Споделена история от Други

Вярвате ли в картите таро?
Здравейте! Много ми е интересно какво мислите за таро картите? Смятате ли че показват истината, дали могат да видят чувствата на друг човек. Ходила съм на няколко "гледачки" и мога да кажа че отговорите им бяха почти еднакви.
Вие ходили сте?

Коментари

1.   Вярвам. Когато ми гледаха не вярвах. Предсказаха разводи, когато дори още не бях във връзка и кариероно развитие в сфера, за която не бях се и замисляла да се пробвам. Има и неща, които не са се случили, но за тях ми казаха, че ще станат по-късно. Иска ми се пак да отида, но загубих данните на гледачката. Както казах в началото грам не й вярвах.

2.   Не вярвам. Въпрос на интерпретация са според мен.

3.   Аз си гледам сама на Таро, както и понякога на други хора. Вярвам, защото на няколко пъти са познавали с точност неща за бъдещето, които аз самата не вярвах, че могат да се случат и си казах кви са тия глупости, не виждам как би било възможно :Д
Отделно са познавали детайли за настоящи ситуации, между двама други човека примерно, или повече, за които аз няма как да знам нищо. На следащия ден от други хора, разбрах, че това което картите са показали, реално се случва и е така.
Идеята е, че самите карти са просто проводник за отговорите и енергията. Информацията идва от друг източник. Всеки избира да вярва в каквото пожелае естествено, не всички хора вярват в това. Но няма как да получаваш адекватна информация за други хора и събития, ей така на случаен принцип. Тя си идва от други сили, Бог, по-висши същества, кой в каквото вярва.

4.   Вярвам. Имам няколко вида Таро и често ги ползвам. Гледала съм и на други хора. В повечето случаи са много верни. Разбира се, не всеки път, защото нашите действия, както и действията на другите, зависят от самите нас/ тях. Мислите ни също се променят и Таро няма как да улови абсолютно всяка една нотка, а и да не забравяме, че картите са преди всичко съветници за дадена ситуацията и/или даден човек.

Black Sabbath

6.   А знаете ли добра тароложка? И ако, да! Дали може контакт за връзка?