Споделена история от Други

За кого ще гласувате?
Просто кажете в две думи за кого ще гласувате. Може и да се обосновете. Но моля само без хейт към различните партии или мнения. Преди всичко искам този пост и коментарите към него да послужат като статистика и да разберем какви ще са ориентировъчните резултати на изборите. Напълно възможно е да се направи такъв извод по данните тук.

Коментари

1-50 от 55

1.   ПП

2.   Точно преди да емигрирам ще си пусна бюлетината за ДПС и Пеевски. Може и за ГЕРБ, но няма смисъл да се колебая - мисълта ми е, че с годините осъзнах, че за когото и да гласувам държавата се управлява от определени хора и промяна няма да има без кръв, обесени и затворени. Тази държава няма да се оправи и ще затъва все повече. Ти си мислиш, че им кривиш на шапката като гласуваш за поредните “нови”, но мафията си задейства пипалата и правителства се разпадат, но промяна - няма.
А ти си фантазирай, че поредните избори ще направят нещо различно. Спасявайте се и вие докато можете, че 2024 и еврото идват.

3.   За себе си! Не си губя вече времето, всичко е предрешено.

4.   За партията на Янев - поне да му дадем шанс да се изложи, другите варианти вече се справиха с тази задача! Кой сега, кой в предишните 12 години...

5.   Българин от най българското село Телиш обл. Плевен. 500г. Турско. 50г комунизъм. 30г демокрация. Къде наи сме издържали там гласувам ДПС. За съжаление.

6.   Тайна, майна.

7.   За мен ПП генерално се справиха, въпреки няколкото залитания и грешни крачки и въпреки че се прави всичко възможно да им се спретнат компромати и да им се пречи всячески от мафията.
Спряха няколко кранчета на същата тази мафия, започнаха и съдебна реформа, но в последните дни на правителството и парламента, "благодарение" на ГЕРБ, ДПС и Възраждане все пак не успяха да прокарат закон за отчетността на главния прокурор. Повиши се събираемостта на данъците, хазната и бюджетът са в добро състояние, има средства за подпомагане на уязвими социални групи.
За съжаление българинът масово го интересуват далеч по-прозаични неща, а именно горивото и храната да са му евтини. За над 30г. така и не се научи, че държавата няма как да определя цените в условията на пазарна икономика, а това, което ги определя е пазарът. И щом в цяла Европа има инфлационни процеси поради ред причини (най-пряката от които е поскъпването на суровините и ресурсите), ние няма как да липсваме от цялата картинка.
ПП като цяло трябваше да се справя в безпрецедентни условия. Големи скандали, които пряко да ощетят българската икономика около тях нямаше. Да, Киро пощипваше Лена в Солун, да, спряха се доставките от Газпром, но са договорени други доставки на газ на ПАЗАРНА цена по-ниска от тази на Газпром (т.е. който си мисли, че в сегашната ситуация бихме взимали пи-евтино газ от Газпром - не е вярно), да, изгони 70 руски дипломати, но ако има данни да са работили против българските интереси и да са имали подривна дейност - какъв е проблема дори и за най-върлите русофили? Русия или България ви е по-мила?

Последните няколко пъти на избори винаги гласувам за ДБ. Сега обаче като че ли повече клоня към ПП, защото имат по-голям шанс да вземат добър резултат и да са първа политическа сила. Иска ми се ПП и ДБ да се явят заедно на изборите, а защо не към тях да се присъединят и организации като БОЕЦ и Правосъдие за всеки, които са се доказали вече като бойци срещу мафията. Но май няма да се случи.
За мое огромно съжаление, ако ПП спечелят изборите, ще трябва отново да се коалират с БСП, но това, мисля, е по-малкото зло, ако искаме ГЕРБ, ДПС и патерицата им Възраждане да са далеч от властта.

8.   Няма как да отчетеш вота на неграмотните, защото те не четат и не пишат тук. А определена политическа партия пак ще ги напазарува, нищо че вотът е машинен.

9.   Без хейт, ще гласувам, че не подкрепям никого.

10.   За никого.

ПС: не мисля, че този сайт е представителна извадка, за да се направи статистчески извод. Тук влизат само от идиот нагоре.

11.   Не виждам друга партия, освен ВЪЗРАЖДАНЕ, която заслужава да състави правителство и да управлява. Ако слушате Костадин Костадинов за какво говори и как посочва кои са приоритетите на нацията и вие ще гласувате за Възраждане. Но човек трябва да мисли по-дълбоко политически и да имате политическо прозрение. Другите партии освен за личен интерест нищо друго не ги интересува. Не ли ги видяхте за 32 години докъде докараха България. Усъзнайте се най-после драги гласоподаватели.

12.   За Възраждане!

13.   За Възраждане!

