, а психически много рядко има деца, които да попаднат на двама здравомислещи родители и да достигнат пълнолетие без психо травми. Вероятността дете да се роди в такова семейство е много малка, затова е по добре да се отглежда при един родител. Ако тази жена е психически лабилна и има мъж, баща на детето, е по вероятно той също да е лабилен и детето да бъде тормозено психически от двама родители и пак гледано само от нея, така че тя с намерението си да отгледа сама дете по скоро спестява на детето половината психически травми. Ако сега си против тази жена да има дете, би трябвало да си против всички мъже работещи далеч от дома и децата си и би трябвало да си против да се дава право на развод на семейства, които имат деца. Трябва да задължиш всички родители да са доо децата си, но няма да ти се получи.
Никога, никои родители не са питали децата си дали те искат да бъдат въобще родени, камо ли да ги питат, дали искат дадени хора за родители. Обикновенно при раждане и преди това, децата са толкова малки и неосъзнати, че нито да ги питаш, нито да могат да ти отговорят. И аз не знам защо не можеш да питаш едно дете иска ли да се роди и харесва ли те за бъдещ родител, но със сигурност знам, че ти не си питал твоите деца, и няма да питаш бъдещите си деца или поне няма да получиш отговор, дали искат да се родят и дали искат ти да бъдеш един от техните родители. Ще ги направиш и родиш без да са ти подписали декларация за съгласие пред нотариус.
Колкото до мислите ти за "правилно" развитие, те са ограничени от твоите страхове. Аз също съм против да се разреши на гей двойки да бъдат родители, но моето мнение се гради на това че те не могат да си създадът биологично дете и поне един от двамата, ако не и двамата няма да имат биологично генетична връзка с детето си. От там такова разрешение би увеличило броя на осиновяванията и съответно да увеличи броя на отнети от биологичните им родители деца и дадени за осиновяване без съгласието на биологични родители, ще стига въпроса до пари и корупция. От друга страна хора, които не са биологично свързани с детето, колкото и да обичат деца не могат да обичат като биологичен родител който е правил детето с желание и надежда и е чакал да се роди. Затова не искам да могат да имат деца.
Господ и/или природата си знае работата и е дала възможност как да се правят деца и кой да ги отглежда поне в началото с кърма.

70.   Еми то няма нищо, което да не е егоистично. Егото ни помага да оцелеем в тази реалност. Пък и дори да имаш съпруг и добър дом никой ти гарантира, че утре няма да останеш на улицата без една стотинка. Не бива да се съдят хората. Всеки има свободна воля и има право да я упражнява. Като не ти харесват гейове, които осиновяват деца или самотни майки просто не се занимавай с тях - лесно е. Аз така и не мога да си обясня защо хората толкова обичат да си врат носа в чужди работи, вместо да се занимават със собствения си живот. Другите не са твоя грижа.

71.   70, то всичко в някаква стеен е егоистично, но има спектри. Когато личното ти щастие не пречи на другите, не е проблем да го гониш. Но когато опропастяваш невинни животи за лично щастие, вече не е морално. Понякога дори това лично щастие е измамно и си мислиш, че проблемът е другаде и ще го решиш по еидн начин, а то изобщо не е това начина. И вместо да се осъзнаеш и да решиш какъв е истинския ти проблем, ти просто запълваш някаква празнина изкуствено, без реално да решаваш проблема си, при това го правиш за сметка на други хора. Ей това вече е най-висшата форма на егоизъм и неосъзнатост.

Така че грешно е схващането, че щом така или иначе всичко е егоистично, едва ли не всичко ни е простено. Има егоистчно и егоистично. Има егоистично, което е добре и за другито, има и егостично, което погазва всякакъв морал.

