Споделена история от Други

Какво мислите за Анджелина Джоли?
Здравейте, любопитно ми е какво мислите за американската актриса Анджелина Джоли? За мен като артист, жена и човек е много велика личност, истинска световна икона на модата, красотата и благородността. От 2001 г. е посланик на ООН и помага на хора, изпаднали в нужда и организира благотворителни каузи за деца от социално слаби семейства, сирачета и т. н., което за мен е много благородно и достойно за възхищение и уважение. Да не говорим за нейния чудовищен актьорски талант, който демонстрира във филма "Подмяната", и за който спечели Оскар. Тази жена винаги е излъчвала неповторима красота, грация, стил, класа, чар и сексапил, които малцина момичета на по 20-25 притежават, за мен винаги ще си остане най-големия секссимвол на целия свят след Мерилин Монро, колкото и нови млади старлетки да бълва индустрията сега.

Момче на 19

Коментари

1.   Същото като теб, но не е само секс символ, ами и страшна красавица.

2.   Красива е, много добра актриса е- да. Но за това как помагала на деца... пък благотворителни каузи... уф, не искам да "убивам" наивността ти. Например знаеш ли сега за обвинението към Мадона, за трафика на деца..? Ами те така и много други известни и не толкова известни артисти и певци. Включително майка Терезя- да, вкл. и тя.
Съжалявам, но е по- добре наистина да си отвориш очите въпреки, че си още хлапе на практика.

3.   Нищо не зная за нея като човек, но като жена е доста обикновена, не разбирам защо са я харесвали толкова.

4.   Анджелина Джоли-винаги е била грозница с тия силиконови устни и т. н. Медиите са тия дето раздухват, че някоя си лелка била секс-символ и прочие. Помагала тук или там... на фона на парите, които вземат изкуфелите, безлични актьори от Холивуд, на фона на богаташкия им начин на живот и ИЗВРАТЕНИЯ лукс, в който се къпят, това че някой бил дарил няколко хилядарки за уж благотворителна организация... комар го ухапал, както се казва.
Те и едно време правеха огромен концерт с Куин и други групи, уж в помощ на гладуващите, но парите така и не стигнаха до гладуващите. Ония шиб. аняци от червения кръст, дето уж кръв събират с благородна цел, грам не отива дарената кръв за нуждаещите се, и повярвай авторке, не искаш да знаеш къде отиват събраните и дарени-кръв, пари и т. н.
Авторке не си дете, но не си и на кой знае колко години... тепърва ще има да разбираш доста болезнени и сурови истини.
Моят съвет към теб е да спреш да си градиш представа за света-от холивудските репортажи и бози, които гледаш и слушаш.
Какво й е красивото на Анделина? ! Брад Пит-сериозно ли още се счита за секс-символ? ! Почти всички холивудски актьори са безлични марионетки! Нито визия, нито характер... всичко е просто маскировка за пред обществото. Ако някой наистина иска да помогне и да дари нещо, няма да си води армия от репортери и снимачен екип, които да заснемат, , великодушната му благотворителност"!

5.   Много е красива, но лъха на нарцистична студенина от нея. Дори многогодишната й благотворителна дейност не може да прикрие и/или компенсира това.

6.   Любознателна, интелигентна и много палава, което е нож с две остриета, защото не е особено надеждна за брак. С Брат Пит бракът им беше отворен, демек всеки се вижда с когото си иска друг. Псевдо брак. А за красива, красива е, но не е е най-красивата жена на света и образецът за красота на всички, както е според жените. Има по-красиви от нея. Но външнстта и е интересна.

Чорбаджията на курникът

7.   Нея пък изобщо не я мисля.

8.   Нищо хубаво не мисля, по- красиви има от нея и далеч по-умни, и по- човечни.