14.   За Възраждане

15.   Ако можех, щях да гласувам за Продължаваме промяната, защото са единствената демократична партия, с демократични разсъждения и демократични действия. Обаче няма да успея да отида да гласувам, поради лични причини.

16.   Възраждане

17.   ДПС

18.   Двете партии са ПП и Възраждане. ПП се справиха добре в тези бурни времена, но и направиха много грешки и глупости, най-вероятно и те окрадоха доста. Възраждане идеалогията им е добра, говорите и мислите за това как трябва да се случат нещата също, но мътните води около Костадинов много дърпат назад. Реално няма много значение, но определено не и за ГЕРБ, БСП и СДС, това са си чисто мафиотски партии, които дори 1 нямат. А и който и какво иска да говори, България за съжаление не се е освободила от турско робство, може би е била по бай Тошово време, затова и сме били сила, но в момента всички се ръководят от Турция и ДПС, на практика сме си под турско робство и в момента. Може спокойно да минем за Северозападна Турция.

19.   Демократична България

20.   Само Възраждане!

21.   Трудно решение.
Харесвам отделни личности, както и конкретни възгледи и политики на някои партии. Но дотам. Цялостно погледнато май всички са далеч от представата ми за надеждно управление.
Ще размишлявам до есента, пък дано в крайна сметка да реша нещо. В краен случай няма да подкрепя никого (но задължително ще гласувам).

22.   Възраждане

23.   За никого. Никога повече няма да гласувам. С това казвам на всички политици : Щом като на вас не ви пука за нас, то и на нас няма да ни пука за вас.

24.   за ВЪЗРАЖДАНЕ

25.   Последно съм гласувал на едни президентски избори, които се паднаха 3 дена след като навърших 18. Беше преди мнооого мнооого години. Повече не съм се занимавал с тая глупост.

26.   До 19 Хич не те слуша главата. По-големи българофоби с психични отклонения от тези не съм виждал. Бъди си заблуден!

27.   До 7. На теб цените на горивата и газта, както и инфлацията от над 30% докарани точно от тези шматки, които с 300 зора ще влезнат пак в парламента, ако изобщо успеят. Ако не се съюзят с Демократична Украйна с, които са си лика прилика и не обединят евроантлантическата измет, както и умнокрасивитета и соросоидите нямат шанс. Те са по-некадърни в това отношение от ИТН. Точно ДУ и Продължихме Предателствата имаха шанса още декември да направят така, че на следващата година Гешев да е чао чрез законопроект на Възраждане, които всички ги определят за нечия патерица, ама от платени боклуци това се очаква. Такива са за затвор!

28.   Само една партия се атакува и от медиите финансирани от, , Америка за България" и от Пеевските сайтове и това е ИТН. Направиха ги без вина виновни. Само слухове за тях и никакви факти. Слави може да вкара държавата в хаос, но им разбърка седянката и затова всеки го мрази и е срещу него. Единствено той показа реално, че властта за тях не е самоцел. Корнелия Нинова, Христо Иванов и Кирил Петков говореха за предстоящи избори, така както Герб преди изборите април месец (, , не е сега момента за избори").

29.   Моите поздравления към тези от вас, които се изказаха, че ще гласуват за партията ВЪЗРАЖДАНЕ на следващите избори. Защо повече хора не се усазнаят, че останалите партии са маниполиране от най вече от САЩ. Проверих в сайта Google Chrome и се оказа, че и двамата Кирил Петков (вече всички знаят) и Асен Василев са учили, т.е. "мозъците им са били промивани" в Харвард университета. Как разсъждава Кирил, който му е слушал речите вече знае че е просто Кирил. Но неговия приятел Асен Василев също е "учил" т.е. маниполиран в Харвард и е получавал СТИПЕНДИЯ от университета 32,000 долара годишно. Как мислите, след такива щедри стипендии няма ли нашите български "герои" щедро да се изплатят на Щатите като напълно поробят България в ръцете на САЩ. Ако вече добре сте разбрали предателския характер на Киро то обърнете внимание и на Асен Василев. Който разбира поне малко от психология ще види, че лицето на Асен Василев изразява голяма жестокост. Той може да говори каквото си иска, но лицето му изразява истинския жесток характер. Дори аз го чух как един път изкрещя от трибуната на народното събрание. Такова изкрещяване трябва да ви говори за неговия истински характер. Затова ви моля проявете разум и разбиране и гласувайте за партията ВЪЗРАЖДАНЕ.
Не обръщайте внимание на тези които нарекоха Костадин Костадинов копейкин. Това със сигурност са хора от другите партии или тяхни платени слуги. Гласувайте само за ВЪЗРАЖДАНЕ.

