Споделена история от Други

Защо има толко русофоби
Не разбирам защо има толко русофоби в бг. Запада е прогнил и пълин с гейове и наркомани. Русия е със здраво общество и семейства. Мъжете са мъже, жените са жени и не са курви като западнячмите. Как може да си привърженик на деградирало общество като западното. Там са материалисти. Те са ни освободили, трябва да сме им балгодарни. Вижте как си защитават хората, та цяла война започнаха. Какво не им харесвате на руснаците. Там е ред и дисциплина не като е запада купе влачи диря няма. Зле ли ни беше като бяхме с тях по бай Тошо. Живеехме по до ре от западняците. Защо бягате на запад да сте роби на капиталисти. Мед ми капе как Путин го тури на запада като им спря газа и им нападна слугата. Място не могат да си намерят медиите и лъжат как руските войници бягали през глава. Кадирте, в които си захвърлят войните от танка пред украинската армия гаранция да манипулирани. А украинците сами си избиват хората, че да правят сечено на Русия. Всъщност цяла Украйна вече е под руски контрол, на а го крият. То дори и война няма реално. Путин каза, че е военно учение. Всичко е заради украинските фашисти и олигарси.

Коментари

51-100 от 113

61.   Забелязва се нещо - русофобите не само мразят Русия. Като им чета начина на писане, те май мразят всеки освен себе си /и любимите ЕС, НАТО и САЩ/ и вербалната агресия е задължителна в техните мнения. Не помня кога последно някой, който не е русофоб бълваше чак толкова много жлъч и омраза по адрес на другите. Вижте не само русофилите тук, но и онези с по-балансирана позиция! Дори да има някаква, количествата са несравними! При русофобите почти всяко изречение е грубо, нападателно, агресивно. Случайно ли е или само такива ви приемат там?

Вместо да става на вашата, предлагам да се подложите на нужната терапия! Тия неща са вредни, братлета и сестри! Могат да ви съсипят дори физическото здраве, ако не се действа по въпроса! Което пък обяснява защо сте малцинство - докато ние обичаме живота, вие се поболявате от омраза и не живеете дълго. Така трудно се поддържа голяма бройка. Оставете бройката - погрижете се за живота си и зарежете тия вредни доктрини на омразата!

62.   До 59
Не се хваля, а просто обеснявам каква е разликата между Русия и САЩ! Това, че ти не искаш да я приемеш и не ти харесва не е мой проблем! Да, върнах се в България, така реших за себе си, ти коя си, че да ти давам обяснения? Работила съм и съм изкарвала достатъчно пари за да си плащам наема! А наемът там, ако искаш да знаеш е толкова колкото една учителска заплата, че и нагоре! Демек около 1000-2000 лв. Тук има наеми за по 300-500 лв, сам/а си направи сметката каква е разликата! И какви "бездомни хора"в Щатите, ти въобще нормален/нормална ли си? Там хората живеят в двоетажни-триетажни къщи нещо, което много малко хора могат да си го позволят тук или в Русия! В предстоя си там, не съм виждала бездомници по улиците за разлика от тук. Така че, първо отиди в Щатите или поне се поразрови в Гугъл и чак тогава си изказвай мнението!

63.   61, странно, но аз забелязвам това точно за русофилите. Киро Брейка особено хич не бълва злоба, не. Чак вените му ще изкочат извън шията. Всичките сте като от калъп като него. Сякаш една майка ви е раждала. И сте същите лицемери - живеете в лошия запад, а почти не съм чул някой да е мигрирал към хубавата Раша. Защото дори и вие знаете, че там ще взимате равностойността на 'иля'а л'а. Друго си е да взимаш 2000 еврака в лошата Германия. Един чистач на кенефи на запад живее по-добре от лекар в България, какво да говорим повече?

Даже Киро Брейка е бил сутеньор в Испания, не в Русия, ама иначе раша е нъмбър уан, ама само на думи, действия йок.

65.   До 62
Да поразрових се в Гугъл и пак ще си изкажа мнението, че ти никога не си била в САЩ, нито си работила там, нито знаеш истината са САЩ. Няма да се впущам в подробности, но ще ти изпратя едно видео за бездомните в Твоята Америка защото ти ме изкара за ненормална, че ти говоря за бездомни в САЩ. Само ще те помоля да изгледаш цялото видео, само 15 минути е, и тогава да ми отговориш. Но се съмнявам дали имаш смелостта и добрия морал да си признаеш, че никога не си била в САЩ и нищо не знаеш за тази държава, но просто обичаш да се представяш за много ерудирана, за много знаеща, за много ходила на всякъде и много хвалби, хвалби. Това видео е само за Лос Анжелес. Ето ти и видеото:
youtube. com/watch? v=3nvTgSW2L8Q
Хайде драга, изгледай видеото и бъди така добра да ми отговориш.

66.   До 65
Изгледах видеото и само да ти кажа, че това видео няма нищо общо с Лос Анджелис, защото именно там съм живяла и такива неща няма! Освен Лос Анджелис съм живяла и в други градове и там също не е имало такова нещо, каквото си пуснала! Явно по скоро си намерила видео на Русия, от колкото на САЩ. Това, че ти не вярваш, не значи, че можеш да покриеш истината, която казвам с мнението си. По горе ти отговорих на всички въпроси, но ти явно не можеш да преживееш факта, че съм била в Щатите и някаква злоба те гризе отвътре, именно заради това твърдиш, че не съм ходила в САЩ и, че не съм запозната с културата и със самата държава. Ако не бях запозната с тяхната държава и култура, щях ли са ти пиша всички тези отговори по горе? Това, че САЩ не те кефи, не означава, че няма хора, които да не са били там и да не ходят. Но при теб най-смешното е, че кракът ти не е стъпил там, а определяш, че другите хора не са ходили в тази държава. По коментарите ти, ясно изглежда, че мразиш Щатите, пък имаш голям интерес, проучваш, търсиш видеа... сякаш нещо не ми се връзва. А пък, ако вярваш на някакви си видеа, дето не знаеш дори къде са снимани реално... сама си правя сметката за теб. Но, колкото и да пишеш хейтърски коментари за САЩ, няма как да ме откажеш, така че, не си прави труда. А пък, ако толкова имаш интерес към САЩ... отиди на почивка, препоръчвам!

67.   Българина си е предател и подлизурко от време оно. Най-големите национални герои Васил Левски е бил предаден за няколко гроша, Христо Ботев убит за една торба жълтици от български овчар. Я всички западни подлоги и русофобчета да вземат да прочетат ,,Разорението на Тракийските Българи,, написана от академик Любомир Милетич когато на 28 юни 1913 турската армия и башибузук нахлува в Тракия в нарушение на Лондонския мирен договор, който бе очертал границата Мидия-Енос и осъществява геноцид на българите там. Много българи там изклани жестоко, жените им зверски изнасилени, децата убити.Прогонени са от там и са заграбени имотите им. Сега целуват з*дника на запада и предадоха спасителите си пак за няколко гроша.Нека да купуват сега скъпата американска газ и петрол и да мрат от студ и глад.

Чингис Хан-Скандинавеца

68.   Потвърдено - номер 66 не само не е била в Щатите или ЛА, а дори не е достатъчно умна, за да схване, че видеото няма как да е от Русия! Иначе щеше да разпознава неща като типичните улични табели в Щатите или да може да забележи уникални за дадени градове места!

0:10 - ясно се вижда табелата с име Winston St /St е съкращение от Street/. Можеш и сама да провериш в Гугъл къде се намира тази улица!
0:55 - точно в края на редицата от палатки виждаме пешеходна пътека, а отсреща сграда с надпис Wesley Health Centers. Дори да не си живял в Щатите като нашата дама, бърза проверка онлайн /вярвам, че може поне да ползва търсачка, ако не друго/ ще ѝ покаже, че те имат локации само в ЛА и Antelope Valley - никое от двете не е в Русия!
3:06 - точно след поредната мизерия имаш синьобяла сграда с надпис в синьо, гласящ 545 Towne Ave /Avenue, понеже ти едва ли го знаеш/ - отново се намира в Лос Анджелис!
3:36 - авторът на видеото е указал в дъното на екрана, че кадрите са от Towne Avenue и в стоп-кадъра се вижда улична табела, споменаваща същото име - за да не кажеш, че някой монтира кадри! Втори път в рамките на непрекъсващ кадър потвърждаваме, че това са кадри от съответното авеню в ЛА /авенютата им са като тукашните булеварди, понеже и това вероятно не знаеш, "живяла в Щатите" само в мечтите си хейтърке/!
4:27 - нова табела потвърждава текстът долу на екрана - пак сме на улицата, която е посочил авторът на видеото! Бонус - точно преди да се появи табелата в постоянният и непрекъсващ кадър виждаме как авторът минава покрай поредната палатка на бездомник! Това, за да не кажеш, че палатките са от другаде и само е добавил кадри от града покрай тях - а и имаме непрекъснат кадър, т. е. човекът обикаля и снима дадена улица! Лесно ще се види, ако е добавил нещо, което хич не се вписва в пейзажа!

