Споделена история от Други

"Кибик" в сподели- то
От около 2. 6- 3 г посещавам този сайт. На приливи и отливи, понякога не влизам по 1- 2 месеца, друг път цял месец не мога да се отлепя от него. Единственият бг сайт е, който посещавам, чета и пиша. Закрила съм отдавна соц. мрежи.
Иначе съм в няколко чужди форума със сериозни тематики. Отделно различни групи (от политика; научни открития; физика, та до вицове) в апликация. В повечето от тези групи е и съпругът ми. С подобни интереси сме, коментираме си неща от там, а после аз - хоп в сподели- то.
Хайде, да речем в момента съм в застой относно работата ми, изчакване на развитие, в етап, който не зависи от мен и почти вече си гриза ноктите от нетърпение.
Но вместо повечко да влизам във форумите, от които продължавам да уча нови и интересни за мен неща, аз пак в сподели- то.
Две книги съм започнала, стоят си едната в дамската ми чанта, другата на нощното шкафче, а аз- в сподели- то.
Междувременно се захванах да уча нещо, по- скоро развиване на умение, хоби ми е. Вместо повечко да се занимавам с това, въпрос на практикуване е, аз пак в сподели- то.
Снощи докато вечеряхме с мъжът ми и си говорехме общи неща от ежедневието, се улавям, че му разказвам за история, която ме е впечатлелила с нещо в сподели- то.
Ама като тръгна и да чета наред и да пиша... Преди малко сама си се скастрих "хайде стига, ма, на всяка манджа- мерудия, спри се малко".

Ба☆ туй сподели, пристрастяващ сайт или ставаме кибици от елементарна клюкарщина.
Включете се тук и другите кибици, но кажете също и защо често влизате в сайта.

Коментари

1.   Интересно ми е да гледам простотиите на другите :D

2.   Не е за клюкарщина. Твърдя, че въобще не съм някакъв глупак и сайтът ми показва какво наистина има на хората в главите. Влизам, за да разбера какви са драмите на хората общо взето и какво очакват жените насреща в една връзка.

3.   Може и по-зле - да си сложиш псевдоним и да пускат теми за теб! А като спомена интересите си преди и след сподели-то, ще напиша следното: скъпи дами, виждате ли какви са хората преди да дойдат тук? Предлагам задружно да се преориентираме към интересите си от времето преди сайта и да вдигнем заедно нивото на обща култура на българската нация!

Авторке, добре дошла при "кибиците"!

4.   Чичака с прякор "кифлоприземител" също е голям кибик, да не кажа, че е по-голям кибик от всички ни.

5.   Е то всички сме като теб, виж, то сме едни и същи хора в повечето теми, като даже някои хора си слагат псевдоними като Кифлоприземителя, за да са по-различни ми. В сподели-то особено ми харесва това, че всичко е строго анонимно и по-този начин темите стават по-откровени. Доста от нещата, които тук четем авторите не са споделяли на майките, бащите, половинките си, децата си, приятелите. Темите са откровени и сега за коментарите е ясно, че всеки тръгва в своята посока на разсъждение, на мен ми е интересно да чета темите, действието на човека в дадена ситуация, мислите му за мъжете, жените, децата и порастването им, каквото се сетиш.