Споделена история от Други

Помощ как да спра мастурбирането
Здравейте искам помощ , имам проблем незнам как да спра чики*т мастурбирам или ден , или през ден просто се опитвам да, го спра ама няма успех. пред стоятми матури за 7клас трябва да се , фукосирам върхо ученето, но мастурбацита ми пречи моля ви за помощ!

Извинявам се предварително ако има . право писни грешки
благодаря предварително.!

Коментари

1.   Са си представи да беше момиче. Щеше с лекота да купиш комисията на матурите с по една ц*ца. Моли се да те оценяват застаряващи лелки, че с тоя правопис мастурбирането ти е най-малкият проблем.

2.   Здрасти мъж на 32 . Не дей да ги спираш. Аз правя чикий от 14 годишен. Има време за чикий и за учене

3.   Е*ати правописните грешки,е*Ати чудото хд

4.   Пиша ти от позицията на човек преминал през абсолютно същото: 1-опитай се да прекарваш възможно най-малко време в интернет,2-намери си някакво хоби(по възможност включващо физическа активност),3-NoFap(даваш си дума 30 дни а може и повече ако можеш никакво порно и разголени жени в соц.мрежите)останалото е воля и инат,успех!!!!

5.   За сетен път ми прави впечатление, че има обратна зависимост между либидо и грамотност.

6.   Жена съм, мога да ти бъда майка.
Не смятам, че мастурбираш много и че трябва да го спираш. Ако спреш, съвсем няма да се концентрираш. Имаш сексуална енергия, която трябва да иде някъде. Не изпитвай вина. Въпросът е, да не висиш непрекъснато в порносайтовете и да зацикяш в темата. Трябва да имаш и добро физическо натоварване през деня- дълги разходки на въздух или фитнес.
Успех на матурите!
Правописът ти е кофти, наистина.

7.   Не можеш да спреш мастурбирането освен ако не се кастрираш, но не го препоръчвам това.

8.   До 6 като си жена, която да му бъде майка къде изобщо се бъркаш да му даваш съвети?
Точно щото тая енергия трябва да отиде някъде, а не да се пилее. Или правиш секс и деца или не се празниш на килима.
Ако няма секс, фитнес и учене, а не да платиш по цял ден

9.   Приятел, няма отговор на този въпрос, който не само ти се питаш ; ) . Решението му ще ти определи живота - добре е да знаеш, че порното ти уврежда мозъка с прекалено много допамин - ако имаш някоя заожена патология в семейството, може да се прояви с порно. Най-добре го прави без порно. Самото мастурбиране ти изтощава жизнената сила, според всяка освен Западната медицина, но никой не може да го спре това - естествен е стремежът за тия неща. Но ако го огратичиш, ако си построиш бент, ако си развиеш волята, ще може тази енергия да я канализираш другаде. Има един психоаналитик, който не бива да четеш още, защото е циничен, Фройд, но той го нарича това "сублимация" на сексуалната енергия. Според него цялата култура е базирана на отказа от секс.л, на жертвата. Арнолд Тойнби, друг историк, казва същото, като проследява краха на цивилизациите със сексуалните порядки и липсата им.

Успех на матурите!

11.   Жена съм, мога да ти бъда майка.
Не смятам, че мастурбираш много и че трябва да го спираш. Ако спреш, съвсем няма да се концентрираш. Имаш сексуална енергия, която трябва да иде някъде. Не изпитвай вина. Въпросът е, да не висиш непрекъснато в порносайтовете и да зацикяш в темата. Трябва да имаш и добро физическо натоварване през деня- дълги разходки на въздух или фитнес.
Успех на матурите!
Правописът ти е кофти, наистина.

Благодаря ти за съвета !
Ще работя върху право писа

12.   Са си представи да беше момиче. Щеше с лекота да купиш комисията на матурите с по една ц*ца. Моли се да те оценяват застаряващи лелки, че с тоя правопис мастурбирането ти е най-малкият проблем

Xd

13.   За сетен път ми прави впечатление, че има обратна зависимост между либидо и грамотност.

Смисъл?

14.   Когато човек е жаден, пие вода,
когато е гладен, яде храна,
когато му се прави секс, прави секс, а не пие вода. Това е естеството на нещата. То идва от природата, не от дървени философи, дето лежат на сянка под някоя круша и дават акъли.
Човек, който няма хормони, не му се прави секс,
човек, който няма апетит, трудно ще се насили да яде нещо.
За жажда и глад не изпитваме вина, но ако имаме либидо-трябва?!
Момчето не вреди на никого, за да го упрекваме. И, то ще порасне, както другите мъже да пораснали.

15.   Братле, аз съм на 31. Аз от 11 годишен си смилам от чикии. Да, пречи доста. Затова спасението е, да си максимално ангажиран с физическа дейност.

16.   На тая възраст едва ли ще ги спреш, но поне може да ги намалиш драстично. Тогава ще се почувстваш по-добре. Избягвай да гледаш голотии, порното напълно го изключи. Концентрирай се и гледай постоянно да си зает с нещо, да не безделничиш. Безделието води до униние, а унието до мисли за самозадоволяване. Малък си, но вече си в пубертета. Време да обърнеш внимание на момичетата. Почнеш ли да контактуваш с тях повече, ще ти изчезне поне на първо врем и жеалнието за самозадоволяване. Влюбиш ли си, съвсем ще изчезне.