Споделена история от Други

Защо има толко русофоби
Не разбирам защо има толко русофоби в бг. Запада е прогнил и пълин с гейове и наркомани. Русия е със здраво общество и семейства. Мъжете са мъже, жените са жени и не са курви като западнячмите. Как може да си привърженик на деградирало общество като западното. Там са материалисти. Те са ни освободили, трябва да сме им балгодарни. Вижте как си защитават хората, та цяла война започнаха. Какво не им харесвате на руснаците. Там е ред и дисциплина не като е запада купе влачи диря няма. Зле ли ни беше като бяхме с тях по бай Тошо. Живеехме по до ре от западняците. Защо бягате на запад да сте роби на капиталисти. Мед ми капе как Путин го тури на запада като им спря газа и им нападна слугата. Място не могат да си намерят медиите и лъжат как руските войници бягали през глава. Кадирте, в които си захвърлят войните от танка пред украинската армия гаранция да манипулирани. А украинците сами си избиват хората, че да правят сечено на Русия. Всъщност цяла Украйна вече е под руски контрол, на а го крият. То дори и война няма реално. Путин каза, че е военно учение. Всичко е заради украинските фашисти и олигарси.

Коментари

101-113 от 113

119.   До номер 118
Няма нужда да вярвам, то е видно, че си получаваш плащането като сееш русофилските си тъпотии по сайтовете, само и само за да ти дадат повече пари. И не, никакви "шефове" не ми плащат, за да се занимавам с теб, просто ми доставя удоволствие да ти казвам лошата за теб истина, която така и не можа да преглътнеш за толкова време. А това последното с "новостите" ти беше най-смешно! "Русия пък вече изкупиха значките "Тенекии с мед" и дори се снимат с тях, качвайки снимките в социалните мрежи. "Ако поне малко се беше заинтересовал, щеше да знаеш, че господарят ти Путин е премахнал всички социални мрежи в Русия, само на такива като теб им е дал право, за да могат да разпространяват русофилството из нета. Добре се справяш с това, господин "интелектен", продължавай, че парите те чакат, а аз ще продължавам да се смея на грешните ти новости.

120.   Стига бре! И "ВКонтакте" ли е премахнал? А "Одноклассники" и "Мой Мир"? Бърз преглед на статия в любимия на умнокрасивите сайт "Клуб З" ми даде последните две имена, а първото го бях чувал, бидейки българин. Копаеш дъното! Но това е напълно очаквано - не знаеш нищо за САЩ, не знаеш нищо и за Русия. На татко Незнайката! И най-смешното е, че първо разправяше как не четеш "Новостите", а после тръгна да ги цитираш с идеята да се заяждаш. Напълно в твой стил - едно говориш, друго правиш!

Понеже нямам право да разочаровам събеседничката си от "най-шукаритетната махала", която си мечтае някой ден да излезе от България: феновете на новата светица и руска звезда са толкова екзалтирани, че искат да кръстят децата си на теб. Но тъй като не знаят името ти, се намират добри руски хакери, които са навити да им помогнат. Да се надяваме, че нямаш нищо против името ти да стане най-популярното име в Русия за следващите няколко месеца! Не можа да отидеш в Щатите, но пък цяла Русия те боготвори. Сигурен съм, че ще посветят на теб някоя военна победа.

121.   До 120
Айдеее, клишетата започват с пълния си блясък! Разбирам, че с нетърпение си чакаш хонорарите, ама малко се постарай в бизнеса си, не стига, че пишеш грешни новости, ами че и едно и също повтаряш като грамофонна плоча. Относно "верните" ти новости, не съм казвала, че не ги чета, чета ги и определено ти се подигравам на "вярната" информация! Случайно да си ми някой? Съсед? Колега? Познат? Не, ама категорично твърдиш своите измислици, че нито в САЩ съм била, нито в Русия. В САЩ, че съм била, била съм, ама в Русия и милиарди да ми дадат пак няма да стъпя, като гледам и ти толкова си ходил във втората си родна земя-Русия, само от разстояние си вършиш бизнеса, то и по "верните" новости си личи. И не, нямам нищо против името ми да стане "популярно" в Русия, така рашистите ще видят, че има хора, които не им подгъзуват за пари като теб, нали? Нищо, ти докато пишеш коментари те си получаваш и "награда" за това, така че туко виж наистина ти стигнат средствата да посетиш Рашата.

