Споделена история от Други

Ритуали за наказание на врагове;за сбъдване на желания или за изцеление от болести и лош късмет-опасни ли са?
Здравейте!
От скоро започнах да гледам един ритуал:

Християнски е и е за наказание на враговете. Жената, която го извършва и записва, казва, че е много мощен и колкото повече го гледаме, толкова по-силен става. Попринцип, тези ритуали нямат нищо общо с черната магия и хората, които ги извършват, отричат, че са магии. Според тях, чрез ритуалите, забързват нещата и ги променят в добра, справедлива насока.
Аз вече гледах този ритуал 3 последователни пъти, един след друг, както е описано да се направи, и след това един път на ден, докато не станат 40 дена гледане. Снощи, обаче, по средата на видеото, гаджето ми ме хвана да го гледам, а ми забранява такива неща и се кара с мен.
Та, и снощи, като видя, ми спря видеото. Обясних му, че много искам справедливост, а след този ритуал наистина усещах страничните ефекти, които се споменават-означава, че действа и излиза негативът, който отива обратно там, откъдето е дошъл.
Когато му обясних подробно, той ми каза, че тези неща не са безобидни, и че "събуждаме" енергии и сили, които не познаваме.
Признава, че може да изпълнят нещата, които искаме, но след това ще бъдем подложени на нещо като тест, който ако не издържим, ще има наказание, както душевно, така и физически. Тоест, не е черна магия, ама ефектът пак е нещо подобно-получава си го мишената, но пак се връща към теб. А жената не каза нищо такова. Каза, че каналите са свободни и ритуалът ще действа до изпълнението на задачата, и след това ще се освободят самите сили с любов и благодарност.
А в самия ритуал, тя се обръща към Иисус Христос да въздаде справедливостта, а не към дявола или някакви незнайни демони.
Вие какво мислите? Опасно ли е да ги гледаме или нищо няма да ни стане? Благодаря предварително за коментарите! :)

Коментари

1.   Истинският Бог няма да тества никой, тази жена повече ми звучи на лъжехристиянка, която използва демонични сили.

2.   Нищо няма да ти стане. Нищо няма да стане и на този, срещу когото е насочено. Ако те кара да се чувстваш така или иначе по-добре, прави го. Дет се вика, на никой не вредиш.

3.   Гаджето ти е с повече акъл от теб, на негово място те разкарвам на мига! Чак ми е трудно да повярвам колко прости същества има.

4.   Не само, че не са опасни ами и са безполезни. Погледни на нещата така. Магии, ритуали, прокоби и прочее глупости не са незаконни. Също така не оставяш следа която да може да се разследва.
Ако емперично имаше някаква полза от тия глупости щеше да се е разчуло. Не само разчуло. Щеше да общо известно познание. Всеки щеше да го ползва за щяло и нещяло.

Реално от ритуали/медиуми/магесници и подобни се дпоитват два типа хора: 1) отчаяни 2) пълни кретени от които въпросните се възползват.

5.   Защото попита, какво мисля, ще ти кажа, че мисля, че някоя дърта лелка те играе я за па, я за да си прави кефа, а може да е просто луда. И щях да приключа до тук, ама имаш прекалено много противоречия, защото ми се чини, че си религиозна и предполгам, че си православна (хей, ако енщо друго, не е грях.. в зависимост от това кого питаш).

"Християнски е и е за наказание на враговете. " - Матей, Марк, Лука или Йоан? Я чакай? Лука 6:29 май казва нещо по-върпооса/

"Попринцип, тези ритуали нямат нищо общо с черната магия и хората, които ги извършват, отричат, че са магии. "
- Те и педофилите твърдят, че нямат нищо общо с педофилията.

"А в самия ритуал, тя се обръща към Иисус Христос да въздаде справедливостта, а не към дявола или някакви незнайни демони. " - Имейл ли праща или по телефона звъни? Къде видя в Библията, че можеш да си пожелаваш такива неща и те се сбъдват, едва ли не? Не ти ли сеструва поне малко грешно?

Колко е опасно? Не съм експерт/

6.   В християнството няма такива ритуали, а това противоречи на религията, защо казваш, че се обръща към Христос?
А и какви врагове пък имаш ти? Да не си от някой драматичен роман от 18ти век, я се успокой...

7.   Християнските ритуали се извършват от свещениците, а не от някакви си там жени на видео. Като искаш ритуал някакъв иди в църквата, поговори с някой отец.
Намери си по-полезно занимание от разни суеверия.

8.   Тежко и горко на това гадже с толкова суеверна и наивна жена. Макар че и той не звучи много нормално, щом вярва в сили, тестове и черни магии. Дано да не работите нещо отговорно.
От тези гледания тази печели пари, ти и другите наивни гледате и си мислите, че става нещо. Всичко в интернет е с цел пари.
Дори и да приемем фантастичната мисъл, че с магия чрез клип и интернет ще нараниш някого, ще се сбъдне желания, или някоя друга измишльотина- защо би ти трябвало? Човек сам кове съдбата си. Какви толкова огромни, зли врагове имаш, че ги наказваш? Бори се за желанията си, не зяпай клипове на врачки.

9.   А има ли ритуал за наливане на мозък? Гледай го!!! Дано ти помогне!!!

10.   Към Исус Христос се обръща с молитва, смирение и се моли изцеление, а не наказание на другите, милосърдието е основна Християнска добродетел. Я прати видеото на тази магьосница да го видим и ние.

11.   Момиче, спри тези глупости! Не се вмешателствай в делата на Бог, Той си знае работата. За всеки си има урок и изпитание. Всеки си носи кръста... Прошката и любовта са най- големите щитове срещу злото.

12.   Мисля, че някой трупа гледания от такива, като теб. Коя си ти да въдворяваш ред и справидливост и да поучаваш Господ. Как може да си толкова ограничена.

14.   Здравейте.
Модераторите не дават да публикуваме линкове.
Аз знам един такъв християнски ритуал и, понеже 10 се интересува
Каналът е в youtube
Медейя Петрова се казва
А клипът:"Мощно наказание на врага"
Който се интересува, може да погледне.

15.   О Медейя я бяха оплюли в Бг мама.

16.   Аз съм много доволна от Медейя, тя е от малкото хора които няма тарифа. Имах безсъние и болки в стомаха, направи ми ритуал с леене на куршум, веднага изчезна болката в стомаха и съня взе да ми се подобрява. Много мило момиче с ангелски глас и винаги гледа да помогне. Силно е препоръчвам.

17.   Ужас! Ти вярно ли вярвашфв подобни глупости? ! Тая жена бая пари е направила от лековерни хора като теб.

18.   Темата е стара, но ще взема отношение, защото е важна!

Опасно е, защото тези неща не са християнски!
А са демонски(дяволски) неща!

Бог е Любов! И в християнството първо няма ритуали, а Тайнства, и още по-малко за наказание на врагове!

Господ Иисус Христос ни е заповядал да обичаме враговете си! (и да се молим за тях, за да се покаят и вразумят! ) И да им правим добро!