Това за малко над 4 минути ГЛЕДАНЕ на видеото, което ти не си направила! Знаем, че е снимано в Лос Анджелис, не знаем ти кое видео си гледала! Е, кое гледа? Това със сигурност не си! Но пък не пропусна както винаги да залееш с обиди останалите, за да не лъсне фактът, че грешиш! Познавала държавата и културата им, а даже не може да разпознае уличните табели там? Голям смях, честно!

69.   До номер 68
Благодаря, но нямам никаква нужда от тълкуванията и обясненията ти за тези 4-ри минути от видеото, защото съм го изгледала още от както 65 номер публикува коментарът си! Казах го, ще го кажа отново-Видето няма нищо общо с Лос Анджелис или, ако има ще е от някакво затънтено село, което не знам! Ти като имаш такъв голям интерес към САЩ, защо не си ходила там нито един път? Или май е най-лесно да щракнеш в Укипедия "САЩ", да прочетеш малко информация и да се имаш за "запозната". Ми то по твоята логика и аз мога да прочета неща за Русия и да се имам за много "знаеща"относно държавата. Все ми е тая какви глупости гледате и тълкувате в Ютуб или Гугъл, но поне не ставайте смешни като се представяте за "запознати", чрез едно изгледано видео! Не знам кое може да е "По-голям смях"-
-Това, че не си стъпвала там, а се имаш за запозната
-Или това, че вярваш на едно видео в Гугъл, което сигурно не си и отворила, а само суфлирал на номер 65.
Ти се замисли, кое от тези двете е "Голям смях". И не си мисли, че с твоя коментар или коментара на номер 65, ще ме накарат да се откажа от мнението ми за САЩ. Така че не се излагайте повече, или си направете труда да се поразровите по-добре в Гугъл за Щатите и чак тогава се правете на "запознати". Успех!

70.   Тук често се повтаря за "когнитивен дисонанс". Като чета детските брътвежи на 66 и предните й постове, и определено мога да кажа, че тя страда от тази болест.
Аз живея в Лондон, живял съм в Щатите, Китай, Франция и Швеция. Бил съм и в Русия за месец. Въпреки, че съм разговарял с над 70хил американеца, не бих могъл да кажа, че познавам културата им. В момента работя с клиенти в Лондон и разговарям с 4 непознати на ден вече с години. Пак не мога да твърдя че познавам английската култура. А знаете ли колко българи познавам тук, които не говорят английски, срещат се с румънци и поляци и други българи. Най много да произнесат три изречения на английски в местния офф-лайсенз, на индиеца, който работи в него и то задължително всичко е в сегашно просто време. И вече 17години са така тук. Нито са се качвали на Лондонското око, нито са влизали в Мадам Тюсо. Даже и в местния парк не са били. За приятели бели англичани, да не говорв. После като се приберат в България и смело твърдят че в Англия е цветя и рози.
Тази жена откъде твърди, че познава Щатите незнам.

Ще ви кажа нещо за Русия, защото темата е за тях все пак..
1. В Русия няма дискриминация и разделение между народите. И дагестанците, и бурятите, и башкирите - всички се наричат себе си руснаци и са готови да хванат калашника.
В Щатите такова нещо е невъзможно. Различните представители на дайвърситито им живеят в енклави и всеки се нарича, я индиец, я мексиканец. Срещат се заедно само в мола.
2. В Русия има много бездомни (гопники), но те са в по големите градове, в резултат от урбанизацията в страната и концентрирането в големите градове заради липса на работа..
В Щатите това явление е в резултат на наркомания, депресия и психични отклонения. Само едно вмятане - в страната над 30% са с диагнози и са на хапчета, Прозак, SSRI инхибитори и други..
3. В Щатите няма народ. Има сбирщина от индивиди с общ интерес... за сега. Това е бомба със закъснител, която рано или късно ще гръмне..
Лесно може да се забележи пасивната-агресивност у всеки.
В Русия не само че има народ, но той е патриотично обединен около думата Калашник, както вече казах.
4. За икономиката. В щатите хората са роби на кредитите си и банките. В Русия хората все още притежават жилищата си (също като нас). Нека онази 66 да ми каже, кои от всичките тия с големите къщи си ги притежават. Конкретно, малко са тези, които живеят толкова уредено.. И това са предимно хората около севро изтока. Тук таме Флорида, Тексас и Калифорния. Другите кучетата ги яли..
Руснака за сравнение е много беден - спор няма. Защото след студената война, която "загубиха" запада им спретна явлениято Олигархия. Т. е. назначиха едни олигарси да им източват народните богатства. И ето Путин каза, стига толкоз. Ако бях руснак краката щях да му целувам. Има подкрепата на 85% от руснаците не случайно. В момента руснаците вземат 1. 5 заплатата си в евро. Когато се създаде газовия регулатор за цената на газта (вижте срещата в Самарканд ) тогава любимата Америка на 66 ще лапне дървото.
А когато същото се случи и с нефта в ОПЕК тя ще се благодари на вси светии че се е прибрала в България на време..
Очаквам всички американски имигранти до две години да се приберат по същия начин, както са отишли там. Чуйте само интервюто на шефа на Дж. П. Морган, драги ми либералино, и сериозно ще се замислиш за перманентно прибиране а родината..

Да се върнем на Русия.
Хората в този форум са русофоби, защото така ги възпитаваха. Когато чорбаджиите в България са същите "комунисти" с друг цвят и когато хората зависят от тях да получават работа, то те определят дали черното е бяло и поданиците им козируват. И не само изпадат в когнитивен дисонанс, ами прихващат и стокхолмски синдром, че даже и шизофрения.
Както каза Григор Сарийски веднъж: в Африка веднъж видели малки жирафчета да тичат и следват джипа на бракониери, които току що са убили майка им. Те децата имат такъв инстинкт. Когато пораснат те вече са изградили въпросната ценностна система и никаква фактология не е в състояние да ги промени..
Това беше социално инженерна програма на ЦРУ, веднага след Ран-Ът, която започваше със изречението " Тази държава за нищо не става и кога ще се ОПРАВИМ ". Този рефрен за демонизиране на България си върви и до днес. Най върлите русофоби, са всъщност и българофоби.

С такива хора не можеш да спориш, защото доводите им са безпочвени и детски. Най малкото им липсва информация или още по-лошо дезинформаирани са от родните медии.
Няма нищо по лошо от наивния човек. Той от глупост става лош. По добре да си имаш работа със зъл човек, от него поне поне знаеш какво да очакваш..

71.   До номер 69 от номер 65.
Извинявам се, че ти отговарям малко късно, но бях заета през уикенда и сега вече имам време да ти отговоря. Прочетох номер 68, а също и последния номер 70. И двата коментара подкрепят моето мнение за твоите претенции, че си жевяла в Лос Анжелес и че познаваш американския начин на живот и тяхната култура. Особенно н. 68 толкова аргоментирано ти доказва, че не си била в САЩ и не познаваш тяхния начин на живот. Аз също ще потвърдя мнението на н. 68, че не разбираш дори малко английски. Иначе нямаше да не видиш надписите на някои улици на английски език. Но понеже ти твърдиш, че си живяла и работила в Лос Анжелес дори и в други американски градове това, това ще рече, че ти имаш някаква специална професия. Ще ни кажеш ли каква ти е професията. Сега ще те попитам специално за Лос Ангелес три въпроса:
1. Колко време живя в Лос Анжелес?
2. На коя улица живя (не те питам за номер на улицата)?
3. Колко наем си плащала за квартирата в която си живяла?
Държа на тези три въпроса да ми отговориш най-искрено. Ако не ми отговориш на тези три въпроса без никакви недомлъвки ще ти повярвам донякъде, но ако мълчиш значи ни будалкаш, че си била в САЩ. Имаш ли морала да ни кажеш истината? Не премълчавай нищо.