72.   Така е - има си спектри, но те са лични, както е личен и моралът. Например за мен това да съдиш други хора, които не познаваш и то за нещо, което не те засяга лично е много по-неморално и отвратително, отколкото желанието на една самотна жена да си роди дете.
Както 69 много добре е казал - майката (без значение омъжена, самотна или гей) не е питала детето дали иска да се роди, а пък това дали ще е щастливо зависи от много повече фактори от твоите лични разбирания за двама родители от различен пол. Ако някой толкова се е загрижил за егоизма и за правата на останалите по-добре ще е да нападне истински престъпници, които например отнемат човешки живот. Но дори и това няма да промени фактите, а те са че престъпления винаги ще има, егоизмът е причина за нашия прогрес, а общ морал няма. А ако има обществени норми, които масово биват налагани това се нарича диктатура - раят за некадърниците, които просто обичат някой да им казва какво да правят и как да мислят.

73.   72, лично, лично, но няма право да засяга други хора. За мен пък не е възможно едно дете да расте без баща, без да има последици и тя няма право да му го причинява. Не съм съгласен, че нямам право да съдя. Ако касае други хора имам. Ако някой измами друг човек, имам право да съдя, макар че не ме каса е лично, защото това вече не е негова работа, а ощетява трети лица. От моята гл. т. това е същото, защото тя умишлено и от егоизъм ощетява едно дете. Казвам го като човек, израстнал без баща. Ако не си израстнал без баща и не си усетил какво е, лесно се жертва чуждо дете. Отделно че това моето не е навлизане в чуждото пространство, а просто споделяне и изразяване на мнение. И на това ли нямам право? Аз не и казвам лично на нея "не си раждай дете". Аз го обсъждам с хората и ми е интересно и тяхното мнение.

75.   И мен не ме радват тези "модерни" истории, защото това цели само деградация и разпад на нормалното семейство, обаче има и друго. При този материал няма как да е по друг начин. Половината връзки се разпадат още докато детето е бебе, накрая полза от мъж никаква и цял живот се съобразява с него жената и за една мизерна издръжка се моли като просекиня. Тия, които остават заедно обикновено жената търпи много, защото няма къде да отиде, слугува на някой търтей, работи, сервира му докато той се написва, курварства играе комар и я ступва профилактично. С тия мъже какво семейство, жената е 100% прецакана и накрая пак самотна майка.

76.   И аз се реших на тази стъпка. На 34 съм и нямам време да чакам на някой да му дойде кефа от г. за и да реши че е готов. Като имам пари защо да отлагам? Като няма м'териал така ще е. И все повече ще са тези случай. Докато детето порасне и тръгне на училище след 7-8 години вече ще е нормално. Така ще е вече - самотни майки с деца от донори и бездетни мъже.

77.   76, стига сте ревали и сте се оправдавали жените, че нямало матЕриал. Материал има, само че вие налитате все на скапания, и то все целенасочено, без никой друг да ви е карал. По-нагли, безочливи, безчувствени изроди от вас няма. Само вие сте толкова жестоки, безжалостни, безпаметни и злокобни, че да сте готови НАРОЧНО да опропастите целия живот на собственото си дете, в името да си угодите на вашия си егоизъм и алчност за пари и материални богатства. На такива като вас трябва да им се изваждат детеродните органи, за да не могат да обричат никое дете повече на нещастие и мизерия цял живот, и да го мъкнат по домове и сиропиталища, без да има свой собствен дом. Като искате да курвеете - курвейте си на воля колкото си щете, ако щете и проститутки станете, НО В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ЗАМЕСВАЙТЕ ДЕЦА във вашите долни схеми за лесно уреждане в живота!!! Те с нищо НЕ са заслужили, за да ги завличате в блатото на вашата си мизерия и нещастие, и да страдат заедно с вас заради ваш личен избор, който НЕ те, а само и единствено ВИЕ сте си направили! И не забравяй, че донорите на сперма не падат от небето, а също идват от мъже, така че следователно мъжете, които са били дарителите на сперма не са бездетни, а СЪСдетни и тези деца, както и твоето също си имат биологичен, макар и анонимен БАЩА, с който завинаги ще си останат свързани, колкото и дане ти се иска!