122.   Прилагам цитат от мнение 115 /твое мнение, писано преди 10 дни/:

"И не се хаби напразно с "новостите си", защото така или иначе не си губя от свободното време за да ги чета. "

Помни какво пишеш, не е било чак толкова отдавна! Сетих се - четеш ги в "заетото си време"! Или пък когато ги четеш в свободното си време, то се увеличава! Нещо още по-смешно - в актуалното си мнение номер 121 отново впечатляваш с "полет на мисълта" в рамките на две последователни изречения:

"Не, ама категорично твърдиш своите измислици, че нито в САЩ съм била, нито в Русия. В САЩ, че съм била, била съм, ама в Русия и милиарди да ми дадат пак няма да стъпя... "

Първо ме обвини, че си измислям как не си била нито в Щатите, нито в Русия. А после в следващото си изречение обори сама себе си за Русия. Още няколко коментара и сама ще си признаеш, че в Щатите не си стъпвала. Така мога да карам поне няколко десетилетия - ти сама се оборваш и потвърждаваш думите ми, а осигуряваш и забавление за грамотните хора.

Новости от България и света: някакси човек от служебното правителство е видял тази тема и от ужас при вида на мненията ти всички служебни министри единодушно са решили да предложат спешни реформи в образователната система. В момента събират данни за нивото на неграмотност и преценяват колко зле е положението.

В Русия пък обмислят да те обявят за почетна гражданка на някое сибирско селце /понеже Москва е изтъркано като вариант, по-оригинално им се е сторило/. Дори ще ти подарят малко мече, кръстено Незнайка. Твоята персона ги е вдъхновила за името, ако се чудиш!

123.   122, Еха, браво, сега почна и да си измисляш неща, които въобще не съм и казвала, нищо признавам, че на лъжи биеш рекорда, поздравления! То не случайно си нает за големи хонорари. И какво по точно съм оборила? Да, не съм ходила никога в Русия, но в Щатите съм, ти че не го приемаш си е лично твой проблем. Като ти гледам новостите освен, че ставаш за трол в нета, ставаш и за репортер. Само дето ще ти плащат по-малко, защото грешиш новостите. Нищо, ти на сегашния си бизнес си най-добре, няма нужда да го сменяш! И те съветвам да не се вземаш на сериозно с грамотността си, защото като гледам май си отсъствал, когато учителката ти е преподавала "Пълен и кратък член", добре е да си купиш учебник за 4 клас, все ще имаш средства от толкова тролене из нета. То като се замисля... може в руския да няма пълни или кратки членове, ти би трябвало да си най-запознат там! Продължавай ако искаш и с петдесетилетия, аз винаги ще съм насреща за да ти отговарям и да ти се смея на "добрата" грамотност и "верни" новости.

124.   Скъпа Незнайке, цитирам твои думи. Това, че пишеш без да разбираш смисъла на написаното, не е проблем на останалите.

И понеже знам, че не си много наясно с българския език /всеки, който е влизал в темата, го знае/, ето ти един безплатен урок: двойният съюз "нито-нито" /така се изписва двоен съюз, когато говориш за употребата му, иначе имаш две изречения, започващи с "нито" и разделени със запетая/ се използва за двойно отрицание. Две твърдения, които едновременно биват отричани, казано накратко като за теб.

Схвана ли вече къде грешиш? Няма как да ползваш "нито-нито", за да отречеш само едно твърдение. Ако беше отваряла по-често учебника за 4-ти клас и по-важното: ако беше учила и след 4-ти клас, щеше да го знаеш! Спокойно, повечето като теб спират след 4-ти клас! Единици са тези, които успяват да добутат до 8-ми.

А сега поредните ведри новости: нямаш повод за притеснение! Засега руските хакери са открили само две странни твои снимки, на които с Фотошоп си добавяла фонови изображения от Пекин, а снимките са озаглавени "Разходка в Лос Анджелис" и "Спомени от Тексас". Затова пък реформата, наричана неофициално от служителите на МОН "Пропагандската", напредна доста. Очаква се догодина да имаме нова образователна система, която да намали броят на хората като теб. Кой знае? Може би ще се вдъхновиш от това и най-накрая ще се запишеш за пети клас.