72.   До номер 71
С радост мога да отговоря на тези твои въпроси:
1. "Колко време живя в Лос Анджелис? "В Лос Анджелис 7 години, после се изместих в Остин 3 години, защото там получавах повече пари за плащането ми на наем.
2. "На коя улица живя? "В Лос Анджелис-Manchester Ave, а в Остин-Bee Cave.
3. "Колко наем си плащала в квартирата, в която си живяла? "
В Лос Анджелис-2037, а в Остин-1089 (Колкото една учителска заплата).
Смятам, че достатъчно искрено ти отговорих на всички въпроси. За наемът ти бях казала още в по миналият коментар, но явно ти си била прекалено заета през уикенда да не го прочетеш до край. Не ти отговарям на въпросите, защото ме интересува толкова мнението ти, а защото съм искренна и не смятам, че има нещо, което да "покрия". Явно голяма заинтересованост имаш към моят живот в САЩ, търсиш в Гугъл, опитваш се да ме искараш лъжкиня, но както виждаш ти отговарям на всички въпроси без проблем. А и все ми е тая кой подкрепя мнението ти, ако ще и 15-се човека да те подкрепят, няма мнението ми да се промени за САЩ, нито пък истината, която казвам. "Аз също ще потвърдя мнението на н. 68, че не разбираш дори малко английски". Не разбирам английски? Тук вече ме присмя, честно. Знам пре добре английски, учила съм в 4-та Езикова гимназия, смяташ ли, че не знам? И аз имам въпроси, само два са, държа и ти да отговориш на него:
Мразиш ли САЩ и ако да, защо си толкова заинтересована към тази държава?
Харесваш/Обичаш ли Русия?
Тук бъди така искренна, както аз бях. И след като аз отговорих на твоите въпроси, не мисля, че можеш да се оправдаеш с мен с думата "лъжкиня" отново. Но... до една степен те разбирам, че не вярваш за престоя ми в САЩ, явно си мислиш, че всички хора в България са "бедни" и не могат да си позволят да отидат в друга държава. Или може би пропагандата по телевизията ти идва в повече. А ти имаш ли морала и честността да отговориш пред всички на въпросите, които ти зададох по горе? Разбира се, ако ти се сторят прекалено неудобни, не те задължавам да отговаряш.

73.   72, можеш да зарежеш позицията си на ментор и арогантното поведение - никой не те приема сериозно след като заяви, че онова видео било от Русия или от затънтено американско селце! Върви при онзи, дето ти даде данните, за да отговориш с обичайния си надут тон! Следващият път го дръж на бързо набиране, за да не те хванат неподготвена както сега - сигурно ще се наложи да ти диктува изречения на английски по телефона, че си представям колко добре говориш езика! Ти на български пишеш с грешки /и то не такива от бързане, а най-обикновена неграмотност/, английски знаела! Човече, Дънинг-Крюгер по учебник!

74.   До 73
Нито имам позиция на "мнетор", нито имам "арогантно" поведение. Все ми е тая кой в какво вярва и кой ме приема на "сериозно". И би ли ми казал/а къде по точно имам грешки? Смятам, че достатъчно грамотно се изказвам, просто явно в момента единственото с, което можеш да ми отговориш и заядеш е като замесиш грамотността ми. А ти знаеш ли английски, че определяш хората дали го знаят или не? Ходила ли си в САЩ или Русия? Не, нали? На всички въпроси отговорът ти е не, но сякаш доста
"аргументирана" и "запозната" се представяш нещо, което честно казано чак ме присмива! Ако се мислиш за "запознат/а" със САЩ чрез едно видео, което най-вероятно дори не си видял/а, значи още повече ми ставаш смешен/на! Аз по горе отговорих искрено на всички въпроси от номер 65, това, че ти не искаш да го приемеш, защото САЩ не те кефи, не означава, че няма хора, които да не ходят там. Чак, когато отидеш в САЩ и научиш английски ще ме накараш да те призная за "запозната", иначе с видеа и арогантни изказвания все ще изглеждаш смешен/на пред всички, правейки се на много "знаеща" относно Щатите. Така, че огледай твоят коментар и тогава определяй кой какво "арогантно"поведение има, защото като гледам и твоето не е за приказка. Колкото до това, че съм си измисляла най-различни имена на улици... чукни в Гугъл и виж, тъкмо ще се имаш за още по "знаещ/а" и "запознат/а" със САЩ, макар че дори кракът ти не е стъпвал там. :)
Нищо, поне почивка до там си струва, стига да имаш средства за да я платиш, но.... аз бих ти дала съвет просто да чукнеш в Гугъл някое изображение на някоя почивка в Щатите и така хем е безплатно, хем си "запозната" по-лесно със САЩ. :)

75.   До "умната" американка от циганската махала: отдавна водиш разговор с двама души - мъж и жена! Ако беше чела внимателно мненията, щеше да го видиш - никой от двамата не опитва да мине за другия, само в твоята глава е каша!

Аз отдавна съм научил английски език и нивото ми на владеене на същия е В3 - може би си наясно какво означава това? Ако не, попитай някой, който е учил езика за разлика от теб! Убеден съм, че дори не знаеш разликите между Британският английски и Американският английски /да, английският не е само това, което се говори в Щатите, понеже вероятно и това не ти е ясно/. Сигурно не различаваш slang от книжовен английски!

Колкото до българският ти - откъде да започна? Не поставяш запетаи на правилните места, нито правилният препинателен знак в края на всяко изречение, не си наясно със значението на определени думи /най-култово беше това с глагола "присмивам се", който не се ползва, за да кажеш, че някой буди присмех у теб/ и използваш неправилни речеви конструкции от гледна точка на скромният ни език, допускаш правописни грешки /да не се бърка с грешки при набиране като "мнетор" - тях ти ги опрощавам като неволни/, започвайки с "двостаен" още в началото на безсмислената ти ода тук и стигнем до най-новите бисери, които ме мързи да изреждам... По-лесно е да ти кажа къде не грешиш!

А върхът на наглостта ти е, че след като ти отговорих с много аргументи, които ти не можа да обориш, сега се пробваш да твърдиш, че единственото, с което съм можел да ти отговоря, е грамотността ти! Ти къде беше по времето, в което разменихме последните няколко мнения? Нали не пишете няколко души от твое име? Да припомня:

1. не си наясно с неща, които всеки, живял в Щатите щеше да знае.
2. първоначално лъжеше, че видеото било от Русия, после стана от затънтено американско селце, но нито веднъж ти, живялата в Щатите, не разпозна характерните за голям американски град улици, сгради или дори пътният трафик!
3. упорито повтаряш, че други не били гледали видео, което според коментарите ти за видеото явно не си гледала макар да твърдиш обратното!
4. отне ти дни тупкане на топката, докато "отговориш", т. е. някой ти даде нужните данни за "твоя" престой в Щатите.

Да продължавам ли? Неграмотността ти е най-малкият проблем тук! А, да - добавям още нещо!

5. не можеш да четеш с разбиране и да следиш дискусията - това обяснява как аз съм те бил обвинявал, че си измисляш имена на улици - имената са истински, измисляш си, че си била там! Не е съвсем същото!

Ти в Щатите не си живяла! Ако беше, дори да не знаеш, че имат проблем с броя бездомници /приемаме, че си била там много, много отдавна, около края на Втората световна например/ и това в какви къщи живеят или не живеят хората там, поне щеше да разпознаваш неща, непроменени откакто си била там. Ти там не си била, но можеш да продължиш да повтаряш обратното! Всяко твое мнение сваля нивото на живеещите в САЩ, към които се опитваш да се причислиш, както и това на русофобите! С тоя темп до 10-на мнения ще сте по-зле от най-тъпите хора на планетата! Нужно е само да ти отговарям, а ти ще направиш останалото - как да не се кефи човек на такъв събеседник, който сам закопава себе си и себеподобните? Спестяваш ми усилия!

76.   До 75 номер
Много обширен коментар, но за жалост нищо умно написано в него. Доста голяма агресия си изпълнил в тълкуванията и обясненията си. Явно и ти си отсъствал в часовете по Български език на тема:"Пълен и кратък член", или:"Кога се слага запетая пред съюзи", видно си личи и по двата ти коментара. Ако аз седна и почна да ти разкоствам дума по дума коментарите, ще открия максимум 10 грешки, било то запетаи или просто нормален правопис на думи. И много интересно, че чак сега се "хвалиш" с факта, че от "отдавна"си учил английски език, защо не го каза по-рано в първият си коментар, а чак сега? Сигурно сега ще кажеш, че и в САЩ си ходил? Не си мисли, че ще те приема на сериозно със "знанията"ти по английски език, сам се изцепи с репликата:Аз отдавна съм научил английски език ". А ти от къде знаеш, че си измислям за улиците, на които съм живяла, с мен ли си бил? Все ми е тая дали някой вярва, или не, аз за себе си знам, че това, което казвам е истина пък, че има такива, които им е трудно да вникнат и злобеят, си е техен проблем. Но най-смешното при теб е, че самият ТИ не си стъпвал в САЩ, а определяш хората дали са ходили. Крайно време е да зарежеш позицията си на гадател и без това затъваш още повече, сама видях по репликата ти по горе. Явно ти си против живеещите в САЩ и русифобите, какво ще кажеш пък за русофилите и Русия? За тях и дума не е ставало в коментарите ти. Сякаш демонстрираш омраза към Щатите, а за Русия мълчиш, досещам се защо. Може би вместо английски език, знаеш руски, но... хайде да не се правя и аз на гадателка като теб. Бих искала да ти задам само три въпроса, ако ти се сторят неудобни, не те задължавам да отговаряш:
1. Харесваш ли Русия?
2. Причисляваш ли се към русофилите?
3. Мразиш ли САЩ и, ако да, защо си започнал да учиш(както ти твърдиш) Английски език и разликите в Американският?
Доста се разговорихме за САЩ, нека да видим мнението ти и за Русия и без това заглавието и темата на автора са точно за нея. И вместо да се ядосваш и показваш арогантно си поведение, вземи един учебник по Български език за 4 клас, там "Пълен и кратък член"са обяснени много подробно.
Имаш ли морала и честността да отговориш на въпросите ми по горе?