79.   Кое е лесно? Масово българския мъж е голчо, дето чака на готово. Какво може да предложи на една жена? Пиянкк, курвари, комарджии, откачалки и лежали по психиатрията. Зорлем 1000 лева да изкара и то в най-добрия случай. До 40 живее при маминка, чака си слугинажа и търси нов гостоприемник да му прислугва, че маминка не е вечна. Естествено знае че не е нормален и се преструва няколко месеца, та да върже някоя нещастна женица
Понеже си знае, че никоя няма да търпи паразит и голчи, дето няма нищо зад гърба си, че и с претенции бърза да я заплоди, че да не ниже да мръдне жената. После си показва всички магарии накуп, жената кое по-напред - дете ли да гледа, изпълнения ли да търпи? Голчо ляга и си зяпа телефона, лочи всвка вечер, пари не дава, мрънка, църка и сумти. Злобни сте, защото знаете че вече жените взеха да се усещат и не искат български сопиливец. Няма и са искат, то си е 100% в ущърб на жената.

80.   Всеки, който иска да има дете е егоист, още повече пък този, който знае, че ще обрече детето си на мизерия, труден живот или ще трябва да търпи ужасния му избухлив характер. Да искаш да имаш дете като самотна майка като изначална идея е вид нарцисизъм и егоизъм, а като реализация на идеята - висша степен на глупост и мазохизъм.
Не е много по-различно от фикс идеята да имаш дете и да се хванеш като удавник за сламка за първия срещнат/ първата срещната, който/ която има същата нагласа в момента. И ето ви на - след 2-3, максимум 5 години - разведени или разделени, ако сте от онези, които се мислят за модерно, като създават извънбрачни деца.
Изневеряващите, които зарязват децата си заради друга/друг са още по-големи егоисти, но за тях трябва да се пусне отделна тема.
Няма да оправиш света, затова вместо да нищиш кой-какъв егоист е, се научи как да проявяваш здравословен егоизъм, че в този свят на егоисти, без никакъв егоизъм се оцелява много трудно.

81.   Пиша ви като самотна майка.

Трудно е, но не и невъзможно. Защо станах самотна майка ли? Ами защото бащата на детето ми реши, че ще си прави авантюри зад гърба ми. Може би трябваше да седя с него, защото, видиш ли, синът ми ще стане обратен без баща, така ли? Мне.

Моят син не е станал обратен. Напротив, популярен е сред момичетата. Има си прекрасна приятелка - възпитано и умно момиче. Що се отнася до "бащата" - той не е чувал детето от 10 години. Има как да се свърже с него, просто не иска. Това ли трябва да е модел за подражание? Точно този човек? Неговите родители се интересуват от детето 100 пъти повече. А той си развява задника наляво-надясно и хич не му е.

83.   Етичният проблем за автора е, че майката знае, че бащата на детето няма да участва в отглеждането му, и въпреки това решава да го направи. Абсолютно всички жени имат деца, въпреки че знаят, че не могат да им осигурят оптимални условия за развитие. Може да се направи аргумент, че е егоистично да правиш дете, ако нямаш високи доходи, например. Или ако не си в перфектно физическо здраве, защото това се отразява на здравето и развитието на детето. Или ако живееш в България, защото има страни, които са по-развити по разни критерии. Да кажем, че на база на някакви данни, се стигне до извода, че за детето ще е най-оптимално да се роди в Дания например. Съответно, ако една жена не може да се премести да живее и да роди там, значи е егоистично да става майка. Ако си търсим причини да забраняваме на хората да стават родители, може да намерим много. Междувременно демографската криза се задълбочава, изчезваме като нация и сме нещастни.

84.   Поредната тема "Български женомразци в действие".

85.   Майката е една. Баща може да е всеки. Майката може да направи така, че липсата на баща изобщо да не се усеща. Ясно е защо ти е криво. И аз да бях момченце и на мен щеше да ми е криво като гледам как жените стават все по-независим Чакам оня с изобретенията да дойде след моя коментар.

86.   A защо просто не схванем, че чуждият избор и живот не са наша работа и не държим собственото мнение за себе си, ако не ни питат изрично?

И самотните майки, бащи, гейове и т. н. могат да се възмутят на автора, нали? Защо и как някои хора решават, че тяхното е единствено нормалното и различното е лошо? Доста тесногръдо.