30.   При мен има два варианта:

1) няма да гласувам(не съм гласувал от години)
2) ще гласувам за Възраждане

31.   ПП

32.   Не искам да генерализирам, но номер 29 е изключително показателен за интелектуалното ниво на избирателите на Възраждане.
То бива неграмотност и профанщина, но неговото е прекалено... И масово хората, гласуващи за тях, са такива като този. Тръгнал да обижда и да се подиграва на хора завършили Харвард, а неговите писания са на ниво начално училище. За "разсъжденията" му не мисля и дума да отварям.
Аз не искам такива хора да ми определят съдбата. Не искам и т.нар. възрожденци да са в управлението, защото колкото и сладки приказки да говорят за такива неграмотници като 29, за които сигурно и да си вържат обувките е изпитание, истината е, че от тази партия лъха на некомпетентност и некадърност. Дори да се абстрахираме от глупостите, които говорят, масово нямат експерти в много области. Още помня как бяха отишли на някаква среща в Министерство на здравеопазването във връзка с мерките срещу Ковид с "експертен" екип, в който беше Пламен Пасков, който е ветеринар. Същият този "експерт" "доказваше", че кадрите с убити украинци в Буча били манипулирани. "Доказателството" му беше, че се виждало на една купчина с трупове, че някакъв човек, който уж трябвало да е умрял се наддигал и пушел цигара. Само че тези кадри бяха от снимките на музикален клип на руски изпълнител. Замислете се на какви хора вярвате!
Асен Василев веднъж бил повишил тон в Народното събрние. А Копейкин, който наричаше хора, които му плащат заплатат "фашистка измет"? Редовно, той и подопечните му изразяват мнения в социалната мрежа, че всички, които не споделят идеите им трябвало да бъдат тричани, разстрелвани или изпратени мигновено на народен съд. Я се осъзнайте, вие в кой век живеете?
Тази депутатка Елена Гунчева, която напусна парламентарната им група и партията, разкри как Копейкин присвоява бонусите на депутатите си, как Десислава Атанасова от ГЕРБ постоянно е висяла в стаята им в парламента и как за всички важни гласувания им е било наредено да гласуват заедно с ГЕРБ.
Ако тия, успеят да спечелят мнозинство (все ми се иска да няма чак толкова много заблудени българи), на момента си хващам багажа и отивам в нормална държава в Европа. Нито данъци ще плащам на тази кочина, нито нищо! Вие си излизайте от ЕС, НАТО, СЗО, спирайте си 5G и Кемтрейлс и си живейте щастливо в още по-голяма кочина като през 19 век.

33.   За Възраждане, ама Костя Копейкин с тая фамилия ми е много ... страннен ми е. Ако бях на него, щях да си сменя името, ама той си знае.

34.   До н.1 и н.31
Вие двамата или сте от ПП партията или бащите ви са в ПП партията. Да бъдете толкова заблудени не мога да си го представя. Явно вашия интерест е в ПП партията, която иска да унищожи БЪЛГАРИЯ. Това сте вие предателите на собствената си държава. За долари ще унищожите и децата си ако американците ви кажат. Вие не сте БЪЛГАРИ родолюбци, а една безмозъчна измет, която слугува на Америка за долари. Срам и позор за такива като вас некадърници.

35.   30

По-добре вторият вариант. Сега имаме шанс да променим България, така че това е моментът да се гласува за Възраждане.

36.   32 Ей, че тролове и платени мекерета клеветящи Възраждане. Това, че някой е завършил Харвард не го прави непременно кадърен. И точно Киро Тъпото е пример за това.

37.   Само да кажа, че не съм трол, ни платен, но ако някой дава пари, за да ги глеветя тия, ще ги взема. Макар че бих го правил и безплатно. В сайта не дават да споделяме информация за себе си, но иначе бих. Ще чакам и на този клоун народния съд, като дойде на власт. Палячо! :о)))

38.   Задава се голяма битка между ГЕРБ, ПП и Възраждане за първото място така като гледам.

39.   37 Народен съд ще има тук си прав. Работата е там, че няма да е за Костадин, а за евроатлантици и близки до тях като теб, така че изнасяй се докато можеш:)))
пп: Да взимаш пари за клеветническа дейност е престъпление.

40.   До 33... Фамилията на Коцето е Костадинов, не Копейкин... То бива да сте толкова неадекватни и промити, ама вашето вече не се трае и се натрапва...

