Споделена история от Други

Имате ли лична тайна?
Имате ли лична тайна? Или тайни? Нещо, което никой не знае или само малцина? Смятате ли някога да я разкриете и на кого? И защо всъщност това е тайна?

Коментари

1.   Имам. От малцинствата съм и никой от познатите ми, колеги и приятели не подозира с малки изключения. Бях свидетел на насилие на етническа основа като малък и реших да го крия до живот. Сигурно ще се шокират, когато дойдат на погребението ми, като умра и се окаже, че вместо поп има ходжа.

3.   Имам. Тайно се смятам за комплексарка и скучен човек.

4.   Да имам. Мъж съм и тайно се виждам с други мъже да правим секс. Правя го защото е забавно и тръпката е доста голяма.

5.   Имам една тайна, която много малко хора знаят. Тя е свързана с това, че преди време си купих флейта. Не мога нищо да изсвиря на нея, но я почиствам редовно и я пазя. Надявам се някой ден да успея да изсвиря нещо на нея, мъж на 24 съм.

6.   Дълго време пазих тайна. Никой не знаеше кой ме е разпечатал. Обичам този човек и с него съм на седмото небе, както се казва. Но се оказа, че това е само моя тайна. Наскоро разбрах, майка ми е знаела още тогава. Баща ми веднага след станалото ѝ е казал. Така се оказа, че само съпругът ми не е в течение. Но и тук грешах. Всеки вторник той заминаваше някъде по работа за цял ден. Във вторник пък баща ми не работи. Така се срещахме доста дълго време, докато един ден моят не ми каза:
- Утре баща ти почива, не е на работа.
- Да, доколкото знам.
- ами ще ходя по работа до Баден- Баден, така, че ще можете да се забавлявате.
Щях да умра. Попитах го:
- Какво точно визираш?
- Ами нали във вторник сте заедно? Това мислех.
И все едно нищо не е. Оказа се, че и той е в течение.
Едва по- късно му казах, че и аз знам неговата тайна.