Няма как да знаем със сигурност какво дете и от какво семейство как ще порасне. Гаранция никъде няма. Личният живот на родителите не е работа на децата им, тях трябва да ги интересува какви качества на родител имаш. Това, че двама души се търпят привидно не означава, че вкъщи не е ад. Или че гейовете, които обичайно са с интелект доста над средния, няма да възпитат дете с интереси. Или че самотната майка няма да срещне по-подходящ мъж от бившия, който може да се води на хартия баща, но не го търси да си гледа детето.

Интересното е, че за самотните бащи, или мъже без семейства няма такъв негативизъм и ровене, размахване на пръст. Някак се приема нормално, даже им се възхищават колко са силни, самостоятелни и прочие. Жените и гейовете обаче са огромен проблем..

87.   85, бащата също е само един, и не може да бъде заместен от никой друг мъж. А майката колкото и да се пъне, не може да се прави на баща и майка едновременно, това просто не е по силите й и това рано или късно се усеща от детето/децата, колкото и да те е яд. Аз бях написал един много дълъг и съдържателен коментар, в който много хубаво нахраних такива нарочно ставащи без нужда самотни "майки", но естествено не ми го публикуваха, защото беше "неполиткоректен" и "женомразки" (с критика към жените). Ужас. Вече дума лоша да не посмееш да продумаш за тия жени, за тях като мъртвите или с добро, или с нищо...

88.   87, позволи ми да не се съглася с теб.

Моят биологичен баща е пияница и комарджия. За последно го видях, когато бях на 7. Затова пък, моят пастрок го замести достойно и ме научи на всичко, което трябва да знае един мъж.

Майката винаги е една. Баща всеки може да стане, но за да стане "татко" се изисква доста повече от сперматозоиди.

89.   87. Такива са фактите. Дали на мъжете им харесва или не на никого не му пука. Дете без баща е полусирак. Дете без майка - кръгъл сирак. Майчината любов е безгранична. И това се знае от векове. Затова класиците пишат "Майце си" или "... ти два пъти ми майка беше... " Това че си дарил сперма не те прави баща. Винаги може да се намери по-добър баща от теб. От майката по-свято няма. Точка.

90.   88, твоят баща си е твой баща, не можеш да съдиш само по него за всички мъже. А защо не казваш за безотговорните майки алкохолички, наркоманки и разпоретини, дето пращат децата си по домове и сиропиталища, за да не им пречат на курвенския и свободен животец? Или гледаме да очерним само мъжете, а жените да изкараме светици? ! Майката била една. Пълни глупости. Айде стига с това идеализиране и поставяне на майката на пиадестал, и всяческо оплюване и омаловажаване на бащата. Майката също не е незаменима и подлежи на смяна, в случай, че е боклук и не става за такава. Да изходиш (да не казвам другата дума, че няма да го публикуват) едно дете не те прави автоматично негова "майка", ако ти така си мислиш. Това дете трябва да го храниш, поиш, да го отгледаш качествено, да му купиш дрехи, обувки, учебници, да го образоваш, за да му осигуриш добър стандарт на живот, не е достатъчно само да го изходиш, за да се наречеш негова "майка". Има такива невъзможни женски отрепки и боклуци, удостоени с честта и привилегията да родят дете, че просто си нямаш на идея. Има "майки"-убийци, дето са ЗАКЛАЛИ собствените си деца с кухненски нож, тях защо избягваш да ги споменеш?? Ааа да, верно, за да поддържаш "добър имидж" на жените, ама нещо не ти се получава!

91.   Авторе, желанието да имаш дете само по себе си е вид егоизъм.
Като се има предвид колко души се развеждат и в крайна сметка децата пак са при единия родител.
Тези деца имат баща, но не го виждат.
Почти същото е и при разведените.

Авторе, гледай си собствения живот и не съди другите.

92.   Жена използваща мъж само да забременее е равносилно на мъж, който изнасилва жена.

Нямам какво повече да добавя.

51-80 от 80