Споделена история от Други

Теглене на кредит без трудов стаж?
Имам нужда от пари, но нямам трудов стаж. В момента си търся работа, но не е добре положението. Заради здравословни проблеми (няма да казвам какво са, защото ми е болна тема) се налага да потърся работа, която да не е сред хора. Неудобно ми е да искам пари от роднини и приятели. От двама човека поисках, но отказаха. Искам да попитам дали някоя банка би ми отпуснала кредит без да имам трудов стаж и ако не мога да си намеря работа, в най-скоро време?

Коментари

1.   Няма коя банка да ти отпусне кредит без трудов договор. Най-малкото как ще ги връщаш тея пари?

2.   Аз поне не знам за такава банка. Всички искат да си на трудов договор за, което се иска да си бил на една и съща работа поне 6 месеца. Не може примерно 2 месеца в една работа, махаш се, отиваш в друга и там изкарваш 4 месеца, дори така няма да стане. Трябва да си на една и съща работа поне 6 месеца за да станеш на трудов договор. Другото, което е да ти кажа дори и да намериш някоя банка не прави тази глупост. Щом ти трябват пари, а нямаш работа как ще ги връщаш на банката? Там не е шега работа, а е много сериозно. Има много места на, които можеш да започнеш работа още утре както се казва. Най-лесно е, ако имаш фейсбук там има групи, постоянно качват, я за продавачи, за келнери, шофери и квот се сетиш. Ако искаш продай нещо, което имаш. я телефон, я кола, квот ще да е, но не тегли от банки заеми, ако не можеш да връщаш щот ще я закършиш!

3.   Обърни се към ДСК.

4.   За да ти дадат кредит, трябва да докажеш, че не ти трябва.

5.   Всеки кредит трябва да има покритие, за да е сигурна банката, че ще ги върнеш. Ти как смяташ да го направиш?

6.   Вариант е или ако имаш жилище на твое име, ще ти дадат, или ако имаш работа на постоянен договор и си преминал пробния период от 6 месеца, след тях договорът ти става постоянен и респективно можеш да изтеглиш кредит, а те имат доказателство, че имаш стабилна работа, за да върнеш парите.

Можеш да се запишеш на бюрото по труда, няма да ти дават много, едно 200лв месечно, ама няма да умреш от глад, докато намериш нещо.