Споделена история от Други

Въпрос към мъжете
Аз съм мъж, момичетата ме намират за сладък и готин. Старая се да тренирам, лицето ми е симпатично бих казал. Не се хваля, но са ми казвали и помежду си си говорят, когато мислят, че не ги слушам.

Както и да е от известно време забелязвам някакви странни типове във ФБ например да започват да водят чатове с мен и след време става ясно, че искат да ги чукам. На вас случва ли ви се да ви пишат гейове? Аз веднага ги блокирам. Но искам да знам това някакво проклятие ли е да привличам такива или и на вас се случва? Какво правите в този случай, блокирате ли ги? Как да спра да ги привличам или те правят така с всеки мъж, който изглежда прилично?!

Коментари

1.   Мен 2 пъти са ми правили директна оферта на живо. И веднъж през позната 2а гея бяха я питали дали съм гей. Това беше преди 6-7 години. А нито съм гей, нито съм имал женствени маниери. Тогава реших да си променя имиджа. Обръснах главата, брада, качих маса. Е, в последатвие всички чалгари почнаха така да ходят, ама все тая.
Скоро не съм имал предложения от гейове.

2.   Мъж съм, и на мен ми се е случвало да ми досаждат мъже по подобен начин, 2-3 пъти е било. Случва се, приемай го като комплимент колкото и абсурдно да звучи :D
На един приятел даже и голи снимки са му пращали и са искали да му дават пари за да ги...
Аз иначе ги разкарвам и ги блокирам. Да са живи и здрави, важното мен да не ме занимават.

3.   Еми щот' си сладък и готин, нали са ти го казвли много пъти.
А на сладкото нашите мъже налитат като муха на лай•о. Иначе и те се мислят за баш мъжкари, де.
А защо ти е отключен профила за досадници?
Заключвай го ако ти е неприятно. Ако пък ти харесва вниманието, не се цупи, че ще развалиш фацата на сладък.

4.   Това означава, че наистина си привлекателен. Гейовете пишат и свалят само хубавите мъже, ако гей не те е зарибявал в интернет или на живо никога, значи си грозен.

6.   Радвай се, че е само по ФБ.

Аз съм обратното - не изглеждам "сладък", а по-скоро гадняр и лошо момче, което явно привлича брутално ге*овете!

Имам поне няколко случая на ЖИВО да ми предлагат пари ге*чета. Винаги ме заговарят с някаква глупост - имам ли запалка, къде да намерят еди какво си и т.н.

Последният случай беше шокиращ, защото някакъв г*ей сумати време ми се прави на приятел, искаше да ме черпи бира и накрая ми предложи пари, защото видял, че не нося бельо и ми се очертавал атрибута в панталона(бях по къси гащи без бельо отдолу, защото беше жега!)

Та по ФБ е малкото зло - блокираш и подминаваш. Мене вече са ме налазили и на живо. Няма да е някоя мацка, а гейчета.. отврат..

7.   И на мен са ми досаждали в миналото, но това общо взето поприключи като минах 35 и трупнах някой друг килограм. Досаждат само на стегнати, добре изглеждащи мъже.

8.   Влез им в положението! Двама от някакви си 3 процента от населението на планетата трябва да се засекат някъде и да се изчукат. Как става тая работа при такава малка бройка? Почваш да спамиш наред, докато намериш гей! Друг начин няма - да бяха повече, да разчитат, че ще нацелят някой гей и ще го разпознаят като такъв преди да повдигнат въпроса. Това е същата тактика като онази, при която мъже пишат на всякакви жени онлайн с идеята, че поне една ще им обърне внимание и ще стане заварката. Просто в този случай тактиката се ползва от гейовете.

9.   3 защото ме адват много хора от разни групи и аз искам да си кача бройката на приятелите.

Ама положителното е, че донякъде разбрах жените защо много-много не обичат да излизат с мъже от нета и се дърпат и ползват ФБ и Тиндър само за да си вдигат акциите - прекалено много загоряли мъже в тоя нет!

Аз лично имам повече късмет с жените в реалния живот, там те не могат да избягат ако има химия между нас. Ако я има в цял автобус с по-млади от мен студентчета тя ще забелязва само мен (случи ми се няколко пъти в автобус 94 в София). Въпреки, че съм над 30 външно също минавам за студент, хората са учудени като разберат кой набор съм, та не е защото изпъквам като "чичо".

А в нета едва ли не трябва да й свалям звезди, в този момент й пишат сигурно 100 мъже. Не съм много по писмената комуникация и трудно изпъквам на фона на 100-на други. Та така и гейовете - може да харесват мъже, но те самите са мъже и са мега загоряли. Добре поне, че "офертите" са аз да ги таковам или да ми го лапат, че ако беше обратното наистина щях да се притесня как изглеждам...

10.   Ако мераклиите са млади, хубави и чистоплътни - възползвай се. Ако са дърти педали с разхлопани дупки - махай ги.

11.   10 ми не ме кефят мъже, друго си е с жена да галиш гърди и въобще женската фигура и миризма дори е много по-сладка една такава и приятна.

12.   Затова си трийте фейса, инстаграма и всички други социални мрежи, и няма да си имате проблеми с педали. Толкова е просто, изключваш щепцела от контакта и ЦАП - край! Социалните мрежи са създадени за промиване на мозъка и постоянно ти навират някакви педали, травестити и др. в лицето, за да ги одобряваш и да им обръщаш внимание. Я излезте в реалния свят, поритайте топка, поговорете с някой човек НА ЖИВО, порадвайте се на Слънцето, изяжте един сладолед - Август месец е все пак! Аз защо не се оплаквам от никакви педераси, травестити, копрофили и други извратеняци? Какво му е трудното да го направите?

13.   Приеми го за комплимент. Аз съм грозен и нямам такива проблеми :D Като не си от тяхната партия, просто отминаваш.