77.   Скъпа мечтаеща за Щатите, явно когато разкрият колко лъжеш се сещаш да разпитваш за другия. Позната тактика - и политиците ни са така!

Ще отговарям на каквито и да било твои въпроси, когато:

1. изгледаш видеото, посочено ти от другата потребителка в темата;
2. признаеш, че е от Щатите /по-точно от Лос Анджелис/ и ти не знаеш нищо за начина им на живот;
3. поискаш прошка от онези хора, които обиди, докато твърдеше обратното - мен и жената, публикувала линка /смятам, че ѝ се полага макар и да не го е поискала лично, затова ще я включа към исканията си/.

Чакам те, когато си готова да преглътнеш егото си и да направиш онова, което от няколко мнения насам избягваш! Ако пък не го направиш, ще приема, че ти не искаш да ти отговоря на въпросите, които си задала и ще смятам всякакъв опит за натякване относно тях като нова обида от твоя страна.

78.   До номер 77
Любящият Русия, извинение от мен по-добре не чакай, защото такова няма да получиш. Самият факт, че аз съм права, няма как да ти се извинявам нито на теб, нито на жената по горе.
Щом не можеш да отговориш на един мой въпрос без твое измислено условие, ме подсеща какъв си, даже няма и нужда да ми отговаряш, защото по този коментар ми стана ясен. На жената по горе, която толкова много защитаваш и подкрепяш мнението ѝ, ми беше извела разпит, задаваше ми куп нейни въпроси, но аз отговорих на всичките, въпреки че такава информация, каквато тя искаше да види не бях задължна да ѝ пиша. И не аз съм тази, която избягвам мнения или въпроси, а ти. Но въпреки това, не съм те задължавала да ми отговаряш на въпросите, зададох ти ги, защото много се беше разговорил за САЩ, колко бедняци имало, как били живеели, какъв английски си знаел и тем подобни изкази, а пък за Русия нищо не споменаваш. В този коментар отново се опитваш да се измъкнеш, чрез твои условия, от което още повече ми става смешно. Всъщност този твой коментар е един вид отговор на всичките ми въпроси, които ти зададох, така че няма и смисъл да си правиш опити, с които да ми отговориш на тях.

79.   Грешка, твърденията ти бяха оборени категорично и пред очите на всички, четящи темата! Ти самата го направи със съвсем малко моя помощ! Какво разправяше ти?

- всички в САЩ живеят в двуетажни и триетажни къщи - имаме видеа, доказващи обратното! Публикуваното за ЛА не е единственото за американските бездомници, нито ЛА е единственият град, който е на това дередже. А и здравият разум казва, че няма как да пропуснем сгради, по-високи от 3 етажа, както и бездомниците. Що за малка държавица мислиш, че е САЩ?

- си живяла в Щатите и познаваш начинът им на живот - ако си живяла в Щатите, няма да бъркаш кадри от големия град Лос Анджелис с руски град или със затънтено американско селце. Т. е. не си била там! Можеш да заявиш, че си била, но не си изгледала видеото, което те прави лъжкиня! И освен това доказва, че не можеш да понесеш факта, че грешиш /причината да не гледаш видеото - страха да видиш как илюзиите ти умират и ти не си права/ и си най-обикновен кон с капаци.

Колкото до въпросите - когато някой като теб бъде опроверган и той тръгне да скача на другия в отчаян опит да се оневини и да изкара другия лош, той бива "санкциониран", както биха казали твоите любимци. Въпросите са съвсем нормални и ако някой друг от "огромната" ви група ми ги зададе, ще отговоря на него. Те си знаят - аз съм тук, ако някой с още налично достойнство и морал реши да ме пита нещо!

80.   До 79
Колкото и да повтаряш една и съща лъжа и да ме обвиняваш в едно и също нещо, няма да се покриеш. Първият път ми написа няколко условия за въпросите, които ти зададох, сега пак се измъкваш. Попитахте съвсем нормални въпроси, много знаеш да приказваш за САЩ, пък за Русия така и не видях нищо. Отново ми обесняваш, че не съм ходила в САЩ, че не знам английски, че съм бъркала градовете на Щатите.... все едно и също нещо, вече клише ти стана, а пък за Русия си гълташ езика и се чудиш как да се извадиш от така "неудобната"за теб ситуация. Сам се издъни в по горен коментар с изразът:"Аз от отдавна знам английски". Даже седна да ми и обесняваш за разликите в Американският и Английският. Като толкова ненавиждаш САЩ, защо си си правил труда да учиш английски, че и да знаеш разликите в Американският? На всичкото и отгоре този израз ми го го съобщи много късно, защо не се "похвали" по-рано, след като аз казах, че знам английски? Твоите лъжи излизат наяве и в момента се чудиш как да се измъкнеш, но затъваш все повече в тях. Не знам аз за теб каква "лъжкиня"съм, но като те гледам ти биеш рекордите! Щом вече втори коментар се оправдаваш с мен и все мен ме определяш като "лъжкиня", за да се покриеш, значи вече стана ясен пред всички хора тук, които следят тази тема. Ако просто беше казал, че си русофил, че харесваш Русия и, че това с английският език беше лъжа, щях да те призная за най-искрнният русофил, но... ти до последно се криеш, опитваш се да измислиш всичко друго, но не и да кажеш истината. Ако отново ще ми обесняваш едни и същи клишета и да се оправдаваш с мен с думата "лъжкиня", щитай, че ставаш не само пред мен смешен, но и пред всички хора тук, които подкрепят мнението ми. Крайно време е да спреш да се измиваш с мен в коментарите си, а да напишеш истината от до за себе си. Очаквам отговор от теб, като се надявам този път да преглътнеш русофилското си его и да признаеш лъжите си, както и истината. Ти вече знаеш мнението ми за САЩ или Русия, сега е редно да спреш да се правиш на "мистериозен"и да бъдеш искрен. Ако и този път почнеш да се обесняваш и да се покриваш чрез мен, ще докажеш пред всички, че нито си искрен, нито ти стиска да си признаеш.

82.   Американски трол - сам почва да се хвали как ВСИЧКИ хора в Щатите живеели богато /мнения 55 и 62/, доказват му, че не е така и тръгва да напада другия, че и да мрънка защо говорим за Щатите, както и защо не говорим за другия участник в дискусията.

Искаш да доказваш нещо? Чудесно, за начало докажи, че ВСЕКИ ЕДИН американец живее в двуетажна или триетажна къща и там НЯМА бездомни, но без да се правиш, че не си видяла категоричните доказателства за грешката си! От мнение 62 насам /дотук станаха 16 дни/ хората те чакат да го направиш!

Ако те мързи да скролнеш до мнението си по-горе, ето цитат на ТВОИТЕ собствени думи /правописните и пунктуационните грешки са запазени, както можеш да се убедиш, ако сравниш двата текста/:

"И какви "бездомни хора"в Щатите, ти въобще нормален/нормална ли си? Там хората живеят в двоетажни-триетажни къщи нещо, което много малко хора могат да си го позволят тук или в Русия! "

Обобщавам: видеото беше доказано като надеждно! Но понеже държиш да се заяждаш, ще утежня още ситуацията ти /и ще я утежнявам постоянно без да ти позволявам да смениш темата, докато не признаеш грешката си - наглостта не дава право да обиждаш другите и да се измъкваш след гафовете си/:

Помоли за помощ, ако не можеш да преведеш от английски! Тъй като знам езика, мога да ти разкажа какво пише. Сайтовете са на достатъчно надеждни медии, които не можеш да обвиниш, че са пропагандни или руски. Инфото е актуално към септември тази година, така че не можеш да се оправдаеш, че е старо и вече не важи. Приятно четене!

