Споделена история от Други

Форматът на този сайт има нужда от подобрение
Здравейте, първо, много се радвам, че все още има хора, които споделят тук (последно влизах тук преди около 7-8 години).
Та, времето минава, но оплакванията ми остават същите. А именно- коментирането/четенето на коментари под някой въпрос е много мудно. Това идва от факта, защото няма опция да се отговори на коментар (нишка, както е в реддит/туитър). Чета отгоре-отгоре, после номер еди-кой-си отговаря на номер-еди-кой-си, трябва да се връщам, да свързвам и т. н. Изисква се МИНИМАЛНО усилие от мен да следя дискусията, но съм изключително мързелив човек. Знам, че оплакването ми звучи меко казано глупаво, но това ме кара да дропна сайта тотално.
Само аз ли се дразня? Някой друг съгласен за ъпгрейд? Има ли някакъв начин да се запази анонимността, докато форматът стане по-лесно усвоим?
Ако никой друг не се дразни, няма проблем, просто няма да влизам повече. Но ми харесва да виждам българска платформа, където можем да проведем дискусия, главно заради спокойствието, което анонимността дава.

Коментари

1.   Аз пък не обичам 1000 коментара с цитати вътре, препратки, поле в поле и т.н. Точно това ми харесва на този сайт, че е опростен и семпъл без излизшни лиготии и накачулени истории. Гугъл да не би да е много сложен и функционален. Има си едно поле с два бутона точно толквоа колкото ти трябва - просто, лесно, конкретно.

2.   Сакън, не пипайте. Работи си без проблеми на всякакви устройства. Аман от реформи.

3.   2, те па като са се разпипали...

4.   Трябва да се направи нещо с тези звезди, че да се развали играта на дъртия звездоман.
Иначе и на мен си ми харесва в този си вид сайтчето.

5.   Остави го да се радва на звездичките като малко дете по Нова Година. :)))

6.   Авторе добре ли разбрах? Ти по принцип не влизаш в сайта, влизаш на 7-8 години веднъж, но искаш сайта да се промени, за да не спреш да влизаш, хм.
И аз мисля нещо подобно за телевизията, не гледам телевизия, пускам телевизора, веднъж на година, но мисля че трябва да променят предаванията, ако не го направят, няма да пусна телевизия повече.

7.   Този форум се е съхранил толкова години и е печеливш от рекламите именно поради самия формат, който го различава от останалите форуми.
Проблем е по-скоро това, че от около година насам често зарежда много бавно, а понякога е дори недостъпен. Случва се и при писане на мнение долу да липсва полето за поставяне на отметка с цел потвърждение, че не пише робот, което практически прави невъзможно човек да остави успешно мнението си. Дори и в момента това поле липсва и се налага да запазя текста си и да пробвам да пусна мнението си по-късно.

- Кифлоприземител

8.   От автора до 6:
Исках да споделя мнение като пришълец, който при друг формат би останал. Предположих, че може и ежедневните посетители да имат същите оплаквания. Щом не е така, довиждане, всичко хубаво. Радвам се, че поне на повърхността излизат други проблеми, които Н7 е споделил.

9.   Така и трябва да бъде. Никакви нишки, четеш всички коментари до един. А не само тия които на теб ти допадат. Не стига, че тука е пълно с консуматори-търтеи дето само четат и се спотайват и нищо не коментират, а обират облагите от информацията, ами и с претенции за диалози в прозорци. По скоро този сайт трябва да се направи недостъпен за такива търтеи-космуматори-шушумиги-тарикатчета, а да могат да имат достъп само тези които коментират в него. Не е честно и редно да им пълним гушите на такива. Да се направи като сайтовете с торентите-теглиш, но не сиидваш ли заедно с това, изгаря ти акаунта и достъпът ти до съдържанието е блокиран.

Чорбаджията на курникът

10.   Собствениците отдавна са за...ли сайта, поддържа го модератор, който няма нито желанието, нито мотивацията да го надгражда.

Мод: нито възможността.

11.   Напротив, супер е така. Това с диалозите в нишки е отвратително и ме отказва изобщо да чета темата. Днешните хора ги мързи и нямат мотивация даже да гледат - щом да си плъзнеш пръста за да прочетеш горното мнение е такова усилие за теб, че чак тема си пуснал.

12.   Всеки със супер изисквания, ама освен това иска и да му е безплатно - е, как да стане?

13.   На определени потребители мненията и коментарите винаги се публикуват, без значение какво съсдържат! А на нас, другите, често ни се трият коментари, които не са обидни. И се трият на поразия.
Сайтът вече е едно доста неприятно място.