42.   До Н. 40
Съгласен съм с теб, че коментатори като н. 33, а има още като него, които са с промити мозъци, а най-вече неадекватни, страдат тотално от политическо невежество. Тези които наричат Костадин Костадинов "Копейкин" го обвиняват че е платен от Русия за копейки-най-малката парична единица на Рублата. А какво тогава да кажем за Кирил Петков, който е платен от САЩ с долари. А най-малката парична единица на долара е penny, или pennies в множествено число или на български пенис. Тогава Кирил Петков, който е учил в Харвард и е манипулиран и платен от САЩ трябва да го наричаме на български Кирил Пенис-ейкин. Същата милост е и неговия верен съратник Асен Василев. И той е Пенис-ейкин, защото и той е учил в Харвард и е получавал 32, 000 долара на година докато е следвал. Костадинов са го нарекли "Копейкин" за да го злепоставят пред публиката. А той че нищо не взема от Русия е ясно за здравомислещите. А Н. 33 и другите като него, които плюят по Костадинов са наистина с промити мозъци и най-вече НЕАДЕКВАТНИ. На празноглавия с нищо не можеш да му помогнеш.

43.   За никого.

44.   Ще гласувам както гласувам от години насам - за най малката дребна и неизвестна партия, която знам, че няма да влезе в парламента. Така хем съм спокоен пред държавата, че съм гласувал, хем съм освободен от отговорност пред себе си че въпросната партия няма да влезе в парламента и да прави поразии.
Както е казал Марк Твен:
"Ако изборите променяха нещо щяха да ги забранят"
Сами си правете изводите! Всичко е пълен ташак и не знам как има хора дето още вярват че ще се "оправим".

45.   За всеки друг, само не и за "Възраждане". Гоним Лидл от България, гоним ИТ-тата и заклеймяваме подобни професии, ограничаваме свободата на словото, затваряме граници, избиваме тези, които не харесват Путин и Русия... всичко ми бие на зверска диктатура и ако това стане, много, ама много бързо ще се евакуирам от България.

46.   Възраждане отвсякъде. Подкрепях ги още на изборите април 2021, когато не минаха 4%. На другите лъжите са толкова очевидни и нагли, че ми се повръща. Номерът минава, защото повечето хора или им вярват, или просто не се интересуват.

Просто Киро, ДБ, БСП и Слави толкова схеми извъртяха за 7 месеца, колкото ГЕРБ не успяха за 12 години. Накрая се скараха със Слави, защото той искаше да краде още повече и по-нагло, ония му казаха да си знае мястото и той им обърна каруцата :))) Защото е най-противният помияр, заедно със всички отрепки от партията му, някои от които имам нещастието лично да познавам. Човека мечтата и идеала в живота му е да е Бойко Борисов. Само че го пародираше по телевизията нон-стоп, после искаше да е от ГЕРБ и го отрязаха. След някоя година реши да се прави на месия, излезе с гръмките лозунги, взе властта, нищо не направи, освен да бастиса държавата. И сега иска още. Където ИТН мине, трева не никне. На ПП и ДБ елементарна проверка в гугъл може да ви покаже откъде им идва финансирането. Комунягите няма какво да ги коментирам, последните останки от отвратителния режим, К. Нинова ги вкара в абсолютно безпринципна коалиция, само и само да видят малко власт. Както всички комунисти - двуличници и фурнаджийски лопати.

Не си правя илюзии, че Костадинов ще направи чудо, дори да спечелят, няма с кого да се коалират. Просто самият факт, че я има тази партия, ме обнадеждава, че още са останали мислещи българи в тази страна. Малко, но ги има.

47.   Абсолютно и безвъзвратно се отвратих от възраждане, не, че преди много ги харесвах, де!
Но четох за случая с момичето ударено от гръмотевица, еее, няма такива жалки издания, които да си правят реклама върху нещастният инцидент с момичето!

48.   Към тези, които се нахвърлят срещу Възраждане, се чудя толкова ли много си харесват ковид мерките и фармацевтичната диктатура.

49.   До 47.
Жалък, ама много жалък да изопачиш истината. Членовете на Възраждане са най-обикновени хора, което не значи че е невъзможно да се случи нещо подобно. Също така въпросната жена, която е председател на местната организация искаше да каже, че ще сведе въпроса до общината за липсата на достатъчно линейки без значение дали е през лятото или не. Репортерката веднага я прекъсна за да не се е бил политизирал разговора. А аз се чудя как по-точно да не се политизира при положение, че опира точно до политика. На папата ли да се оплачат?

50.   Възраждане е единствената опция.
Като Костадин Костадинов няма друг политик в момента. Умен и красноречив, спечели много привърженици и фенове.
Вярвам че всички будни българи нямя да се поколебаят да гласуват за него.
Другото всичко е злоба и завист от тези които са на досегашната хранилка, вкючително и на тези които пускат минуси тук.
Истината е на страната на Възраждане, партия която защитава интересите на България.

52.   Н 49, нямаше нужда да включва политическата партия! Минута за реклама върху нещастните случай с момичето.
Всеки има глава на раменете си, да потърсят интервюто и да го видят сами!

1-50 от 55