Когато приключим с това "доказване", започваме с други твои думи, но от мнение 55! Ако още пишеш в темата, разбира се! Натрупала си бисери за цяла година, а аз не съм от жалостивите, когато някой се държи така, както ти си позволяваш от началото на темата - лично се грижа този човек да преглътне всяка своя дума, за да е сигурно, че следващият път ще бъде възпитан и деликатен! Бон апети!

83.   До номер 82
Не знам аз какъв "Американски трол" съм, но ти можеш да се причислиш към руски. По твоето писане, изглежда, че мразиш САЩ, защо тогава си тръгнал/а да им учиш езика (както ти твърдиш)? Второ, ти бил/а ли си някога в Щатите или просто се правиш на гадател както номер 79? И не, нито изявявам някакви "хвалби", нито се доказвам, както ти твърдиш, попитах номер 79 елементарни въпроси, на които не получих отговор. Та, ако теб не те мързи да скролнеш, можеш да видиш и какви са те. Сигурна съм, че и ти няма да имаш смелост да отговориш на тях. Или ще почнеш да овърташ. Но така или иначе, ти си същата/същият като въпросният мъж по-горе, хейтиш САЩ, но за Русия си гълташ езика.

84.   83, инатът ти или страхът е завиден, но имаш един проблем. Объркала си човека! Така че ще спестя дългите писания и просто ще напомня какво ти предстои: кога да очакваме ти, тролче заблудено, да докажеш думите си за това, че в Щатите нямало безработни и всички там живеели само в двуетажни и триетажни къщи?

Имаш два варианта - признаваш гафа си, който вече е виден дори от Марс или ти, бидейки "смела", бягаш от темата и ни лишаваш от присъствието си. Кой от двата избираш? Признание или бягство?

85.   До номер 84
Не ме касае кой какъв е и кой съм "объркала", руско тролче. :)
Изказвам мнение, това че някои като теб не го "удобряват"изобщо не ме интересува. И не, аз не "бягам", от отдавна "доказах"тезата си за САЩ, ти или недовиждаш или се правиш на интересен. И понеже ти би трябвало да имаш най-голяма представя за Русия, защо не почнеш да говориш и за нея? Все пак там трябва да си запознат най-добре! Е, русофилче, кое избираш "признание"или "бягство"? :)

86.   Добре бре хора, разберете че тук има две дами, които са превърнали спора тук в търсене на валидация.
Едната дама е неориентирана женица, която може и да е живяла, може и да не е живяла в Щатите. Факт е обаче че говори глупости, за което точка 5 на 75 е много вярна. Тя изобщо не се аргументира, нито слага факти на масата..

Другата "дама" която спори тук най настървено е някакво хлапе, за което съдейки по инфантилните постове смятам за не по-голямо от 14 годишно. Тя най вероятно е слушала как пияния й баща мрънка на масата с комшията, на ракия, за някакъв 24ти май и Македония и някаква вода и газ, дето Русия ни бяла спряла..

Така че моля ви. Спрете спора. То това е под достойнството на всеки да продължава да спори с тия двете.

87.   До 85:

Не съм писал никакви коментари в тази тема, не съм русофил и не искам да живея в Москва, но това, че нямало бездомни в САЩ, просот не е вярно.

Според този лист, има малко над 580 000 души, които са без дом в САЩ. Да, близо 332 милиона души население, но все пак не е малка цифра.
За сравнение, в Русия са около 68 000 души при население между 143 до 146 милиона души.

За безработицата:

Казвам ли, че е по-добре се живее в Русия, отколкото в САЩ? Не, определено не мисля така. Но имам поне 15 страни, които бих предпочел, да са ми дом, ако трябв да реша, къде ще се родя, преди да избера САЩ.

Повечето хора биха се съгласили, че САЩ е по-добро мясот за живот, отколктоо Русия, но не може да се твръди, че в САЩ нямало бездомни и нямало безработица. Просто не е вярно.

88.   85, признаваш ли гафа си или бягаш?

Радващо е, че и други хора освен номер 70 се престрашиха да кажат "Тролът е гол" /знаеш приказката "Новите дрехи на царя", нали/. Колкото си наясно с Щатите, толкова си наясно и с Русия! Просто хвърляш някакви там лафове с най-надутия възможен тон и опитваш да насочваш разговора, за да не се налага да докажеш нещо или да обсъждаш неудобна тема. Нали виждам как отчаяно се опитваш да прехвърлиш разговора към Русия и към мен, за да можеш да плюеш на воля и да се чувстваш умна? Няма да те огрее! Ако не ти отърва, казах ти как да се спасиш - "бягай, Форест, бягай! " /цитат от филм/

89.   До номер 86
Изобщо не съм хлапе, за каквото ти си мислиш, на 28 години жена съм, явно много се взимаш на сериозно с гадателските си истории, но както виждаш сайтът е анонимен, а ти нито си ми съсед, нито колега, че да ме преценяваш като възраст. Аз нямам нищо против да продължа спора с всеки човек от тази тема тук, явно много русолюбци тук не разбраха, че аз винаги държа на тезата си за Русия. А това с Македония и водата е факт, това, че теб те бърка да го приемеш не е в мой интерес. :)
Вместо да се молиш на хората от тази тема да спрат "защитаването"си към Русия, вземи и ти се аргументирай с нещо за руснаците, нали ти казваш, че едната жена не се изказва "аргументирана", опитай ти да видим как ще се аргументираш за милата ти Русия. :)

90.   До 88
Какъв гаф да призная след като няма такъв? Или щом ти си на рационално мнение от моето можеш да ме изкараш лъжкиня, нали? И какъв разговор да прехвърля по-точно? Ако си забравил, темата, която авторът е написал е точно за Русия, така че имам пълното право и основание да намесвам и Русия. Много е лесно да пишеш негативни коментари за САЩ, но като стане въпрос за руснаците бързо почваш да бягаш. Ако имаше доблестта и искреността да си признаеш пред всички, че си русолюбец и, че се причисляваш към Русия и руснаците, щях да спра да ти отговарям, но след като ТИ и още няколко човека не ви стиска да кажате истината за себе си, ще продължа да пиша истината за САЩ, която ви е трудно да приемете. Не съм аз човекът, който бяга, а ти, не искаш да признаеш истината за себе си и хейтиш Щатите, измиваш се с мен с думата "лъжкиня", но така и не казваш ти какъв си в крайна сметка. Мисля, че ти си този, който трябва да признае гафа си, нямаш смелост сам да се определиш пред всички, а си седнал ме да определяш. Така че зарежи клишето си и най-добре не се излагай, след като сам не можеш да се определиш.

91.   Вече сериозно се замислям дали владееш български език или ползваш някакъв онлайн преводач. Темата не е за Русия, а за русофобите, съответно в нея се споменават и русофилите като противоположност на първите. САЩ и ЕС са подтеми и всяка от тях е напълно уместна, защото русофобите "случайно" се оказват фенове на САЩ и ЕС. Тук добавяме и НАТО, която организация също се оказва любима на нашите "фоби". А от русофилите се очаква да харесват Русия /иначе името им е грешно избрано/, съответно така и Русия се включва в разговора.

Не става дума за разлика в мненията ни - в САЩ или има бездомници, или няма! В САЩ всички хора или живеят в двуетажни и триетажни къщи, или не живеят в такива къщи. Двете няма как да са верни в този момент, защото няма две държави на име САЩ!

И след като ти беше демонстрирано, че бездомници има и хората не живеят така, както си мислиш /т. е. ни даваш грешна информация/, ти имаше няколко варианта:
1. Приемаме, че наистина си била там преди време и вярваш в думите си, но виждаш опровержение. Казваш ни, че явно нещата са се променили откакто си била там и се извиняваш за грешката си!
2. Не си била там и си подведена, но все пак виждаш, че грешиш и се извиняваш за подвеждащата информация.
3. Продължаваш да спориш, да настояваш на своето и дори да обиждаш хората!

Ти избра третия. По всяко време можеше да промениш избора си, но ти предпочете да повтаряш, че другите са виновни и че ти си била там, ти знаеш, а видеокадрите и дори тамошните медии грешат, но ТИ си права!
21-ви век е, драга! Вече няма значение кой къде и кога е бил или къде е в този момент - социални мрежи и Интернет, телевизия, мобилни телефони, хората вече пътуват извън България и всеки от нас има поне един познат някъде там! А знаеш ли, че можеш да намериш уеб камери, предаващи на живо от различни части на света? Всеки може да научи нужното му за почти всяко едно кътче на Земята /освен онези, в които хората се появяват рядко - още има такива места, но са малко/ без да се налага да ходи там! Колкото и да се подиграваш на Интернет все едно си някоя баба, а не 28-годишна жена, това е нещо повече от теб, мен или който и да е човек!