125.   124, господин "грамотен", ти може да цитираш каквото си искаш, но дали е истина само ти си знаеш, така че съвет от мен е да не причисляваш твои измислени цитати към други хора. Второ, нямам нужда от уроци по български език, а относно "нито-нито", предобре го знам, така че няма нужда да се изявяваш на учител, какъвто не си. А и на лъжи те бива също, аз не виждам да съм употребила съюза "нито-нито", така че това е поредната ти измислица, с която се опитваш да ме обориш, но без успех. Явно ти си един от тези, които са добутали до 8-ми клас и са свършили с образованието си. То като се сетя... за какво ти е образование след 8-ми клас, ти ако знаеш как да трошиш из нета (както и правиш) не би ти трябвало образование след 8-ми клас, така че за теб е все тая.

126.   Аз виждам, че има и руснаци русофоби, което е още по-странно.

127.   126, защо да е странно? По-странно щеше да е, ако всички руснаци обичаха Русия. Русия далеч не е перфектната държава, че всички да я обичат. Та до ден днешен има села без течаща вода в домовете и без каквито и да е асфалтови пътища. За манталитета да не говорим. А и няма как 100% от хората да (не) харесват нещо. Нима всички българи харесват България?

128.   Още по странното е, че моите приятели руснаци, в България са Путинофоби, а тези мои приятели в Киев, които сега зъзнат от студ, с малко бебе са русофили.

Не знам... да се оправят. Един народ са.

129.   Авторе, прочетох ти изречението, че рускините не били ку*ви и се засмях искрено. Работил ли си по хотелите? Видяла съм ги всичките какво представляват. С украинките заедно са по калъп правени. Познавам и много руснаци, които са избягали от Русия в България. Всичките казват едно - в Русия не могат да оцелеят, не желаят и режимът на дребното диктаторче.

130.   До 126
Кое ти е странно? Да имаш гражданство на държавата в която си роден, съвсем не означава, че си напълно съгласен с всички политически решения и съвсем не означава че уважаваш всичко свързано с тази държава. На мин ми е по странно учудването ти, след като сам знаеш за български граждани, които са българофоби, около 65% от пълнолетното население, отказват да гласуват и много от тях не искат да имат общо с България, твърдят че са принудени да се водят българи и наричат другите българи ганьовци. Щом има такива българи, защо да няма такива руснаци, и такива хора от всички други държави? Лошото май е че при нас българите българофоби са най голям процент от населението.

131.   Завъдили сме и нормални хора в темата? Похвално - добре дошли на новите попълнения!

Колкото до нашата девойка, която в мечтите си е била в САЩ: този път е била много забавна. Това, драга, е двойният съюз "нито-нито", който ти дори не можеш да разпознаеш, когато го видиш.

"Не, ама категорично твърдиш своите измислици, че нито в САЩ съм била, нито в Русия. В САЩ, че съм била, била съм, ама в Русия и милиарди да ми дадат пак няма да стъпя... "

Но най-култов е ето този шедьовър на пораженчеството:

"124, господин "грамотен", ти може да цитираш каквото си искаш, но дали е истина само ти си знаеш, така че съвет от мен е да не причисляваш твои измислени цитати към други хора. "

Аз цитирам твое мнение от темата /това обсъждахме последно/, което всеки може да види, ако прегледа разговора ни. Значи за твоите думи "само аз си знам дали са истина"? Божинка, ти ли си? Това беше майсторски автогол! Да заявиш, че аз решавам дали думите ти са истина... Има и по-милостиви начини човек да се самозакопае.

Накрая и новости за нашата Валерия /понеже започна да звучи като Божинов, има нов временен прякор/: в Русия се надъхват за победа със специални представления, на които актьори играят нашите роли. Образователната реформа е готова, но заради новото ти мнение се наложи да наблегнат на двойните съюзи, за да е сигурно, че децата няма да са като теб. И най-интересното: поради големият интерес за Коледа ще се продават истински тенекии с мед /освен едноименните значки/, които ще бъдат наречени "Заветът на Щатите". Кратко и класическо: това оставиха САЩ на идните поколения - теб и някакви си измислени тенекии с мед. Те са новата версия на ония 4000 лева, дето само Лена е виждала да се плащат и вероятно ги дават на ПП-тата. Тия хора са ти достойна конкуренция за наградата "Герой на Русия" - колко мои познати вече са русофили откакто видяха какви са ни русофобите, и идея си нямаш!

Сега да видим дали още нямаш нещо по-интересно за правене от това да идваш тук и да се унижаваш! Дадох ти две седмици да се сдобиеш с интересен живот или поне любимо занимание, различно от висене тук. Ако не стане за две седмици, няма да стане и за две години.

101-113 от 113