Споделена история от Други

Странен сън
Здравейте, напоследък сънувам много странни и плашещи сънища, но снощи сънят ми наистина ме притесни до такава степен, че реших да пиша тук. Сънят ми се състоя от две части, защото се събудих от страх по едно време. Първо сънувах, че съм седнала с мъж в една кола и пътуваме за някъде, мъжът не приличаше на никой от познатите ми, но все пак го чувствах по някакъв начин близък, като приятел или дори гадже. Докато пътувахме през един горски път един индианец се появи на пътя, облечен в техните традиционни индиански дрехи изплаших се, мъжът намали скоростта на колата, но продължи да кара докато на пътя се препречи едно паднало дърво в блато. Тогава от там изкочиха още 3-ма индианци + онзи първия който се върна обратно. Двама от тях бяха облечени в индиански дрехи, а другите 2-ма бяха в полицейски униформи. Накараха ни са слезем от автомобила и поискаха да им дадем нещо в замяна за да ни пуснат, мъжът който пътуваше с мен имаше злато в себе си, даде им го, но на индианците това не беше достатъчно единият ме хвана и почна да ме опипва каза че иска мен, опитах се да се съпротивлявам, но беше невъзможно. Чувстваше се много реално. Много се изплаших и се събудих, после пак заспах. Почнах да сънувам 2-ри сън. Беше как 3 лоши същества 2 от мъжки и 1 от женски пол измъчват един човек разпнат на кръст над море. Те забиха копие в реброто му той падна във водата, но май оцеля, чувствах се ужасно, че присъствах на тази сцена, но не направих нищо за да му помогна. Само да спомена че съм религиозна и чета Библия. След това сънувах как мъртвата ми баба която почина миналата година горе долу по това време идва и ме кани да летим някъде със самолет заедно като тя щяла да бъде пилота, първоначално отказах, но после се съгласих. Пътувахме заедно тя пилотираше самолета. После се събудих. От доста време все се каня да посетя гроба на баба ми, но все не отивам. Някой има ли представа какво означават тези сънища?

Коментари

1.   Ами означават, че трябва да не се качваш в колата на непознат и да не четеш Библията.

2.   Няма логика що че четеш Библията! Аз също съм юм вярваща и мн често се случва да сънувам или Библията или Божието име! Това не пречи случва се! Още по хубаво е! Защото Бог ибщиеа с нас и ни дава знаци чрез сънищата! Но трябва правилно да се тълкуват за да се разчетат правилно и човек да знае как да постъпва и накъде да се насочва е живота! Опитай се да разбереш с точност какво означават сънищата ти за да знаеш от какво да се предпазиш и как да постъпиш занапред!
Ме спирай да вярваш е Бог и да се пречистващ с Библията!

3.   Мале като чета такива работи направо не знам.... И аз съм имал ужасни сънища, ама тва твойто звучи като филм на ужасите. Не съм специалист на темата, но според мен не е задължително да означават каквото и да било, просто ги сънуваш. Ако вече започнеш да ги сънуваш наново тогава вече би било притиснително. Аз лично не си спомням да съм сънувал даден кошмар два пъти. Да ти кажа не знам дали гледаш страшни филми/хорори, но и това може да помага с сънуването на такива работи. Аз съм мъж, но си признавам, че тия тъпотии съм ги спрял преди сигурно 10 години и от тогава почти не сънувам кошмари. Преди гледах хорори и после сънувах секви гадости, да не говорим, че ми влияеха много зле на психиката, винаги се панирах като бях сам, дори когато пикаех си мислех, че някой седи зад мен и ще ме гледа и сякви такива, направо беше станало много зле да става. Спрях да ги гледам тия гадории и всичко се оправи с времето.