Споделена история от Други

Това не е нормално
Преди време разбрах, че моя позната кара близки общи приятели да ме махат от соицалните мрежи, това нормално ли е и защо се случва изобщо? Неприятно ми е такова поведение а като ги питай - А нямам идея, нещо без да искам???
П. С. с тези хора аз почти не съм говорила, нали да кажа, че съм прилично момиче, имам сравнително добри оценки и винаги се грижа как да изглеждам.
Но не мога да разбера как може да настройваш един вид хората срещу човек, който дори не познаваш. От какво може да е съпроводено?
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Не виждам нищо ненорнално. Просто не те харесва.

2.   Пак ли ти, колко пъти ще питаш едно и също? За това са те махнали... като обсебена си.

3.   Аз бих попитала директно защо го прави, но с едно наум, тъй като е много вероятно да отрече или да излъже за причината. Ако е що-годе разбран човек (което ме съмнява, съдейки по написаното от теб), ще каже истината. Ако не искаш да се конфронтираш по никакъв начин с нея, остави нещата така, приемаш, че се случват такива неща и толкова. Тук по-важното за мен е, че тези хора, които те махат от приятели без основателна причина и просто защото някой им е казал, не си заслужават вниманието ти. Явно са марионетки, но ще го осъзнаят твърде късно.

5.   Номер 2
кой е питал бе брат? Ти сляп ли си?

7.   Номер 2
Мога да си питат когато където и когото си искам. Като не ти харесва нали знаеш къде е изхода. И да няма да съм обсебена от теб я. Много сте отворени в интернет нещо бе.

8.   Коментар 7 ни отведе до морското дъно. Марианската падина, ако бъда точен! Страшни обноски! Вероятно ни разкрива причината да махат авторката от социалките.

9.   Номер 2 е много прав/а. Ти си ос*ала сайта с твоите глупави истории.
И се чудиш.... "как може да настройваш хората срещу човек, който дори не познаваш". Какво искаш да кажеш; "срещу човек, който дори не познаваш". Ти искаш да те познаваме лично физически ли! Ами достатъчно е да ти четем историите за да те разберем какво представляваш. Ти освен големи лъжи друго не знаеш какво да пишеш. Чела съм ти историите достатъчно дълго време, макар да не съм ги коментирала винаги и съм те разбрала що за човек си ти.
Ти когато си прочела всичките произведения на някой автор нямаш ли представа за начина на неговото изказване. Ами по същия начин ние вече те познаваме коя си ти. Защото ти си авторката на безброй истории и коментари в този сайт. Затова млъкни, че не те познаваме. И спри да пишеш от глупави по-глупави истории.
Сега ти сама ще потвърдиш това, което съм казала в този коментар, като съм сигурна, че ти няма да го публикуваш. Този прийом си го използвала много пъти. Хайде да видим как ще постъпиш този път.

10.   Толкова и са ти приятели тези хора... Това, че имаш доста "познати" не ги прави приятели. Мен как пък никой до сега не ме накара да махна някой от приятелите ми в социалните мрежи??? Толкова им е акъла на твойте хора...

Не се впрягай с такива "дребни" хорица. Гледай си живота и си свиркай. Добрите приятели са малко, но ценни и в повечето случай се броят на пръстите на едната ръка. Другите са ти просто познати - я от училище, я от университета, я от общи приятели, но за какво са ти - за бройка ли само да ги трупаш??? В първия по труден момент разбираш, кои ти е истински приятел. Това всичкото в социалните мрежи е един "фейк" ;)

М. 36г.

11.   До номер 8 и 9
Е виждам колко сте възпитани Вие! Достатъчно Ви е скучен живота за да четете историики и да хейтите! Браво, моите поздравления, дано се чувствате много горди от това, което сте написали.

12.   Я как почнахме да обиждаме всеки, дето не ни харесва! Да се включа и аз към коментарите по-горе - като не те кефи, че хората те критикуват, знаеш ли колко необитаеми острови има? Там критики няма да получаваш! Най-много някое животинче да ти изръмжи осъдително, ама ще трябва да го изтърпиш! Те, животните, не се интересуват на кой колко му е крехко егото.

13.   Поне стана напълно ясно защо те махат от социалките си.