И тук, и в Русия, и в САЩ спорът не е налагане на волята ни на всяка цена, а търсене на истината. Всяка страна се опитва да убеди другата в правотата си, а не използва случая да понахейти хубаво останалия свят. Ти истина не търсиш! Само дето никой не е длъжен да ти търпи високото самочувствие и да си трае. Толкова ли е трудно да го приемеш?

92.   До номер 91
Владея български език, но.... чудя си как ти не владееш руски? Няма значение по какъв начин е оформено заглавието, авторът е написал думата "русофоби", а ти най-добре трябва да си наясно коя е другата противоположната дума. И би ли ми споменал/а поне една обида, която съм казала на някого? Когато казвам на някого, че е русофил го обиждам, така ли? На мен така или иначе нищо не ми е демонстрирано, особено от хора, които се кланят на Русия. А и аз нямам нужда от демонстрации, защото на живо съм виждала обстановката в САЩ и нямам нужда от някакви си долнопробни видеа, които нямат нищо общо с реалността. А и все ми е тая, кой в какво вярва, ти явно се причисляваш към пропагандските видеа и новини, но ако беше отишъл/а поне един път в Щатите нямаше да си на това мнение. Вече почти една-две седмици минаха от както ти и още няколко други човека не могат да преглътнат егото си, както и истината за Русия. А и, ако те е заболяло от истината за Русия, "извинявай", както се казва "Истината боли", така стана и с теб. Аз мога да ти кажа едно кухо "извинение", но така или иначе истината за теб и Русия няма да се промени.

93.   "Владеещата български език" измисли нова дума, докато ме уверяваше, че знае езика - "пропагандски". Явно няма речник и не е могла да види, че търсената дума е "пропагандни", множествено число на "пропаганден". Колкото е наясно със САЩ, толкова е наясно и с Русия! Такива хора не проверяват думите си, те просто повтарят и повтарят с надеждата някой да им се върже. Истината наистина боли, но да му мисли нашата "американка", на чийто гръб в момента истината скача, носейки обувки с висок ток!

Нищо, сега ще добавя още "пропаганда" като благодарност за наглата пародия на извинение! Това е линк към публикация на официалната уеб страница на кметът на Лос Анджелис. Интервалите са умишлено добавени, но съм убеден, че скъпата ми събеседничка може да ги премахне след копирането на линка, ако въобще реши да го погледне, защото "чукча не читател, чукча - писател".

И тоя мръсник разправя, че там имало бездомни, разбираш ли?

Bloomberg /може би си ги чувала и не са руснаци, нито собственикът им е руснак/ пък разправят, че администрацията на Байдън /хайде, на него можем и да не му вярваме, защото е отнесен, но администрацията му вероятно е по-адекватна, за да компенсира отнесеността му/ също е видяла бездомни в Америка /не само в ЛА/, че дори ще се опитва да прави нещо по въпроса /интересна е датата на статията, която ще ти намекне, че не става дума за някаква новост от последните няколко месеца/:

А колкото до хората, които са "били" в Щатите - от името на България им благодаря, защото всяко тяхно мнение повишава броят на русофилите и българофилите с 1%! Ще използвам оставащият им инат, за да повиша още процентите на горните две групи, докато музата ги изостави и се изчерпят напълно. Веднъж и вие да направите нещо добро за "Клетата майка България"!

94.   До номер 93
Естествено, че ще благодариш и ще се радваш на русофилите щом и ти си същият като тях. Колкото до думата "пропаганда" си личи, че е сбъркана от бързане, но по твоят коментар ясно се вижда, че ти нито правиш разлика между пълен и кратък член, нито го и пишеш правилно, може би си отсъствал по време на тази тема по Български език, когато госпожата го е обяснявала. И тъй като ти беше много "отзивчив" с обясненията си относно думата, която случайно бях сбъркала, нека и аз ти обясня, че когато в едно изречение задаваш въпросът "Кой", пишеш пълен член, а когато задаваш въпросът "Кого " или "На кого", пишеш кратък.
Аз не знам дали в руският има пълен и кратък член, ти трябва най-добре да знаеш. А и... виждам вие русофилите какво правите за "Клетата майка България", кланяте се на чуждите интереси и не почитате България, а вашата "величествена" Русия, както и вашият господар-Путин.

95.   Не се хабете да спорите с тая побъркана русофобска тролка, няма смисъл. Тя е американофилска тролка на заплата, и е сложена от Киро свинята тук, не за да търси истината, а за да си натриса агресивната американофилска пропаганда на българите, като "правилна", без значение колко грешна е тя. Това на нея ѝ е работата, за това ѝ плащат, и то с огромни, тлъсти хонорари. На нея не ѝ пука каква е истината, на нея ѝ пука само да си свърши работата (да разпространи възможно най-много американофилска пропаганда сред възможно най-много български народ), за да си вземе тлъстия хонорар, осигурен ѝ лично от Киро свинята. Не ѝ вземайте глупостите насериозно. Всичко, което пише са машинални глупости, диктувани ѝ директно от Киро свинята, тя самата е само един трол на заплата, изпълнява заповеди и не влага никаква собствена мисъл в това, което прави. И в тази връзка е съвсем нормално, да се държи толкова неадекватно, да спори толкова усилено и упорито, и да не се влияе от никакви аргументи и доказателства. Просто спрете да ѝ отговаряте, и нахалните ѝ тролски отговори ще спрат.

96.   Готино, само дето "грешките ти при бързане" са много повече /явно всяко мнение го пишеш бързешком, за да си покриеш нормата, че заплата те чака/ и посочих тази, понеже беше нелепа - да сгафиш така, докато обясняваш, че говориш български език! Ти и преди не беше надежден източник на информация, но вече оборваш сама себе си. Благодаря за помощта макар че и сам се справям чудесно! Хората разменят букви или изяждат буква /например някое "т" при членуване/ от бързина, ама твоето няма как да се обясни с бързина. Ти сигурно мислиш, че това ти е първия гаф! Ах, колко мило! Да ти извадя ли подробен списък на "бързането да спасиш украинската армия, докато пишеш в сайта"? Ама после ще искам да ми платиш за обучението - няма безплатни курсове за "американки от ЛА"! Но понеже съм по-свестен от теб, плащането ще бъде за някоя благотворителна кауза, избрана от мен - от това, че си куха лейка ще спечелят хора в нужда.

А нещо да кажеш за факта, че Байдън и кметът на ЛА също твърдят, че говориш глупости? Вярно, модераторите случайно са махнали линковете /става им навик/ или сайтът има някаква защита срещу линкове, но и сама можеш да ги намериш! Доста подробно съм обяснил, така че не е нужно да си Айнщайн, за да откриеш оригиналите. При нужда, питай и с радост ще ти обясня как се включва компютър или мобилен телефон, как се ползва Интернет и така нататък! Ще трябва сама да се справиш със зареждането на телефона си, защото като ти падне батерията, няма как да ме питаш.

А сега се опитай да ми отговориш без да "спасяваш редник Райън", защото ако при моето бързане страда основно членуването, при твоето щетите са непоправими! Не можеш да си позволиш да пишеш бързо. Не и ти!

97.   До номер 95
Да, да естествено, че аз ще съм "луда", след като защитавам и държа на тезата си, нали? И не, руско тролче, никой не ми плаща и нямам никакви хонорари, явно ти свършиха аргументите за Русия и реши да си измисляш най-различни твои филми, в които вкарваш и мен. Бъди спокоен нито Киро ми плаща "заплата", нито американците, пиша коментарите си за да покажа, че в България няма само руски тролове и подлоги като теб, както ти и още няколко човека мислят. И от какво по точно да се влиаяя? От "показани" аргументи? Аз не виждам такива в тази тема тук, но явно и ти нямаш такива, за това казваш на хората от темата тук да спрат, защото нямаш вече останали защитаванки за Русия. Аз поне държа на тезата си за САЩ, не се чудя какво да измисля и как да казвам на хората да спрат с коментирането, както правиш точно ти като типичен страхлив русофил, нямащ повече какво да защити. Следващият път кажи на господаря си Костя Копейкин да ти издиктува по смислен коментар, съдържащ поне малко аргументи за Русия.

