Споделена история от Други

Възраждане + ДПС = ВНЛ
Не ви ли казах, че Възраждане е част същия проект, като Волен, ДПС и Валери? Едно време Волен спасяваше ДПС със златното си пръстче, ето че и на Копейкин пръстчето се оказа златно. Гласувайки за тези "националистически" партии, гласувате за ДПС.

А Славито уж много рупта срещу ГЕРБ, а се оказа, че пърдят в едно гърне.

Коментари

2.   Егати плоското мислене... Те и ПП и ГЕРБ на 90% гласуват по един и същ начин, тва какво означава???

3.   Що за тъпо умозаключение? Щом и аз съм против това правителство, значе ли, че и аз съм с ДПС и ГЕРБ? Това ли е най-умното което измислихте?

5.   вГъзраждане са съветски гниди, а ДПС е етническа партия на руския агент Доган. И едните и другите са вредни за България. Фактът, че ИТН на гологлавия чалгар, герберопитеците на тиквата, копейкин и дпс се гушнаха, говори, че това правителство и това управление, здраво ги е онодило и са им спрени схемите и далаверите. Схемите на герб-дпс бяха пословични. Сега им пресъхна потока от кражби. Браво на Кокорчо, наистина здраво им го нацепи!!!

7.   Кирето да си коригира приказките и поведението към Русия и няма да има проблеми в България и да управлява. Американците да си дадат сметката че ако го инструктират да бръщолеви срещу Русия това ще му събори столът. Всички други партии са избор между трън и глок и там нещата са направо стряскащи. Костадин говори правлините неща и има хъс, но то не е защото го е грижа за България, а защото го е грижа да вземе властта и за това ги говори, това е само средство. Но вземе ли я, това средство няма да му е нужно повече и ще забрави за него тотално, както забрави още преди да я е взел даже като гласува в един глас с ДПС в името на интересът си.

9.   След тази война, малко трудно може да има положително отношение към Русия, независимо дали купуваме газ. Путин компрометира Русия за поне 10 години напред. И, то, я компрометира в очите на най-важното население- европейското. Като се има предвид, че Западът никога не му е вярвал, сега той потвърди тяхната правота.

11.   Това са пълни глупости! Ако следите Възраждане от самото начало ще знаете, че няма как НИКОГА да направят коалиция с тези две партии - ДПС и ГЕРБ. Та те дори бяха едни от първите, които организираха протестите срещу мафиотското управление на Б.Б. през 2020 година. Това, че Киро се прави на жертва и говори глупости по медиите не значи, че трябва да вярвате. Доста хора се подлъгаха заради този човек, който доказа, че може да предаде и дори най-близките хора до себе си - семейството! Предаде жена си и децата си! Човек без морал и достойнство. Ако този продължи да ни управлява очаквам да се случи същото и с нас (вече се случи по някои въпроси) - не ни трябва такъв ПРЕДАТЕЛ!

13.   Тролове, четете сайта биволъ, който още 2018 разкри кои са бъдещите руски протежета след провала на Волен, винансираха ги през внештъгровскбанк, в Царево имаше нелепи оранжеви билборди на един хубостник като копейкин, но явно се оказа по-нискоинтелигентен, защото му спряха финансирането, остана само Костадинов.
Ще ви питам следният въпрос. Всеизвестно е, че Путин финансира опозиционни, анти-европейски партии във ВСИЧКИ европейски страни. Това е стара, класическа тактика. Е, кого финансира в България, ако не възраждане, коя друга партия има по-ясни про-руски интереси? Така подходете към въпроса, дори не гледайте многобройните документални и фактологически доказателства още от преди години в "биволъ" - ясно е, че Путин налива парите от петрола си някъде. Къде, в коя партия ако не във Възраждане? Във ДБ или в ПП? Или ГЕРБ - нима си нямат достатъчно финансиране те?

Ако кажете - какво лошо, че Русия си има свои агенти , първо ви напомням че един патриот не е патриот, ако служи на чужди интереси и хранилка, независимо дали е Америка за България или петролните пари на Путин. Само че, за разлика от Америка, Руското посолство в Македония твърди, че кирилицата е македонска азбука, а Русия официално ни изтри от картата като народа, създал славянската писменост. Да ви имам патриотите братя, трогателна глупост е това. И недоверие в умните хора, по андрешковски. Щото са твърде умни, дай да се доверя на маймуната, която вика най-силно и тропа най-мощно по масата. Жална ни майка с такъв разсъдъчен капитал.

14.   Koгато съм разговаряла с руснаци, последно с един руски поп от далечния север, дори го беше срам да каже точно от къде е , на 3 минута репликата е " ама, ние ви освободихме от турците". Никога не се казва "от вас сме взели писмеността и християнството е донесено в Русия от българи". Те не го знаят това, по простата причина , че не го учат и защото руската пропаганда съвсем удобно го пропуска години на ред. Така, че съзнанието на обикновените руснаци е форматирано за нуждата на имперската пропаганда.

16.   Аз съм за ВЪЗРАЖДАНЕ само те говорят за актуалните теми всичко друго мълчи. И това не е коалиция, че да ги сливате ВЪЗРАЖДАНЕ с боклуците ГЕРБ, ДПС и др. при вота на недоверие. Петков е продажник и Вашингтон и Брюксел го назначиха в техен интерес. Петков едва не ни набута в чужда война и бе на път да извърши най голямото национално предателство в историята ни вдигаики ветото към Македония! ОСТАВКА на тия веднага!

17.   Престанете с това просташко мислене, Възраждане и ДПС били едно цяло. Общото между тях е, че и двете са патриотични партии но на етническа основа. И едните и другите са от български граждани, но ДПС гледа към Турция, а Възраждане на изток, към Русия. На това ли му казвате заедно. Защо е допустимо да има партии от американски подлоги, а да няма русофилски такива. Нали сме в ДЕМОКРАЦИЯ-всеки може да мисли, избира и решава кого да подкрепа, затова има избори, това е съревнованието, там се вижда кои имат мнозинство и по логиката на демокрацията, мнозинството посочва как иска да живееме, а малцинството се съобразява с това, а не да лее злоба и да спъва живота ни. Затова мислете кого си избирате, а не да плюете по другите!

18.   №14, по важно ли е, че Русия пише с български букви, от това, че Русия е спасила живота на прадедите ти и сега просто щеше да пишеш на турски? Ако не е била Русия, сега България щеше да бъде една изпаднала анадолска провинция,

19.   Нормално е, макар на пръв поглед да изглеждат "съвсем различни". Всичките са проекти на руското посолство. Просто хората предлагат цял спектър от различни партии - а всичките техни. Избираш си за кого да гласуваш, накрая депутатите на тия партии правят каквото трябва (на спонсора-създател).