Споделена история от Други

Сънувах Ванга! Какво ли значи този сън?
Здравейте! На 24г съм, момиче. Сънувах Ванга за първи път в живота ми.
Сънят беше следният:
Баба Ванга беше заспала или починала, на гробищата... беше като излязла от гроба, и лежейки, държеше икона в ръцете си.

Не вярвам на сънища и директни тълкувания от съновниците.

Някой би ли могъл да ми помогне в разтълкуването на този сън за мен...
Една позната ми каза, че да сънуваш Ванга, било на хубаво..
Какво мислите ?

Коментари

1.   Наистина е много странно, според мен е искала да ти каже нещо от отвъдното. Хубаво е, да. Но кой ли да знае какво точно значи?

2.   Моля ти се по сериозно, и аз съм сънувал всякъкви невероятни сънища, вкючително с починали хора, които са живи и обратно. Дори съм сънувал починалия си дядо, който не съм виждал. Не се натоварвай с глупости. Нищо не значи такъв сън, може би си си мислила или си чула за нея.

3.   Това е много странно, може да е искала да ти каже нещо, незнам! Но при мен когато сънувам нещо и после то се случва! , знам плашещо е но с времето се свиква, а и понякога е в твой плюс! :)

4.   Казвам ти от опит- не вярвай на съновника, вярвай на първата мисъл като тълкование, която ти е дошла на акъла.
Принципно се фокусирай върху това, което ти е направило най-голямо впечатление. На мен лично иконата ме заинтересува, но теб Баба Ванга ти е по-важна.
Аз лично мисля в реда, че тя е като символ за виждане, като свята жена, като човек на честта, като човек с чиста душа и пълно прозрение. Иконата също е такъв знак, макар че зависи и каква е точно. Факта че са на гробището не ми харесва, все едно някой да е погребал тези черти у себе си - ти, приятелка, роднина? Не знам, аз не мога да ти го разтълкувам, това е от твоето подсъзнание само ти можеш да кажеш.

5.   Абе човек като си представих съня ти се депресирах.... :|

6.   Мисля, че трябва да очакваш нещо лошо, нещо много лошо. Ако разбира се този сън не е случаен, то ти по някакъв начин си избрана. Пази себе си, най-вече душата. В Библията се пише да не се страхуваме от онези, които могат да ни убият тялото, а от онези, които могат да ни погубят душата. Ти сама си прави изводите, знай, че във в. имаше духове, демони, и какво ли не още. Както в Библията, при Бога има пророци, така и в света има ткива като в. гадачки, бавачки, гледачки, екстрасенси и т. н. Помоли се, когато прочетеш това. Запази себе си, опази душата си. Единственият начин тя да остане непокътната е като се покаеш. То е първата крачка към Христа, към вечността, към Бога, към Рая. Няма случайност, всичко е съдба. Но човек има правото да избира. Сами си чертаем съдбата...

Помоли Бог да се смили над теб, ако не е станало твърде късно...

7.   Ще ставаш ясновидка! :D

Не вярвам на сънища и директни тълкувания от съновниците.

Тогава защо питаш???

8.   Аз сънувах Първанов- УРА ще ставам президент

9.   8, гледай да не станеш агент... хе-хе

10.   не вярвай в такива глупости, може би това е случайност, например ако си гледал страшни филми преди това..

11.   Случайно попаднах на тази тема, защото преди месец сънувах две надгробни плочи - бяла и черна.. На бялата беше Ванга, на черната три снимки на хора, които не познавам. После чух три пъти в съня си вик на кукумявка, не беше истински, а го сънувах... И накрая видях написано с моя почерк 08.08. и колкото повече наближава датата, толкова повече изпадам в истерия и отчаяние.. Ако някой може по някакъв начин да разтълкува какво значи нека ми пише

12.   Здравейте, обикновено сънищата не означават нищо специално и конкретно, а просто отразяват онова, за което мислим или което е в нашето подсъзнание. Но тъй като подсъзнанието е в пряка връзка с информационното поле на Вселената, понякога чрез сънищата човек получава информация, която трябва да знае.

Аз веднъж например сънувах, че баща ми е паднал и си е наранил крака, обадих му се и наистина беше станало така. Сънувах обаче точно това - информацията беше ясна и конкретна. Вероятно сънищата на авторката и на номер 11 не означават нищо, защото липсва конкретна информация, според мен. Замислете се обаче за чувството, което ви създават тези сънища, вероятно така ще разберете каквото трябва. Не го мислете обаче много, най - ясното и явно чувство, което съпътства съня, само то има значение. Успех, дано разберете, каквото ви трябва.

13.   Сънувах много хора. Който познати и роднини. Сред тях беше и баба ванга... Само това помня че всички бяхме гладни. И тръгнахме за дунери... И аз и казах после кат се върна ще ми гледаш