Споделена история от Други

Ти си никоя!
Нещастница.... Ти си една долна жена без морал! Ти си една глуапчка без достойнство!
Приемаш да бъдеш втора в живота на някого, унижаваш се, защото това е в природата ти!
Ти си никоя.... Не ме плашиш, не си мисли, че се чувствам застрашена от теб.
Ти си никоя, може да крадеш час или два от неговото време, но после ТОЙ се връща отново при мен. После отново отрича съществуването ти.
Аз съм тази, която официално е в живота му, аз съм тази, която познава него и семейството му по-добре от себе си. Аз съм тази, с която той е на празниците, аз съм тази която получава подаръците, аз съм тази, с която ТОЙ споделя дома и леглото си...!
А ти си едно нищожество, което приема да живее в моята сянка!

Коментари

51-52 от 52

57.   какво означава никоя?
какво означава някоя?

защо поставяте прякори на хората?
ами то всеки може да каже: "Аз съм някой, а пък ей тоя отсреща е никой! "

това значи ли, че е истина.
не се самозалъгвай...
каквото и да кажеш, колкото и да си злобна, ти ще си останеш каквото си, както и мъжа ти, и любовницата...

58.   Ох злобна била жената, просто иска да си излее някъде мъката, може да няма на кого да сподели... била съм свидетелка на много изневери, аз съм дете родено от изневяра, майка ми все още чака този негодник, който е пръснал деца по целия свят, една от любовниците му се хвърли пред влак заради него... а той дори не отиде на погребението на горката жена, не че беше хубав човек - беше ужасна и зла жена, но все пак.
А, колкото до жена му - тя знае, винаги знаят и си мълчат, заради децата ли, аз лично им съобщих че си имат сестра и още двама братя, а те само искаха да не казвам на майка им, та тя знае, но не смее да направи нищо, що за човек би довел любовницата си на Коледа, на рожденият ден на дъщеря си, на сватбата на дъщеря си? А жените стоят и гледат безучастно, защото така е по - лесно явно... мислех си , че я е страх да не остане на улицата, да ама не - всичко може да му вземе и той да е този който ще се скита по улиците, толкова ли са ценни мъжете, че ги пазим, само и само да не ни ги вземе друг. Бих посъветвала госпожата да си потърси адвокат, да се разведе и да започне на чисто, защото живеем само веднъж, не си заслужава да се тормозим с чуждите грешки, щом ни нараняват, не ни заслужават!

51-52 от 52