98.   До 96
Съжалявам, че разстроих русофилската ти психика, по този коментар личи, че май не те държат много нервите. По спокойно, не се ядосвай толкова, не съм очаквала, че един русофил ще е така настръхнал за милата си Русия, но... ето, че има. Не мислиш ли, че е смешно да ми говориш за грамотност, след като нито имаш такава (по коментарите ти), нито имаш аргументи? В предния коментар ти казах ОСНОВНАТА неграмотна грешка-Пълен и кратък член, но не е само тя, има запетаи, на които изобщо не им е там мястото. А и то си личи кога някой е сбъркал от бързане и кога от неграмотност, ти определено от неграмотност, но не можеш да преглътнеш егото си и се опитваш да изтъкнеш грешките на другите, но не и твоите. А това с "благотворителната кауза" ме засмя! Благотворителна кауза за какво господин, "Свестен"? За Путин, Русия? Ако ще е такава благотворителна кауза, по-добре въобще не се прави на "свестен". И спокойно, за отговор на "свестени" русофили като теб винаги съм със зареден телефон.

99.   От 95 до 97
Бе на теб, че ти плащат естествено, че ти плащат и да, наистина си на заплата нищо, че отказваш да си го признаеш. Аз съм "руска подлога", ти пък си американска подлога, и то съвсем изявена такава. Хората ти извадиха 1000 неопровержими доказателства за това, че никога НЕ си била в Америка и че грешиш за всичко, което казваш, ти въпреки всичко пак се пънеш на инат като магаре на мост, и отказваш да си признаеш, че си разобличена от всички в лъжа. Този извратен русофобски инат, твърдоглавост и тъпотия не са типични за никой друг, освен точно за побърканите от злоба и омраза към Русия русофоби. И 96 е абсолютно прав за теб, че допускаш грешки от неграмотност, а не от "бързане", както все се оправдаваш. Сега пак допусна грешка "влиАяя", ама каквато си долна русофобка пак ще го извъртиш, че било от "бързане", защото не ти отърва да си признаеш истината, че просто си неука и неграмотна, и не си изкарала основно образование даже. Всички русофоби сте толкова жалки. Всичката си жизнена енергия и усилия влагате само, за да хейтите Русия и Путин дори, с цената да не спите по цели дни и нощи пред компютъра с кървясали очи, и да си нарушавате дневния режим от недоспиване. До такава самопобъркваща ви степен сте отдадени на вашия господар Киро свинята. Изпълнявате всяка негова заповед безропотно като роботи и неговата дума за вас е свещена, даже и най-голямата глупост да ви каже вие пак ще я напишете само, защото ви я е казал той. Сигурно и на кафета и стимуланти я карате цяла нощ че да будувате, само и само да си покриете нормата и да ви плати Киро свинята заплатата. Нервите си късате, целия живот си тровите сами в омраза и ненавист към Русия и Путин, които със или без вашето съгласие ще владеят света. От толкова злоба и нерви здравето ще си разсипете, ще си спукате някоя вена в главата, ще получите инсулт и ще умрете. А може и да паднете на количка и да се парализирате доживот, а тогава няма да можете да тролите така любимите ви глупости за Путин и Русия, и тогава смисълът на целия ви живот ще е изгубен и ще трябва да се самоубиете. Очеизвадно е, че слабите ти чувствителни русофобски нерви изобщо не издържат на логични аргументи и доказателства, с които те бомбардирахме в изобилие, и накрая безпомощна на аргументи срещу Русия просто реши да избухнеш с бясната си русофобска ярост срещу всички нас. Айде и следващия път кажи на господаря си Киро свинята да ти издиктува нещо по-различно от "ходила съм в Америка", че тая лъжа се изтърка вече и никой не ти вярва на лъжите.

100.   От номер 97 до 99
Човече, наистина имаш нужда от СЕРИОЗНО лечение! Какви инсулти, какво парализиране, какви пет лева? Знам, че повечето русофили страдат от психични проблеми, ама при теб границата минава и биеш рекорда. И господин "нормален" е седнал да ми говори за "грамотност", колко интересно! Само дето "Със" се пише, когато имаш следваща дума, започваща СЪС "С" или "З", господин грамотен! А ти си написал "със" пред "и", което ясно ми говори колко си на "Ти" с българският. И би ли ми казал поне едно "доказателство", казано от русофилските ти приятели? Аз не виждам такова. И не, както казах в по миналия коментар никой не ми плаща, сама изказвам тезата си за Русия и едновременно с това се смея на русофилските ти реакции в коментарите. Ааа, сега се сетих, ти нали "призоваваше" всички твои руски тролчета да спрат да коментират? Явно русофилските ти нерви не те държат, щом стане въпрос за милата ти Русия и господарят ти Путин, веднага се включваш. Като толкова обичаш Русия, защо не отиде на мобилизацията, когато кралят ти Путин я организира? Или май те хваща шубето да се биеш, ама на приказки от разстояние по сайтовете си най-добър! А живееш ли в Русия, защото силно се съмнявам! И с кое по точно Русия "владее" света? Ако питаш мен, милата ти Русия владее света по бедност, защото тя е една от най-ИЗПАДНАЛИТЕ държави в ЕС, руснаците на малкият пръст на американците не могат да стъпят по икономика и развитие, но ти не можеш да преглътнеш русофилското си его и се надяваш, че Русия е нещо повече, каквото всъщност не е. Кажи на господарят ти Путлер да ти плаща повече пари, защото очевидно отлично се справяш със защитаването на рашистите, продължавай все така, че високите ти хонорари чакат! И в следващият коментар измисли нещо по различно, ако пак ще плюеш Щатите, защото вие русофилите само това знаете-да хейтите САЩ и да изгаряте от любов по Рашата.

101.   Миличка, победителите не се разстройват! Но пък ти си силно емоционална вече... колко станаха? 20-30 коментара? Защо така?

Аргументът ми го знаеш - ти говориш доказано неверни неща /даже действащ кмет и администрацията на действащ президент те опровергавават/ и като те хванат, нападаш другите, мислейки си, че така прикриваш собствените си грешки. Мога да споря за или против Русия с хора, които знаят нещо по въпроса и не карат на пропаганда или фантазии. Ти, мила, отпадаш по очевидни причини - фантазиите не са доводи! Друго не си ми дала дотук - мечтите ти за пребиваване в Щатите, което, съдейки по приказките ти, никога не се е случило. Или при щедрост от моя страна си била в един квартал и бидейки "особено гениална" вярваш, че град като Лос Анджелис е голям колкото този квартал, а извън него са... "забутани американски градчета". Това да не ти е Мелник, бре? Ти изкара САЩ държава с размерите на Лихтенщайн! Не аз съм ти проблема, а това, че с още малко такава "реклама" от теб вече и мексиканците ще им се смеят колко са пропаднали и дребни! Дори ще построят стена, за да не ходят онези клошари в Мексико.

За няколко седмици ти направи повече за родната русофилия, демонстрирайки ниското си ниво, отколкото Копейкин ще направи до края на живота си! Сама така, момиче! Карай българите да обичат Русия! Ти го можеш! Всяко твое мнение е прът в колелата на русофобията! Надявам се Путин да ти връчи медал за особени заслуги към руската държава!

103.   До номер 101
Охххх, русофилче.... не ми се иска да ти поднеса поредният удар, но... не ти си победителят и няма как и да бъдеш такъв. :)
Нищо, ти се надявай на напразни надежди, не приемай мнението ми лично, аз така или иначе съм свикнала с русофилите и тяхното желание за неосъществена победа. И не, "миличък", изобщо не съм "силно емоционална", но като гледам всичките ти удивителни в края на изреченията... май ти си "силно емоционалният". 90% от 20-30-те коментара са написани от твоите русофилски приятелчета, така че няма да е зле да обърнеш внимание и на тях. Твоите"аргументите" се превърнаха в клишета, което отново доказва голямата "интелигенция" на русофилите да говорят едно и също, нали? Ооо, и господин "интелигентен" е седнал да ми говори за "ниско"ниво? Ей това ми е смешно при вас русофилите-обичате да клеветите хората, които не са от вашата "партийка" и повтаряте едно и също нещо, наречено от вас "аргумент", в главата ви се върти само:"Русия, Русия, Русия" и за друго не ви се мисли. Е това при вас-русофилите "високо" ниво ли е, господин "интелигентен"? Защото от страни изглежда супер смешно, изглежда така сякаш ти и другите ти руски тролчета до такава степен сте побъркани, че повтаряте дори едни и същи думи. Благодарение на вашата русофилска обсебеност, повечето хора ще видят колко струвате и броят на русофобите ще се увеличи, пък такива като вас ще си мрат от лудостта по Русия. Най-много ще ми е интересно, ако Русия предизвика трета световна и такива русолюбци като теб да трябва насила да се бият, тогава пак ще си говорим за милите ти рашисти. Следващият път, кажи на Костя Копейкин да ти издиктува нещо по различно, че клишетата ти много станаха. Според мен Байдън трябва лично да ти даде медал за това, че с твоята и на приятелите ти мания по Русия повечето хора ще се причислят към Запада и Щатите. Продължавай все така с тази твоя мания! Правиш заслуга не само на мен, но и на американците.

104.   До 19,
Абе ти си толкова тъп, че още не си разбрал - Москва и Русия са 2 различни неща. Това че си отишъл в Москва, не значи че си отишъл в Русия. Я вземи се премести в някой по-малък град и после да те видя как ще ти се иска да си в Търговище или Хасково без да си родом оттам.

106.   Победителите нямат нужда да се перчат - сразих те и всички умни хора го видяха. Питай когото искаш от останалите потребители в темата! Почти всеки ще свърши работа, защото летвата е доста ниско поставена. Оставям те да изригнеш с поредният "лежерен" коментар от около 20 реда, изпълнени с истерия, простотия и липса на интелект. Явно така общувате в Ел Ей. Хайлайф отвсякъде!

Впрочем: този път се постара, 2% от българите станаха русофили само при вида на мнението ти. А Путин вече предлага да те канонизират като светица, закрилница на руснаците в чужбина.

107.   До 106
Клишета, клишета, та клишета.... не ти ли писва на самият теб да повтаряш едно и също нещо? Дори на луд човек ще му писне, но явно ти си от по-различна "класа". Не се обиждай, но си ме сразил само и единствено в сънищата ти, тук оставаш загубилият спора и "умните" хора (най-вероятно имаш предвид приятелските ти русофилчета) също. Второ, аз съм съвсем "лежерна" в коментарите си, а тези "20" реда, които си видял не са клишета, каквито ти така обичаш да използваш, а нови и нови аргументи. А и като гледам удивителните ти в края на изреченията, май ти не си с "лежерните" коментариТова, че ти не можеш да понесеш истината за Русия не е мой проблем. Човек "сразява" с аргументи и доказателства, нещо, което ти не знаеш да използваш. Ти знаеш само и единствено да подгъзуваш на Путин и Русия, да хейтиш американците (без никакви аргументи) и да ме клеветиш. Тези неща са типични за един "интелектен" русофил, нали? Казах ти го, ще ти го кажа пак-С твоята мания за Русия, ти вдигаш с "2%" русофобите и помагаш не само на мен, но и на американците, така че продължавай, покажи на хората, колко си "интелектен" си с "високо" ниво.

110.   Видях ти аргументите, госпожа "свестени", "пропагандски", "губя си времето към авторът" и прочее издевателства над българският език, започнали от мнение номер 23. Всички ги видяха, впрочем! Имаш и нов бисер - "интелектен". Поне си имаш стил - мненията се трупат, но ти винаги успяваш да сгрешиш минимум една дума във всяко от тях.

Важна информация: веднъж на няколко дни чета мненията ти пред приятелска група и всички се смеем. Препоръчително е да осигуриш нов материал до два дни, защото там някъде е следващата ми среща с групата!

Междувременно имам още новости от Русия: вече предлагат да направят ежегоден парад в твоя чест. Говори се, че ще го излъчват по почти всички руски телевизии.

111.   До номер 110
И аз виждам твоя "перфектен" интелект, господин "грамотен". И въобще не ми пука дали ти и твоите приятелчета ми се "смеете", аз не ви се смея, а ви съжалявам, имате нужда от психолог, ако искаш мога да ти намеря някой специалист, имаш нужда! Ти можеш да се смееш с двама-трима в една група, но тук поне 5-7 човека в момента ти се смеят, така че би преценил разликата, нали господин "интелектен"? Навярно ти и твоите "приятели" злобеят и се късат от яд, че случайно обиждам милата ви Русия, от колкото да се смеете. Сигурно ти дават съвети как да се излагаш в цяла една тема пред повече хора, от колкото твоята "групичка". Давай, продължавай все така, искам да видя още мнения от теб и "интелектът" ти, господин "грамотен"!

112.   111, благодаря за предложението ти, но не смятам да хабя времето на твоя психолог! От последните ти мнения е видно, че на теб ще ти е нужен. Съвет и от мен като благодарност за загрижеността ти: ако се пробваш като комедиант, можеш да събереш достатъчно пари и наистина да отидеш в Америка. Тъкмо ще печелиш спорове като онзи, който загуби в настоящата тема.

Новости от света: руснаците са заплашили Зеленски, че ако не се предаде в определен срок, ще му пращат спам, който ще съдържа цитати на твои мнения в темата. Към спамът ще има и изскачащи прозорци в Уиндоус с твои бисери - имали някакъв начин да го правят, руските му хакери с хакери! Дочух, че Зеленски трескаво обмисля предложението и много внимава да не изтърве срока. Или това, или ще трябва да минава на Линукс!

113.   112, тези твои "новости" вече се изтъркаха, така че няма смисъл да си губиш времето. Не знам от кои последни мнения ми е нужен психолог, но на теб определено ти трябва още от започнатото ти коментиране в темата. И спокойно, нямам нужда от твоите съвети, защото така или иначе вече съм била в САЩ и съм имала достатъчните пари за да отида, но... като гледам икономиката на Русия, ти ще можеш съвсем спокойно да отидеш там без толкова големи средства. Само, че... май ти не си ходил в Русия, но за сметка на това си добър подгазувач на Путин, поздравявам те! Следващият път ще бъде най-добре, преди да определяш кой къде е ходил, първо ти да си стъпвал някъде (както не си стъпвал никога в Русия). Но на всички тук е ясно, че ти НЯМА да отидеш при рашистите си, а само ще ги защитаваш от разстояние, както и правиш. Но пък.... кой знае, може Костадинов да ти плати повече пари и наистина да отидеш в Русия.

114.   Изтъркано е нещо, което е старо и преминало времето си. Но какво говорят фактите? Ти редовно се появяваш, за да прочетеш "изтърканите ми новости" и даже да ги коментираш. Ще продължа - как човек да остави толкова превъзбудена читателка като теб без дневната ѝ доза новини? Смея ли да го направя? Ще вземеш да спретнеш един протест в комбина с украинските бежанци на Черноморието /дето им били обещали да са тук безплатно и на хотелче, иначе ще се върнат в Украйна/ и ще закриете държавата! Мой дълг към родината е ежедневно да продължавам да ти нося новини! Или поне да те държа заета, за да не отидеш на техен протест.

Още новости: изтеглянето от Херсон, представяно като някаква украинска победа, всъщност се дължи на факта, че предприемчив собственик на заведение около границата е наел имитаторка на бъдещата закрилница на руснаците в чужбина. В самата Русия пък са започнали да произвеждат значки с текст "Тенекии с мед", които да послужат като благодарност за храбрата саможертва на една скромна девойка, която така и не отиде в голям град, но цял свят говори за нея! Ще започнат да ги продават от 28-мо число на настоящия месец. Датата е символична, визира се възрастта на руската героиня, която е идеал на всеки руснак и рускиня в наши дни.

115.   До номер 114
Именно, много добре определи думата "изтъркано", ти повтаряш "стари" неща "преминали времето си", вече 3 седмици, нали? И спокойно, не си мисли, че целият си ден го прекарвам в spodeli. net, за да ти отговарям, аз за разлика от теб имам достатъчно работа през деня, само през свободното си време се занимавам с отговори към теб. Всъщност твоят "дълг" е да получаваш пари от рашистите, пишейки подобни защитаванки на Русия, нали? Искам да ти кажа, че много добре се справяш в "бизнесът" си, продължавай все така и ще получаваш повече парички от руснаците. И не се хаби напразно с "новостите си", защото така или иначе не си губя от свободното време за да ги чета. Пиши още коментарите, че големите хонорари те чакат! Все пак това ти е работата за целия ден.

118.   Още ли вярваш, че ми плащат, за да се занимавам с теб? Откъде тоя късмет? Не, това го правя за кеф! Скоро не бях виждал такъв "изкуствен интелект" като твоя. Да видим дали шефовете ти са ти намерили друго място за тролене или още очакват да симулираш дейност тук!

Новости от последните дни: Зеленски реши да рискува и няма да се предаде, но пък руснаците го уведомиха, че имат компромати, доказващи, че е учил украински език от теб. Пак седи и мисли, клетият! В Русия пък вече изкупиха значките "Тенекии с мед" и дори се снимат с тях, качвайки снимките в социалните мрежи. Някои споделят и историята ти, което доведе до искания за затягане на визовия режим в Щатите от американци, "случайно" прочели написаното. Спокойно, те не знаят, че ти не си била там! Нека си вярват!

51-100 от 113